Эскиз бесконечности• 13 августа 2023

ЖД билеты. Их нет (

Нужны билеты на 28.08 из Свалявы, поезд Ужгород-Киев. А их нет. Они могут еще появиться? Туда купили, квартиру забронировали, а назад как же? Отменять поездку?
Ворожу на каві• 13 августа 2023
На 29 є, продовжіть відпустку на 1 день

Роздратована шкіра• 13 августа 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Остання бронь знімається за 6 годин до відправлення. І походу моніторте, постійно з´являються. ну, і бот, який повідомляє одразу
Що це за бот такий?
Раніше було. Зараз щось не знаходжу щоб надходили повідомлення про появу квитків(
zara-dara• 13 августа 2023
Моніторила на 6 липня Львів - Запоріжжя ( на 7 липня теж не додали, тільки на 8 додоли вагони), протягом 7-10 днів жодного вагона на цю дату не додали
ні на який поїзд

Їхала автобусом до Києва

мій досвід
Контрольница• 13 августа 2023
Ответ дляМолчалка
В перший день не всі вагони доступні для продажу, додаються потім.
І що? Купляю квиток на ті вагони, що доступні.
Печальки.нет• 13 августа 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
тоже нету
Дивіться з пересадкою
Шальная коклетка• 13 августа 2023
Ответ дляМолчалка
Не розкуплені не тому, що попиту нема, а тому що відкривають для продажу квитки поступово, а не в один день.
За для чого це роблять?
Молчалка• 13 августа 2023
Ответ дляШальная коклетка
За для чого це роблять?
Важко сказати. Можливо, щоб мали можливість придбати квитки ті, у яких планується подорож за тиждень до відправлення.
звездная галактика• 13 августа 2023
Ответ дляМолчалка
Ні, так рано до виїзду ще не можуть бути розкуплені.
могут, конечно. я когда то ловила каждые 30 мин на сайт заходила. 2 недели. а билетов так и не было(((
Молчалка• 13 августа 2023
Ответ дляКонтрольница
Автор не купила.

звездная галактика• 13 августа 2023
Ответ дляКонтрольница
так они не доступны. в этом и проблема. вагоны есть, но билеты в них уже раскуплены
Печенюшка• 13 августа 2023
Позавчора о 8 ранку були.
Безсовісна кума• 13 августа 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Що це за бот такий?
Контрольница• 13 августа 2023
Ответ дляМолчалка
Автор не купила.
Автор не купила ни за 20 дней в первый день продажи, а позже. Поэтому билетов уже нет.
А я писала, что в первый день нужно ловить. Потом дадут ли дополнительный вагон - неизвестно.
Безсовісна кума• 13 августа 2023
Ответ дляШальная коклетка
За для чого це роблять?
Для того, що зараз багато броні під військових. Не знадобилась - то викидають квитки цілими вагонами
Контрольница• 13 августа 2023
Ответ для звездная галактика
Я писала за первый день продажи. В первый день доступны.
Молчалка• 13 августа 2023
Ответ дляКонтрольница
Це не додаткові вагони, а регулярні вагони, які виставляють на продаж не всі одразу, а порціями. Я часто купляю квитки і не завжди зазлалегідь. Але сперечатися надалі з вами не збираюся.
Анонім Секретар• 13 августа 2023
Ответ дляЛасую колобками
другие поезда смотрите. ужгород харьков точно через киев едет
Он через день ходит, с Ужгорода по нечётным, автору надо на 28
Молчалка• 16 августа 2023
Автор, зараз повно квитків Свалява-Київ. Ви вже купили?
Молчалка• 16 августа 2023