КвартираЧья• 13 августа 2023
а правда, що всиновлювати дитину можуть і одинокі несімейні люди?
А я женатая• 13 августа 2023
Правда. Але тільки одинока жінка. Одинокому мужчині не дадуть. Заборони в законі не має, але самі розумієте.
ВыФсеВрете• 13 августа 2023
Так, звісно. Своє житло завжди в плюс, стабільний дохід, мед.комісія, вік і курси всиновлювачів.
Блакитне небо• 13 августа 2023
Навіть, якщо такого немає, то слід ввести, бо за час війни одиноких людей побільшає, нажаль.
Маурита• 13 августа 2023
Ответ дляА я женатая
Цікаво, а жінка дитину не може розбестити? Або сімейна пара?
КвартираЧья
• 13 августа 2023
Ответ дляА я женатая
як це так? знаю одного чоловіка в Києві, що так ще до війни усиновив з дитбудинку. але ми не знайомі з ним, тож, не знаю деталей
Ласую колобками• 13 августа 2023
Ответ дляБлакитне небо
И сирот тоже....
КвартираЧья
• 13 августа 2023
Ответ дляВыФсеВрете
я який має бути вік? і як довго курси проходять?
КвартираЧья
• 13 августа 2023
Ответ дляРадість моя
Так.у мене колега всиновила хлопчика, а потім ще одного.
це ще до війни було? вже підлітка, чи молодшенького? давго чекала на доввіл, черги?
А я женатая• 13 августа 2023
Ответ дляМаурита
Статистично серед сексуальних злочинців більш 90% саме чоловіків.
Можете спорити про права і рівність скільки завгодно, аде всім адекватным людям зрозуміло що чоловіки більш схильні до таких злочинів.
От гіпотетично, якби вас не стало ви б хотіли щоб вашу маленьку доньку дали на всиновлення якомусь мужчині? Очевидно що ні.
КвартираЧья
• 13 августа 2023
Ответ дляА я женатая
ну а хлопчика ?
А я женатая• 13 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
ну а хлопчика ?
Може хлопчика-підлітка можуть дати. Такий за себе постоїть.
ВыФсеВрете• 13 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
Залежить від дитини також, зазвичай різниця між віком батьків і дитини від 15 до 40. А курси пару місяців, недовго.
ВыФсеВрете• 13 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
ну а хлопчика ?
Серед насильників хлопців так само 90% чоловіки.
Бутерброд з ікрою• 13 августа 2023
Ответ дляА я женатая
І до війни чоловікам було складно, якщо не родич.
Пупс• 13 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
Ідіть в службу по справам дітей.Там вам розкажуть весь шлях.