Непереможна• 12 августа 2023
Як перестати ЖЕРТИ
Може, є якісь дійсні варіанти?
Їм більше 5000 калорій в день, то в кафе, потім вдома жирне, солодке, торти, цукерки, фрукти, печене, я постійно щось жую.
Ось наїлась цукерок і морозива, тошнить! Можу так багато зжерти, що не назву, що зїла за день.
Так було все життя, не товстію, їла б і далі, але не бачу меж і потім лежу з тошнотою.
Альдебаран• 12 августа 2023
А я тоже как вы ем, но у меня вес стал 110. Как это у вас получается не толстеть интересно?
Альдебаран• 12 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Мені здається це гени і молодість, ну, до 30 мені.
Меня в 25 начало разносить, в 24 было 55, в 30 85
пу_пугренчик• 12 августа 2023
Максимально не находится дома. Что бы приходить и падать спать сразу. Не жрать по кафе. Деньги на пожрать откладывать и покупать себе на них что то в конце недели как награду (не еду).
Ну и проверить здоровье. Кортизол, инсулин...
Ответ дляпу_пугренчик
Кортизол все життя ганяв, були сильні стреси зе з 15 років. Може, в ньому справа… Завжди стрес і нерви. Але ж зараз немає
66сезон666серия• 12 августа 2023
А як з приводу зелених салатів, руколи і тд? Може в організмі калію не вистачає, от і жереться все підряд. Спробуйте 4 салати на день з олією оливковою
Анонимба• 12 августа 2023
Это от стресса. Или проблемы с пищевым поведением из детства. Поэтому если Вас реально это беспокоит, то идите к психологу.
Или на ночь грызите только огурцы))
Трусиковед• 12 августа 2023
Не покупайте всего этого и не будет возможности обьедаться. Вкусняшки покупаю только с расчётом на сына, ибо если будет лежать много-тоже нажрусь
Ответ для66сезон666серия
Пробувала, їм салат, потім в голову приходить рибка, печиво, шашличок і пішло-поїхало.
пу_пугренчик• 12 августа 2023
Вам надо лечить РПП. Это с психотерапевтом. Возможно с психиатром. Самой очень сложно справиться будет. Я сама обратилась к психиатру но с другой проблемой. Ничего тут страшного нет. Наоборот жалею что раньше этого не сделала.
66сезон666серия• 12 августа 2023
Ответ дляAishiteru
А хто вам це все готує і приносить? Рибка, яйця хай будуть, після салату, а печивко краще не купуйте і все
Ответ дляТрусиковед
І буває купую ну дуже калорійне печиво, велику пачку, сама всю по дорозі додому їм. Всю! Шоко зразу все їм як гусінь. Навіть не помічу.
КвартираЧья• 12 августа 2023
Ответ дляAishiteru
При пмс так взагалі, можу вибачте блювануть бо вже немає чим дихать І ЗНОВУ НАЖЕРТИСЬ
Я ще кукурудзи ось з´їла 🌽, то точно все як Ви описали, і тошнить, і важкість, і хто зна як тепер спати.
Трусиковед• 12 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Якщо немає печива-їжте салат і все) Не обов´язково покупати провокуючі фактори
66сезон666серия• 12 августа 2023
Ответ дляТрусиковед
Салат + білок, бо якщо сам салат, то довго не витримаєш
Ответ для66сезон666серия
Чоловік готує. Приносить в постіль) Мені було б лінь. Думаю, якщо з ним поговорити, то може перестане так годувати, але треба прям розповідати про здоров’я і тд, бо кормить як на убой.
В дитинстві не доїдала, мяса і солодощів не бачила, можливо це є причиною. З солодкого був мокрий хліб з цукром.
66сезон666серия• 12 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Хай готує тільки корисне )
Салат з мясцем - чудово, борщ теж, але не відро смаженої картоплі і не солодке
Може у вас уже інсуулінорезистентність, то хай береже вас
Ответ дляпу_пугренчик
Я лікую депресію, зараз в маленькій ремісії. Вірю що з РПП не допоможуть, бо я важко піддаюсь на лікування.
Ответ для66сезон666серия
Хай готує тільки корисне )
Хм, а може. Треба б аналізи сдать.
Та він і готує все корисне, а я йду мимо кафе і все, як в тумані. Завтра на шашлик, а ще ж кока кола, ось це все
І грошей купа йде на це(((((( я б вже квартиру купила.
Зараз порахую скільки йде на їжу