Непереможна• 12 августа 2023
Як перестати ЖЕРТИ
Може, є якісь дійсні варіанти?
Їм більше 5000 калорій в день, то в кафе, потім вдома жирне, солодке, торти, цукерки, фрукти, печене, я постійно щось жую.
Ось наїлась цукерок і морозива, тошнить! Можу так багато зжерти, що не назву, що зїла за день.
Так було все життя, не товстію, їла б і далі, але не бачу меж і потім лежу з тошнотою.
Ответ дляЛеопардові панчохи
Пейте воду, прямо много. Иногда мы просто хотим воды, а суем в себя еду.
Утром встали - 700 мл воды, через пару часов ещё раз, потом уже как хотите заливаете до нормы. И не говорите, что 700 в вас не влезет, поверьте влазит еды ещё больше)
Постійно пью, завжди з собою) Пити люблю як і їсти)
Трусиковед• 12 августа 2023
Ответ дляAishiteru
То я не контролюю. Ось нажерлась цукерок, в горлі стоять. Попросила сховати від мене
Якби не тошнило то б їла не перестаючи мабудь
Вы прикалыветесь или тролите? Какой у вас вес и рост?
Работать надо• 12 августа 2023
Ответ дляЛеді Душка
Значить котик трохи бреше
Как можно так про котиков , они идеальны)
Ответ дляМейк-ап форева
Просто, мою дитину запитали як звати бабцю , тобто мене (я була у мішковитій одежі, бо інше нічого не налазило), і в мене тумблер перемкнувся.
Оце обжирання аж до тошноти мене дістало. Нажерешся, в потім вмираєш. І ще дістало, що купити для мене їжу завжди важливіше за щось інше.
Я як купую багато їжі відчуваю прямо кайф,а як одежу чи побутові прилади, то прям пофіг
Те саме. Пофіг на одяг, побутові, та будь що. От їжа - єдиний інтерес.
Рада за вас що змогли побороти себе! В мене є трохи целюліту, але я худа, тому й не можу так би мовити аргументувати. Ось зараз погано, яерез годину стане легше і я компульсивно знову…
Леопардові панчохи• 12 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Нет, надо точно знать что вы выпиваете норму. Особенно важно утром, сразу после сна. И да, вы можете делать пару глотков, а думать что это 200 мл. Замеряйте , пока не привыкните.
Мейк-ап форева• 12 августа 2023
Ответ дляТрусиковед
Я така сама, поки дно не побачу не заспокоюсь, а як дно побачу то біду в магазин і так по кругу. То таке адіще, бо тільки жреш, наркоманія
Мейк-ап форева• 12 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Ви ще молода. Мені 45, я розповзлась просто. І шкіра дуже зіпсувалась від солодкого. Я розуміла, що далі буде ще гірше. Перестала їсти солодке то целюліту нестало.
Ще тут такий лайфхак вам писали, іти з дому. Поснідати і приходити пізно ввечері, я так робила
Патриоточка• 12 августа 2023
Утром встали и выпейте стакан теплой воды и туда выжмите немного лимона.
Потом выпейте добавку 5htp в дозировке 200 (на айхерб можно заказать)
И через пол часа позавтракайте.
Нужно чтобы у вас был налажен питьевой режим. Сколько воды пьете? Именно воды?
Перед тем как есть выпивайте стакан-два воды.
Также попробуйте пропить магний (только форма не оксид, смотрите цитрат, маалат, глицинат).
И через пол часа позавтракайте.
Анонимба• 12 августа 2023
Ответ дляAishiteru
А Вам свою підшлункову не жалко?
Я малою була малоїжкою-дрищом)) мене батьки завжди практично силою намагались накормити. Потім у підлітковому віці також почала їсти, тільки усіляку фігню. Злягла з гастродоуденітом. Потім переросла, і знову їла багато. Також пам´ятаю, коли на ніч погано було. Але мене стримувала пам´ять про лікарню) Також худа завжди. І тільки після того, як набрала зайві 5-6кг у 35 після грудного годування другої дитини, почала осознанно себе на ніч стримувати. Бо дуже звикла до себе стрункої))
Ответ дляПатриоточка
И через пол часа позавтракайте.
Десь чесно кажучи літр води, далі соки і всякий треш
ВЫВсеВрете• 12 августа 2023
Я поправилась на 10 кг, завдала весь минулий рік. Жерла до рвоти(, от бігла спочатку за кусочком тортика в кафе, а потім по кілограмові торти в Атб. Я стала жирною коровою, яка з трудом піднімала ногу і влазила на табуретку. Хтось скаже пхе, 10 кг, але я завжди важила як птичка і була такою ж легенькою а тут 10 кг, добавилися проблеми з жкт, камені в жовчному, постійна відрижка і біль в підшлунковій. До чого це я - припиняйте заїдати бо буде те саме або гірше. Зараз я скинула 7 кг попереду ще 4. Я краще себе почуваю майже літаю).
Якщо автор це й справді псих травма і ви не справляється самі йдіть до психолога.
Ответ дляАнонимба
А Вам свою підшлункову не жалко?
Коли в мене був час іпохондрії, проходила гастролога, в мене клапан слабкий і підшлункова була запалена, гастриту не було.
Жаль звісно( Кожен день під вечір. Але це якась залежність
Патриоточка• 12 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Нужно пить больше воды.
Соки и всякий треш это не питье- это как еда для организма, сахар.
Мне помогла добавка с айхерб и магний перестать много есть, пила её месяца три, теперь на подсознательном уровне просто не ем, только при необходимости получается интервальное питание у меня.
Ответ дляВЫВсеВрете
Та я тих психологів кучу поміняла, дурня то все. Зараз на препараті (ні, він навпаки повинен пригнічувати апетит) мені психолог не допоможе, бо в анамнезі пару психозів у минулому і рекурентна депресія. Мені ті психологи як мертвому припарка) Деякі відмовляються відразу кажуть що важка справа і не допоможуть.
Трусиковед• 12 августа 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Як целюліту не стало? Я трохи схудла, а ростяжки чи цілюлити залишаються.
Ноунэйм• 12 августа 2023
Мне врач назначил антидеприсанты. За полгода плюс 10 кг. Продолжаю есть даже когда тошнить начнет и еда не лезет.
Трусиковед• 12 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Так у вас какая проблема? Психологическое невосприятие себя? 176 рост и 62 кг-это разве проблема? Или я чего-то не поняла
. Да скоре всего у вас проблема с головой, лечитесь))
Ответ дляТрусиковед
Ні, там інші, не звязані з їжею.
Щодо їжі турбує тошнота як переїм, ось це. Дуже погано.
Трусиковед• 12 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Ні, там інші, не звязані з їжею.
Странно что вы столько едите сладкого и такая худая. Точно проблемы с головой или в голове. Или в желудке)
Бодіпозітівна• 12 августа 2023
Я так раньше ела. Ела и толстела. Решила прекратить это. Так как просто ограничивать себя и перестать есть не получалось(срывалась), то решила полностью все готовить. От прямо вообще все, хочется сладкого - пеку, хочется бургера - делаю фарш, жарю котлету и делаю бургер. И самое главное каждый раз я готовлю ровно одну порцию, таким образом нечем переедать, а постоянно готовить не хватает ни сил ни желания. Перекусы с дому тоже все убрала, только сырые продукты, с которых можно готовить. В итоге вышла на ~1800 ккал в день и вес 60 при 1.65 роста + намного лучше самочувствие, потому что практически не переедаю
Ответ дляБодіпозітівна
Я боюсь, якщо я буду їсти 2000 ккал то я просто висохну і щезну з лиця землі
Проте ви молодець, круто придумали!
ПазлШредінгера• 12 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Вже 10 років та стадія)
А ви рахували, чи просто думаєте, що 5 тис калорій?
Я собі навіть не можу уявити, як можна стільки з´їсти.
Я коли хотіла набрати масу, мені треба було їсти 2700, ну звичайно багато білка і без солодкого, то для мене просто каторга була стільки їсти і я покинула це діло. Хоча до цього теж вважала, що їм дуже багато
Ответ дляПазлШредінгера
Колись хотіла сісти на дієту (набридло що тошнить постійно) було завдання порахувати. Купила ваги і почала, в чаті похудіння мені не вірили, коли скинула фото їжі то повірили.