Непереможна• 12 августа 2023

Як перестати ЖЕРТИ

Може, є якісь дійсні варіанти?

Їм більше 5000 калорій в день, то в кафе, потім вдома жирне, солодке, торти, цукерки, фрукти, печене, я постійно щось жую.

Ось наїлась цукерок і морозива, тошнить! Можу так багато зжерти, що не назву, що зїла за день.

Так було все життя, не товстію, їла б і далі, але не бачу меж і потім лежу з тошнотою.
ЯНаПэПэ• 12 августа 2023
Ответ дляАнонимба
Это от стресса. Или проблемы с пищевым поведением из детства. Поэтому если Вас реально это беспокоит, то идите к психологу.
Или на ночь грызите только огурцы))
Булимия
Мейк-ап форева• 12 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Чоловік готує. Приносить в постіль) Мені було б лінь. Думаю, якщо з ним поговорити, то може перестане так годувати, але треба прям розповідати про здоров’я і тд, бо кормить як на убой.

В дитинстві не доїдала, мяса і солодощів не бачила, можливо це є причиною. З солодкого був мокрий хліб з цукром.
Саме це. В мене те саме. Жру все підряд постійно. Дитяча травма
пу_пугренчик• 12 августа 2023
Автор, а зачем муж вас так откармливают? Попросите у него помощи. Объясните что бы понял. Пусть готовит нормальную еду, если он у вас готовит.
Как то надо пожестче объяснить ему, что бы понял.
Леді Душка• 12 августа 2023
Ответ дляРаботать надо
Блин, я ем как котик , а толстая ((
Значить котик трохи бреше
66сезон666серия• 12 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Хм, а може. Треба б аналізи сдать.

Та він і готує все корисне, а я йду мимо кафе і все, як в тумані. Завтра на шашлик, а ще ж кока кола, ось це все

І грошей купа йде на це(((((( я б вже квартиру купила.

Зараз порахую скільки йде на їжу
Беріть воду газовану, без коли точно менше влізе шашличків
автор Aishiteru • 12 августа 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Коли перший раз змогла купити їжу, яку захотіла, рвало довго. Мабудь точно травма. Здається що їжу наче заберуть або завтра їжі не буде.

Ви поправляєтесь?
Електрохарчування• 12 августа 2023
Послушаю . Я ночной пожиратель. Муж всегда жалуется, что свет от холодильника ему в глаза светит. Думаю купить холодильник меньше и поставить в другое место 🤔
Анонимба• 12 августа 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Булимия
Десь так...
Але, я так розумію, що дівчина поки на початковій стадії
автор Aishiteru • 12 августа 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Ви праві. Я думаю в ньому буде ключовий момент, але він як баче що я засмучена що не їм то несе аж біжить. Знає що не їла в дитинстві.

Буду говорить. Нехай забороняє, це здоров’я.
автор Aishiteru • 12 августа 2023
Ответ дляАнонимба
Десь так...
Вже 10 років та стадія)
ЯНаПэПэ• 12 августа 2023
Ответ дляАнонимба
Десь так...
Она не сказала сколько раз в день рыгает и каждый ли день
Мейк-ап форева• 12 августа 2023
Ответ дляAishiteru

Ви поправляєтесь?
Я теж коли мала копійчину то фісташки купувала і ковбасу, тепер їх наїстися неможу. Фісташки мусять бути завждиТак, була 90, похуділа на 30. Закрила рот.
автор Aishiteru • 12 августа 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Ригаю коли переїм солодкого, сама рвоту ніколи не визву. Може раз в місяць, або якщо укачає в таксі
ЯНаПэПэ• 12 августа 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Для ночных зажоров)
Тролю як можу• 12 августа 2023
Ответ дляТрусиковед
Не покупайте всего этого и не будет возможности обьедаться. Вкусняшки покупаю только с расчётом на сына, ибо если будет лежать много-тоже нажрусь
Я, например, могу объедаться даже хлебом. Вариант ’не покупать хлеб’ не подходит. Что касается вкусностей - могу съесть даже то, что куплено для дочки
Анонимба• 12 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Вже 10 років та стадія)
Як будете викликати блювоту, ту стадію швидко перескочете.
Ви що, не можете чоловіку сказати, щоб про булемію прочитав?
автор Aishiteru • 12 августа 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Як ви змогли закрити з психологічного боку? Якось вмовляли себе?

Як же тошнить блін, дівчата!( 🥲☹️ Не знаю що зробити щоб стало легше
Жена брата Админа• 12 августа 2023
ви як я прям-послухаю - віднедавна став желудок ставати як жеру після 22,00 тепер стараюся їсти тільки овочі/фрукти вночі
автор Aishiteru • 12 августа 2023
Ответ дляАнонимба
Я знаю про булемію, мені не схоже. Я не відчуваю вини і не хочу худнути.
Злюсь до кипіння• 12 августа 2023
Ответ дляAishiteru

Зарядку, на час аак минимум, или пойти прогуляться..
Одяг та сумки• 12 августа 2023
Вы как я - ем мяса и сыра в 3 раза больше мужа. Наночь стараюсь не есть - желудок стал ставать. Наночь йогур/кефир стараюсь овощи. А так ем всю жизнь за 10х. Может кто откроет секрет - послушаю. Но у меня отец такой - ест за 10 и нетолстеет
Анонимба• 12 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Тоді нічого не говорить чоловікові. Хай далі кормить. А Ви жерить)
автор Aishiteru • 12 августа 2023
Ответ дляОдяг та сумки
О. В мене є кислий йогурт. Може після нього покращає…

Теж за десятьох, всі дивуються. Тато і мама худі.
Одяг та сумки• 12 августа 2023
Ответ дляAishiteru

я в дитинстві доїдала, хватало усього. але жеру багато дуже- тут гадаю не в цьому справа.
автор Aishiteru • 12 августа 2023
Ответ дляАнонимба
То я не контролюю. Ось нажерлась цукерок, в горлі стоять. Попросила сховати від мене

Якби не тошнило то б їла не перестаючи мабудь
Леопардові панчохи• 12 августа 2023
Ответ дляAishiteru
При пмс так взагалі, можу вибачте блювануть бо вже немає чим дихать І ЗНОВУ НАЖЕРТИСЬ
Пейте воду, прямо много. Иногда мы просто хотим воды, а суем в себя еду.
Утром встали - 700 мл воды, через пару часов ещё раз, потом уже как хотите заливаете до нормы. И не говорите, что 700 в вас не влезет, поверьте влазит еды ещё больше)
автор Aishiteru • 12 августа 2023
Ответ дляОдяг та сумки
А ви не нервуєте? Я думала може через стрес.
Мейк-ап форева• 12 августа 2023
Ответ дляAishiteru

Просто, мою дитину запитали як звати бабцю , тобто мене (я була у мішковитій одежі, бо інше нічого не налазило), і в мене тумблер перемкнувся.
Оце обжирання аж до тошноти мене дістало. Нажерешся, в потім вмираєш. І ще дістало, що купити для мене їжу завжди важливіше за щось інше.
Я як купую багато їжі відчуваю прямо кайф,а як одежу чи побутові прилади, то прям пофіг
Трусиковед• 12 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Вот и плохо. Я вот с 48 до 51 кг потолстела за время войны, хотя и работаю (( Для меня это уже ужас-ужас. Вкусняшки покупаю всегда ребёнку. Но держусь, не ем. Надо психолгически пережить недельку-потом отпустит)
ВЫВсеВрете• 12 августа 2023
Не жерти 🤷🏼‍♀️ Ну немає іншого виходу. Ви ж розумієте що пройде час і організм вам помститься і зайвою вагою і здоров´ям