Дайте подумать• 12 августа 2023

Ясіня. Що подивитись?

Хто відпочивав у Ясіня і може підказати.
Потяг прибуває досить рано, а трансфер буде після обіду (їдемо далі). Де можна смачно поснідати і чи є на вокзалі камера схову, щоб залишити речі і прогулятись. Що порадите подивитись по місцю?
Не хочеться втрачати час, просто очікуючи.
Сегодня не целуюсь• 12 августа 2023
Поруч тільки Струківська церква.До міста далеченько з вокзалу.
ЯНаПэПэ• 12 августа 2023
Он совсем маленький, мы ходили на гору, смотрели на городок сверху, ну и к церкви. Больше там ничего нет вроде
O-Yumi• 12 августа 2023
Есть еще водопад Труфанец на окраине возле трассы. Но далековато от вокзала
автор Дайте подумать • 12 августа 2023
Ответ дляO-Yumi
Дякую!
Можливо таксі по місцю знайдемо.
Сегодня не целуюсь• 12 августа 2023
До Труфанецького водоспаду далеко,це вже на прямій до Квасів.А таксистів на залізничному вокзалі багато.
Твоя космішна• 12 августа 2023
Я зараз тут, правда машиною їхала, де вокзал не знаю, але подивитись особливо нема на що. На Труфанець їздили, але я б не витрачала гроші на таксі туди-назад, щоб на нього глянути. Місцеві кафе теж не знаю, ми іноді їмо в ресторані при готелі, де живемо, смачно, але дорого.