Непереможна• 12 августа 2023
Як перестати ЖЕРТИ
Може, є якісь дійсні варіанти?
Їм більше 5000 калорій в день, то в кафе, потім вдома жирне, солодке, торти, цукерки, фрукти, печене, я постійно щось жую.
Ось наїлась цукерок і морозива, тошнить! Можу так багато зжерти, що не назву, що зїла за день.
Так було все життя, не товстію, їла б і далі, але не бачу меж і потім лежу з тошнотою.
ПазлШредінгера• 12 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Колись хотіла сісти на дієту (набридло що тошнить постійно) було завдання порахувати. Купила ваги і почала, в чаті похудіння мені не вірили, коли скинула фото їжі то повірили.
Можливо у вас якась проблема з ферментами, що кажуть лікарі?
ПазлШредінгера• 12 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Лікарі кажуть що генетика, я думаю генетика і доступ до їжі.
Та навряд, може зробити обстеження.
Більше 5 тис калорій, це ну дуууже багато, не списати на швидкий обмін речовин. Я думаю, що якась гастроентрологічна проблема є
Ответ дляПазлШредінгера
Та навряд, може зробити обстеження.
А якого плану обстеження? Гастроскопія була, нічого такого, кров в нормі, не знаю які можна ще здати аналіз
Мейк-ап форева• 13 августа 2023
Ответ дляТрусиковед
Як целюліту не стало? Я трохи схудла, а ростяжки чи цілюлити залишаються.
Багато ходжу, мучне і солодке перестала їсти і він зник. Навіть в молодості завжди був. Робилю ще контрастний душ з розитиранням, може в комплексі все допомогло
Анонимба• 13 августа 2023
Ответ дляAishiteru
У ендокринолога були?
Кракадэ• 13 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Все, дівчата, поговорила з чоловіком, буду тримати себе в руках.
Ви не з чоловіком маєте поговорити, а сама з собою... Життя у вас одне, не будьте рабом їжі.
Потребую апгрейду• 13 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Хм, а може. Треба б аналізи сдать.
Та він і готує все корисне, а я йду мимо кафе і все, як в тумані. Завтра на шашлик, а ще ж кока кола, ось це все
І грошей купа йде на це(((((( я б вже квартиру купила.
Зараз порахую скільки йде на їжу
Ви не боитесь что будет от такого питания сахарный диабет?
Ответ дляКракадэ
Так. Я дійсно раб…
Але нічого, сьогодні ось тримаю себе в руках. Перший день добре! От тільки не вистачає чогось, думаю купити соєвий напиток і робити коктель, через трубочку пить!