Моя донька хоче поступити на філолога романські мови на наступний рік. Які ВУЗИ в Україні дають найкращі знання ?
Ответ дляиркин
Прям всі романські мови? Для цього є КНУ і Лінгвістичний.
Іспанську та французьку
Чашечка кофе• 12 августа 2023
1. Київський національний університет імені Тараса Шевченка
2. Київський національний лінгвістичний університет
А що потрібно іншу мову вибрати?Французька чи іспанська не підходить?Вона хоче першу англійську вчить,а другу-іспанську чи французьку.
Ответ дляNAtaшенька
Ну я так і думала, відповіді про професію після навчання не буде. Англійську знають зараз всі, другу мову знати вона буде на початковому рівні
Ответ дляsvitirok
А как туда пойти после филфака , например, сейчас,когда куча програмеров с опьітом без работьі? Разве в поддержку не их возьмут?
Нет они же испанского не знают))) и программисты программируют общаться с клиентом это вообще на про них. Сайт dou.ua вкладка работа мониторить( удаленная работа), сделать профиль на линкендин
Автор, резюме.1. Платить за филологию я бьі не платила, Шева дорого, КНЛУ даже своих денег не стоит( немного знаю ситуацию изнутри)2 Посмотрите в КНЛУ специализацию ’ середня освіта’, там есть новьій факультет, о нем мало кто знает, проходной балл намного ниже,чем на факультет романской филологии, на вьіходе диплом тот же.3 Посмотрите специальность ’ английская и украинская мова и литература’- учиться легче и специальность широкая.4 посмотрите набор на середню освіту ’ англійська мова’ -там около 100 бюджетньіх мест, вторьім язьіком можно вьібрать испанский. Удачи, время думать еще есть