ИзЮмрудная• 12 августа 2023

Дочка-подросток... Не знаю как быть

Дочке 15 лет - все время огрызается, ленивая..Ну как многие подростки думаю, но уже 2 дня скандалы...Причем я просто что-то говорю - она сразу кричит в ответ (например, сегодня попросила помочь по уборке, 3 часа просила, она все 3 часа занята была телефоном). Я завожусь от этого, мне больно и обидно. Как вытянуть эту ситуацию?
Мушля з Криму• 12 августа 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ми наразі за кордоном
На 8-10 школа
Додому біля 15
Поїла, далі музикалка і басейн
Є клуб підлітків ( державний заклад )
Там може бути до 22
Там камери і працівники, яких знаю ( в тому числі українці )
Є спортивні ігри, кукінг, курси фотографа
Не пʼяна, не під наркотою
Додому вчасно
Коли і що вона творить?
Ваші варіанти
Я працюю вдома віддалено
Місто мале на 30 тис людей
Тут пукнув - там доложили )
Клас
Скільки отримуєте евро допомоги на двох ?
Подорожуєте по Європі ?

Полуничка• 12 августа 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Ви просто багато чого не знаєте, і донька від вас приховує.
Ви навіть не уявляєте скільки слухняних маминих квіточок, в колі своїх однолітків творять просто жесть що)
Ви так пишите наче ми не були підлітками😂 і не знаємо, що то таке. Серед нас теж були всякі, моя подруга спала з хлопцями в 13. Інша курила траву. Я з ними була досить близька, зараз ми куми, але я не чудила в дитинстві як вони, я знала, що це погано і все. І перехідного віку в мене було. І крикнуть на батьків це за межами норми вважала.
Будьте так ласкаві• 12 августа 2023
Ответ дляМушля з Криму
Клас
Подорожуєте по Європі ?
Останню допомогу ми отримували в квітні 2022 року
Потім - тільки моя робота, як дохід
Є певна соціалка на житло взимку і на дитину ( але вона,не через статуси ) - це як всім

Подорожували трохи
Зимою в Німеччину, Польщу до друзів
І сусідні країни - ( скандинавські )
Сладкий лимончик• 12 августа 2023
Петрановская, раздел подростки, может помочь почитайте
Мушля з Криму• 12 августа 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Потім - тільки моя робота, як дохід

Подорожували трохи
Зимою в Німеччину, Польщу до друзів
І сусідні країни - ( скандинавські )
Супер
В мене однокласниця з донькою в Парижі -постійно десь подорожують , такі фото гарні в ФБ викладає

Невістка з двтьми в мангейм(Німеччина )-теж яскраво живуть, то Швейцарія , то Франція
👌
Ms. Скромность• 12 августа 2023
Ответ дляМейк-ап форева
когда не в состоянии наладить отношения - делают запреты и контроли
а потом... ой 18, она свалила и знать меня не знает
Подивиться амеріканські фільми , там взагалі телефон забирають на тиждень , і у них як в кино , так і в житті
Будьте так ласкаві• 12 августа 2023
Ответ дляМушля з Криму
Супер

👌
Я рада за всіх, хто може собі дозволити
Мені головне безпека
І в 22 повернутись додому підлітку/дівчині - безпечно
Подорожі то другорядне

Мейк-ап форева• 12 августа 2023
Ответ дляMs. Скромность
мені не тра дивитись, я тут живу
нормальні батьки є всюди
а методом запрещьонки тіко тупі работають
Мушля з Криму• 12 августа 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Я рада за всіх, хто може собі дозволити
Мені головне безпека
Подорожі то другорядне
А мені нема з ким виїзджати )
Син ні в яку
Ну чоловік само собою
То сидимо в Києві
Так-трохи їздила сама на екскурсії тим літом до Європи
До сина приїздять постійно друзі в гості , то я на вихідних трохи з молоддю )тусім)
Удачі вам👌
Дівчина Бобула• 12 августа 2023
Дочці 15. Не помагає нічогісінько. Гора одягу в кімнаті на підлозі, купа косметики. Вчиться - все списує. Просила помагати - каже добре, і те добре до вечора - краще самій зробити і не нервуватися. Я вже звикла. Для посуду купила посудомийку, хату зараз буду мити. В сестри двоє дівчат - та ж сама ситуація. Виростуть, хай йдуть на свій хліб і живуть, як хочуть. Колись психолог порадила мені прочитати книжку ’ Коли ваша дитина вас зводить з розуму’. То вся суть цієї книжки зводиться до того, що треба чекати, поки діти виростуть. Тоді будуть по іншому все сприймати. Ну, побачимо.
автор ИзЮмрудная • 12 августа 2023
Ответ дляСусідка знизу
тю,убирайте сами,нервы целее будут(моей 14-ть я даже не предлагаю,без этого проблем хватает)
Моя целыми дням лежит отдыхает, я на 2х работах и должна все делать сама? Очень интересно
автор ИзЮмрудная • 12 августа 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Я бы три часа не уговаривала,убрала бы сама,кроме ее комнаты,а потом легла бы и отдыхала.А когда пришло бы время обеда/ужина тоже бы ’щаскала’
она засрала всю уухню, а я должна убирать...да. интересно
Ядвига Юсьлегко• 12 августа 2023
Я попросила (3 часа просила) да вы ее задолбали той уборкой. Попросили и все, не помогла, пускай сидит без сладкого. Не помогла еще ужин на стол ей не поставили....
Мейк-ап форева• 12 августа 2023
Ответ дляИзЮмрудная
покажите фото засраной кухни
у многих - засрано, когда три тарелки в раковине

или у вас там макароны на стенах и плита в киселе?
Відморожена• 12 августа 2023
Вони всі майже такі. Доньці 14 років. Я їду з роботи і завжди отримую повідомлення: мам, в мою кімнату не заходь, потім поприбираю))) І так майже щодня))). То я і не захожу, і не прибираю. Вона відповідальна тільки за свою кімнату. Решту я прибираю сама, вона терпіти не може то робити. Але і не смітить в інших кімнатах, тільки в своїй. Такі правила. Але вона може приготувати їсти, що досить непогано виходить. А я так то не люблю робити, що і кажу їй: не хочеш допомагати прибирати, то вари їсти))) То декілька днів назад приготувала канелоні, сьогодні-курку з овочами під сиром. Можливо і ваша щось таке любить робити?
Ms. Скромность• 12 августа 2023
Ответ дляМейк-ап форева
мені не тра дивитись, я тут живу
нормальні батьки є всюди
Чому заборонка ? Встановлюються правила і кожен дотримується
А бути подружкою для дітей , така собі метода , особливо з підлітками !
Ms. Скромность• 12 августа 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Правильно , тільки дії потрібни , а не слова та ори !
ПростоБелка• 12 августа 2023
Оголосіть фронт робіт. Якщо відмовиться найміть клінінг з її бюджету.
автор ИзЮмрудная • 12 августа 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Она пойдет гулять и купит себе чипсы или какое-то другое г.... тоже мне наказание

МашМааш• 12 августа 2023
Не считаю что подросток должен убирать дом, так как это ваш дом.
Убирать свою комнату, стирать вещи, гладить, учиться, готовить себе еду простую - да. Но все это по ее желанию и потребности. Не убрала - живёт в сраче. Не постирала - идёт в грязном
Ms. Скромность• 12 августа 2023
Ответ дляИзЮмрудная
А гроші звідки ?
Сяду на шию, дорого!• 12 августа 2023
За телефон платит мама, какие 3 часа просить?
Один раз вытяните с ушей наушники, заберите отвлекающие гаджеты и скажите в лицо порядки в доме и вклад каждого члена семьи в существование на этой территории. Главное, это уважение к родителям, а не то, что она не помогает даже

Пс: блокировали интернет и все соц сети в 6-7 классе на год. 17 лет дочке, полет нормальный.
Люблю Украину• 12 августа 2023
Ответ дляМалявка ще та
Я б уже тот телефон из окна выкинула.
У вас нет детей подростков...
Сливочная пенка• 12 августа 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Моя слухає
Їй 15 ще не має.. але скоро
Я авторитет, це роками ставила
Так просто за день - не вийде
Ой, я така впевнена була,як ви. Поки не нагрянуло 15 з половиною, в одну мить все розвалилося
Библиотекарь• 12 августа 2023
В вопросах домашних обязанностей не должно быть просьб: подросткам важен авторитет, поэтому должно быть четко сказано, что, как и когда должно быть сделано.
Сливочная пенка• 12 августа 2023
Ответ дляПолуничка
Есть правила в доме? У нас кричать нельзя. И одно китайское предупреждение.
И что после предупреждения?
Люблю Украину• 12 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Не знаю. Моей 12, племяннице 14 - есть
Моему 12,просто договорились. Или не ссоримся и он помогает мне, учится, или родительский контроль. Выбрал первый вариант. И норм договариваемся. Хотя тоже скандалы часто, но хоть не из-за телефона)))
БальзаковскийВозраст• 12 августа 2023
Ответ дляШукаю трусики
видите: пыль лежит, дочь лежит? и вы полежите
👍🏼
БальзаковскийВозраст• 12 августа 2023
Ответ дляМейк-ап форева
💯
Ненька наша• 12 августа 2023
Ответ дляМашМааш
Не постирала - орет дуриной и отказывается идти в школу. Живет в сраче и что?
И не надо говорить про авторитет и про супер-мать и выстраивала отношения, у вас просто спокойный покладистый ребенок, а бывают другие, психи-одиночки, сдвг-шки ( нет это не проходит), буйные холерики.
Он будет так орать, что соседи сбегутся и будут вам по пятницам полицию вызывать. У меня у соседей такой рос. Отец собрал манатки и ушел из семьи. Мать в 45 была старой и седой истеричной теткой, потому что то полиция, то соседи, то соцслужба. В его 19 мать уехала в село и осталось это счастье в квартире и с соседями. Устраивал дебоши. Потом его таки кто-то отгупал нормально так. Он полгода в больнице провалялся. Тихий стал, на работу устроился. Но... родителей он из квартиры таки выжил, семью их разбил...