Стрибну в гречку• 12 августа 2023

Як дізнатися чи людина має кримінальну судимість?

Наездница• 12 августа 2023
Сайт судова влада Украины, но там вроде только с 2011 года данные

ЧукИГеки• 12 августа 2023
У неї запитати
Галя із Дарниці• 12 августа 2023
Ответ дляЧукИГеки
У неї запитати
Ага, так все правду и говорят, ну да-ну да
автор Стрибну в гречку • 12 августа 2023
Ответ дляЧукИГеки
У неї запитати
каже що має, погрожує, але не дуже схожий
ЧукИГеки• 12 августа 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
А хто говорив про правду чи ні. Запитання було- як дізнатися
Ответ дляНаездница
мені раніше потрібно(
Вкуси мене• 12 августа 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
А що зміниться, коли Ви дізнаєтесь, що судимості немає? Тіпа: ’Ти брешеш, мені нічого не страшно?’
Ответ дляВкуси мене
мені спокійніше якщо бреше, бо бобошка там хвора, а проживає недалеко. якщо правда, прийдеться прикупити засобів самозахисту.
Вкуси мене• 12 августа 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Якщо він вам погрожує і кукуха ’того’, то немає значення чи була в нього колись судимість. Адже все трапляється колись вперше. Я би на Вашому місці не судимість шукала, а засоби відгородитись від такої людини

ЧукИГеки• 12 августа 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Якщо бобошка хвора і сидів, то страшно? А якщо хвора і не сидів, то ні?
Ответ дляЧукИГеки
не так)))) коли людина багато бреше, зазвичай все інше теж блеф
Заставляличка• 12 августа 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
А просто так, без узнаваний, заяву написать про угрозы?
Ответ дляЗаставляличка
що це дасть, він мені сьогодні в вайбер накидав погроз і видалив, я навіть скрін не встигла зробити
Заставляличка• 12 августа 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Ну, не скажите. Вам верно написали, всё когда-то бывает в первый раз. У меня у сестры, муж ей всё угрожал и угрожал, а потом возьми да выстрели.... И хрен пойми, то ли случайность, то ли таки хотел этого.
Заставляличка• 12 августа 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Ваше дело.
Ответ дляЗаставляличка
жах, з сестрою все нормально?
Заставляличка• 12 августа 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
жах, з сестрою все нормально?
Да, спасибо. Только и полиция наша доблестная на вызовы об угрозе не ехала..... Мол дела семейные, разберётесь сами. Приехали лишь после звонка соседей, которые услышали выстрелы.....
Чорт і Шо• 12 августа 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Все одно підіть і напишіть. Подібні ублюдки в тому числі через оце ’а що це дасть, а який сенс, а йому все одно нічого не буде...’ відчувають свою безнаказанність.
Чорт і Шо• 12 августа 2023
Ответ дляЗаставляличка
Сестра викликала поліцію коли він їй погрожував, а диспетчер казав ’діла сімейні, самі розберетесь’? Вибачте, але не вірю.

Ответ дляЧорт і Шо
в мене доказів 0, сьогодні накидав і зразу видалив, хто мене там слухати буде, воно брехливе і мило посміхається, буде розказувати що на нього наклепи звожу. Замовила пару балончиків, сижу вивчаю як отримати дозвіл на пневматику
Чорт і Шо• 12 августа 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Чому ви думаєте, що вас не будуть слухати, а його будуть?
Ответ дляЧорт і Шо
в мене до знайомої приїжали дуже часто, бесіди проводили, хватало до наступного запою, поки квартиру не продала і не віддала частину чоловіку, хоча він і не вклав туди нічого.
Ответ дляЧорт і Шо
я спочатку дозвіл отримаю на пневматику))) але все одно хочу знати чи сидів і за що
Ответ дляЧорт і Шо
вони приїдуть і поїдуть, а мені тут залишатися(
Подруга жизни• 12 августа 2023
Автор, тут на днях была тема...
Где местные советниченские эксперты отписались и дали ответы что они в юриспруденции разбираются...
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3384629#goo...
Там было таких безанонимных трое юристов. Бесплатно отвечали.
Не знаю даже, может вам написать каждому из них?
Оченьценная• 12 августа 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
чтоб себе голову прострелить?
Чорт і Шо• 12 августа 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Поки ви будете фантазувати, як вся така крута погрожуєте цьому чуваку пневматикою і він лякається і просить вибачення, він відчуває свою безнаказаність і хто зна що може натворити. Якби вам дійсно було страшно, вас би не цікавили подробиці його біографії, а ви б заявили в поліцію. Ну або як мінімум заблокували б його і забили хер. А так схоже на те, що це якийсь ваш чи колишній чи прихильник і ви намагаєтесь грати в якусь дурнувату гру.
Ответ дляЧорт і Шо
заблокувала, але забить хер тяжко- сусід(
автор Стрибну в гречку • 13 августа 2023
Ответ дляПодруга жизни
Автор, тут на днях была тема...
Дякую, подивилась тут справді і послуги адвокатів пропонують, завтра напишу
Ответ дляОченьценная
чтоб себе голову прострелить?
я краща була завжди по стрільбі, правда ще в школі, воєнрук в мені душі не чаяв))) З температурою 39 відстріляла на зборах, влетіло мені тоді від батьків, ну то таке)) В останій час тільки стала спокійно мімо тиру проходити, так що собі точно не прострелю, а дозвіл в воєний час простіше отримати, зайвим не буде.....