котопёс• 14 августа 2023

Купила сину спортивний костюм

Дівчата вам подобається костюм? Чи оділи б ваші сини цей костюм?
Результат:
вже голосів: 1255
1205 (96.02%) Не подобається
50 (3.98%) Подобається
автор котопёс • 14 августа 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Капец, как можно такого красавца одеть в ЭТО
Що так погано?

Викачую яйцями• 14 августа 2023
Якщо його однокласники не зачмирять за цей костюм, я буду дуже здивована. Максимум дома походити. Ви б ще бірет йому купили, для повного фаршу)))
Вишня на торті• 14 августа 2023
Не позорьте хлопця
Теща дочки• 14 августа 2023
Я наверно старомодная, у меня ассоциация велюра с домашней одеждой.
автор котопёс • 14 августа 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Зараз просто вже так не чмирять за одяг, тим більше в старших класах
автор котопёс • 14 августа 2023
Ответ дляВишня на торті
Не позорьте хлопця
Думаєте йому буде дуже стидно в ньому?
автор котопёс • 14 августа 2023
Ответ дляТеща дочки
Зараз вже багато носять велюр не тільки по дому. В інших країнах це більше розвинено

Ищу-брожу• 14 августа 2023
Син що каже? Носитиме? Мій балуваний, я йому речі не купую, він сам
ГЛЮкоза• 14 августа 2023
Ответ дляКашка-маняшка
разве шо в больничке полежать
велюр на мужчнах - это странно
Тільки хотіла написати,шо в лікарнях жінки лежать в таких костюмах і халатах велюрових. Зніміть негайно ці позорні шматки з хлопця. Фігура гарна і кросівки
автор котопёс • 14 августа 2023
Ответ дляИщу-брожу
Сину не прям дуже сподобався, але казав непоганий буде ходити. Він собі також іноді сам купляє, але не переймається за одяг
автор котопёс • 14 августа 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Що настільки позовний костюм?
Ищу-брожу• 14 августа 2023
Ответ длякотопёс
Ну то нехай ходить. Це Ваші особисті справи в що вдягатись
Любимка-анонимка• 14 августа 2023
Мій би таке не вдягнув. Йому 14.
Автор де ви його знайшли? Я навіть таких не бачила. Хіба на жіночках, тільки зі стразами.
КартаБезКомиссий• 14 августа 2023
Не надо, он выглядит как-то куцо, что ли, и по-женски.
Тримаю свічку• 14 августа 2023
Мой сын спокойно носил велюровый костюм. Правда, не в Украине.
бибизяна• 14 августа 2023
Ответ длякотопёс
Сину не прям дуже сподобався, але казав непоганий буде ходити, просто дещо схожий на піжаму, ще трохи переживає, щоб однокласники нічого не казали. Він багато чого сам купляє, але не сильно думає про одяг.
он прав.засмеют и потом ещё долго будут вспоминать.
чем вы руководствовались,покупая эту дичь?
оставьте для дома или сами носите.вам пойдёт)
бибизяна• 14 августа 2023
Ответ длякотопёс
Сину непоганий. А чому велюр не чоловічий одяг?
патамушта он не наследный принц такое носить.
бедный ребенок...
бибизяна• 14 августа 2023
Ответ длякотопёс
Сину не прям дуже сподобався, але казав непоганий буде ходити, просто трохи схожий на піжаму
то он вас очень любит и не хотел расстраивать.
вы ему костюм показывали перед покупкой?
Тюрюнь_Тюнь• 14 августа 2023
Ответ длякотопёс
Чому?
Ви з нього знущаєтесь? Бо тільки з такою метою зрозумію цю покупку.

Г@Л@В@ломка• 14 августа 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Мій би таке не вдягнув. Йому 14.
мій би в 10 таке не вдягнув, та я сама б таке не купила. Купіть хлопцю Адідас, Пуму, Найк замість цього гламуру
Полонянка SexShop-а!• 14 августа 2023
Домашній костюм. Не для залу і міста.
Картоплю копати зручно буде, залишайте
Полонянка SexShop-а!• 14 августа 2023
Ответ дляТримаю свічку
Мій теж такий носив, правда в Україні і в 3 рочки, дуже зручний був)
Кіма кепка• 14 августа 2023
Ответ дляЕкатерина27
Мой бы точно не одел. Еще б и высказал мне….
Насколтко у меня спокойный и покладистый - но и мой бы бунт устроил.
Хотя я бы на такое и не посмотрела бы.
Парень и велюр - жесть
Кіма кепка• 14 августа 2023
Ответ длякотопёс
По тій же причині, що й лодочки на підборах.
Кіма кепка• 14 августа 2023
Ответ длякотопёс
То він Вас образити не хоче
Кіма кепка• 14 августа 2023
Ответ длякотопёс
А що ви думаєте, що однокласники будуть щось говорити? Ну доречі зараз носять розові футболки і це норм 😂
З квіточками?

Однокласники замміють. А хлопці звертатимуть увагу. Правда хлопці з нетрадиційною орієнтацією.
Море Щастя• 14 августа 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Нормальный костюм. Просто моим такое не нравится, а так много на парнях вижу. Ну вы же знаете, тут все совковые, мальчикам синее, девочкам розовое. Я показала какие мои купили себе костюмы, о боги красные, так тут половина была в шоке. А от красных рваных джинс вообще дикие
В мене в сина червоний костюм спортивний) в доньки чорний) але такий, як на фото в автора-я частіше бачу на жінках 50+, які на ринку торгують. Зручний і практичний)
Не будь КакСвета• 14 августа 2023
Ответ длякотопёс
Чому?
ну стремно смотрится велюр на мужчинах.
Сыну 21, показала ему ваше фото и задала вопрос.
Он тоже сказал нет, выглядит как пижама на холода.
Не будь КакСвета• 14 августа 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
многих оттолкнула сама ткань (велюр) в мужском спорт.костюме, а нет цвет.
Безлім на все• 14 августа 2023
Ответ длякотопёс
Я своему на каком-то американском сайте купила толстовку, приехал приглушенный розовый цвет, мой носить не стал 🤷‍♀️
Одноклассники во все времена говорили и будут говорить, любой нестандарт это испытание, нафига на ровном месте усложнять ребенку жизнь. Без розовых вещей мужчинам можно прожить.