Железобетон• 14 августа 2023
30 лет назад комары жужжали громче
а сейчас как-то тихо жужжат , заразы
даже не слышу как укусил
Вишнёвая Леди• 14 августа 2023
Ой, та ну вас. Норм жужат, скотины такие. Ну грызни и лети себе. Нет! Надо же над ухом пожужать
Забрызжу ядом• 14 августа 2023
30 лет назад у вас слух был лучше.
Вы правда думаете, что за 30 лет комары эволюционировали?
Железобетон
• 14 августа 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
30 лет назад у вас слух был лучше.
да нет, слышу я хорошо.
Телевизор смотрю на делении 4-7
а муж глухой, включает 22-25
Телевизор смотрю на делении 4-7
а муж глухой, включает 22-25
Біле пальто• 14 августа 2023
Ответ дляЖелезобетон
да нет, слышу я хорошо.
Телевизор смотрю на делении 4-7
а муж глухой, включает 22-25
Телевизор смотрю на делении 4-7
а муж глухой, включает 22-25
Розкажіть, а що ще тридцять років тому відрізнялося від сучасного життя? Мені дуже цікаво, хотілося б уявити, наскільки раніше все було інакше. Тобто дзижчанням комарів відмінності не обмежувалися?
Железобетон
• 14 августа 2023
Ответ дляБіле пальто
ну время тогда шло медленно.
Но об этом тут уже писали.
И еще я помню, можно было выйти на дорогу и стоять 15 минут и никто не ехал
Но об этом тут уже писали.
Біле пальто• 14 августа 2023
Ответ дляЖелезобетон
ну время тогда шло медленно.
Но об этом тут уже писали.
Приватних автомобілів було менше, це правда, я теж про це чула. Але що час йшов повільніше -- не думаю. Був початок дев´яностих, перебудова суспільства, розвал совка, рекет і бандитизм тощо. Час точно не йшов повільно, навпаки. Це зі спогадів моїх родичів.
Железобетон
• 14 августа 2023
Ответ дляБіле пальто
я пам´ятаю День Соборності 21 січня 1990 року,
я була дитиною тоді, це було так дивно для мене , ми їхали в автобусі 50 км и посеред траси всюди стояли люди
Забрызжу ядом• 14 августа 2023
Ответ дляБіле пальто
Це від віку залежить. Мені в дитинстві і в юності теж здавалось, що час тягнеться. Особливо влітку. Довгі дні, повільні. Гаджетів не було, телевізор дозовано . Книги, прогулянки. А тепер діти не помічають часу, сидячи в гаджеті.
Железобетон
• 14 августа 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
так, час тягнувся довго.
Мультики показували тільки в 16:15
Біле пальто• 14 августа 2023
Ответ дляЖелезобетон
Мої дід з бабусею теж були в ’живому ланцюгу’, вони пам´ятають і згадують про ті події) А в діда є фото з В´ячеславом Чорноволом, він часто каже, що наша історія пішла б зовсім іншим шляхом, якби Чорновіл переміг на тих виборах. Я народилася трохи пізніше, але з розповілей своїх рідних уявляю ті роки настільки чітко, наче сама їх бачила.
Железобетон
• 14 августа 2023
Ответ дляБіле пальто
нажаль, тому кучма і вбив його ((
Железобетон
• 14 августа 2023
а ще я пам´ятаю, у одного дядька в селі була бричка с конем и ми, малі , коли бачили його здалеку, то ховалися, а коли від під´їжджав ближче, то вискакували, наздоганяли і підсаджувалися під возом і їхали аж до лавки ( магазину)
Біле пальто• 14 августа 2023
Ответ дляЖелезобетон
А я досі пам´ятаю, як одного разу взимку, на різдвяні свята, їхали в сусіднє село на конях, на бричці -- зимова ніч, сніг, мороз, все навколо сяє під місячним світлом, наче діаманти розсипані полями, ми з сестрою закутані на тих санях -- лише носи виглядають) І все таке чудове і чисте навколо, як у казці! Плакати хочеться, як згадую -- такої чистоти і щастя більше не було в житті і вже не буде, напевно.
Железобетон
• 14 августа 2023
Ответ дляБіле пальто
так це чудово )) Воно наче казка ))
Я пам´ятаю колись ми, діти ходили колядувати. Нам може було по 10.
І от ходим по хатах, збираємо канхфети та гроші 😁 , а одну хату ми оминули, бо думали там ніхто не живе. І пішли далі. Аж бачимо, з тої хати вибігла якась баба та аж бігла за нами, щоб ми завітали. Бо виглядала і чекала.
Адже щедрувальники - то на щастя ))
Мост_Устал• 14 августа 2023
Все кто ржет над автором, неучи. Хоть бы поинтересовались, что пищат обычные комары-пискуны и назойливо вьются. Это обычные комарв нашей местности. Но теперь развелись комары азиатские. И называются комары-кусаки. Они больше, и темнее, не пищат аообще и сразу кусаются, и не вьются около. Их укусы сильнее, больше вызывают аллергию и чешутся сильнее.
Щепотка_совести• 14 августа 2023
Ответ дляЖелезобетон
да нет, слышу я хорошо.
Телевизор смотрю на делении 4-7
а муж глухой, включает 22-25
Телевизор смотрю на делении 4-7
а муж глухой, включает 22-25
Возможно, вы телек хорошо слышите, а высокие звуки - уже хуже. Снижение слуха может начинаться с того, что начинаете слышать не весь ’спектр’.
Железобетон
• 16 августа 2023
Ответ дляМост_Устал
вы правы, вот реально они другие. Я теперь аж до утра уснуть не могу, это ж ужас
Мост_Устал• 16 августа 2023
Ответ дляЖелезобетон
Ставьте в фумигатор рейд или москитол и жидкость и пластину.
Железобетон
• 16 августа 2023
Ответ дляМост_Устал
спасибо