От реально, курвить від такого. Купа людей гине, а це мовне.. во не припиняється.
Ответ дляЮлия 0811
Ой, автор, зараз вас забанять. Але на початку повномасштабної війни хоч старалися переходити на українську мову, а зараз вже всім байдуже. А з вами я згодна. Поступово витісняти все узьке, треба роки, але малесенькими кроками, поступово. А кричати какая разніца, то і через 100 років те саме буде
Не буде
Так само все буде, якщо ми і надалі будемо необороноспроможні. Все. Бо це (мова) не ж причиною, чосу ми в сраці.
І навіть якщо уявити, що абсолютно кодний українець зненавидить усе росіянське, спалить ліиературу на російській мові, переіменую кожний закуток, кожну ст.метро, вичистить все що якось пов‘язане с російською мовою та росією в цілому - це нічого не змінить, якщо Україна буде неозброєна по самі вуха. А такі як ви, створюєте розбрат, там де його нема! Невже ви це не розумієте?
Mariya Prokhorova• 14 августа 2023
Ответ дляНісенітниця
Финляндия - унитарное государство
Официальные языки финский, шведский. Несмотрят на то, что финляндия была под гнетом Швеции долгое время
Ви хоч би почитали , то є фінський варіянт шведської мови , де 5 відсотків розмовляють нею
Де там Швеція гнитила ? А ось в складі російської імперії була , ледве здихались від тих росіянців !
Нісенітниця• 14 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
И что? Язык есть официальным, хоть и 5%
Вы будете теперь придираться еще к чему-то?
Mariya Prokhorova• 14 августа 2023
Ответ дляНісенітниця
Ирландия - унитарное государство
Официальные языки ирландский и английский
Про борьбу за независимоть от Соединённого королевства Великобритании писать?
Ну так що це є правильно ? Ірландці зараз повертають свою мову , а англійці на них за це війною не йдуть !
А росіянці залишились думками в 16 столітті , хто більший той і правий !
Нісенітниця• 14 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
То есть я привела вам три примера, но они все не такие? Везде есть какие-то особенные условия, почему им можно? Двойные стандарты?
При чем о статутсе русского как официального уже давно никто не говорит. Просто отстаньте от людей с поучениями и указаниями
Mariya Prokhorova• 14 августа 2023
Ответ дляНісенітниця
Ирландия - унитарное государство
Не забудьте ще написати , як російська імперія і ссср поширювали кордони своєї країни захватницьким методом , приходячи до сусідніх країн !
А ми маємо після цього шанувати їх мову ?
Ответ дляTeonaa
Не буде
Кацапи полізли, бо мали хибні дані, завдяки деяким русофілам, які обирали проросійське опзж , що українці в більшості лояльні до них.
Захопити недостатньо, треба ще втримати.
Зараз картина очевидна, та дороги назад в них нема. Бо поразка параші, це поразка режиму і розпад рф на тисячу ведмежат.
Mrs.Ochmonek• 14 августа 2023
Ответ дляFilomena
А що це фаріон за поляків взялася?
Вже не росіяни вороги, а поляки?
Бачили її останні відео?
Вже не росіяни вороги, а поляки?
Бачили її останні відео?
Вона не взялась, а завжди за інтереси України. І коли поляки (деякі, такі як їхній прем´єр) забувають що вони робили українцям, то вона емоційно, але правдиво нагадує.
Mira29-c3c3• 14 августа 2023
Ответ дляПодрысь
конечно понесет, так же как те, кто во Львовской области пи..дит гуманитарку и сдают позиции чисто на украинской мове.
Гуманітарку крадуть по всій Україні .
Але ж вам це не хочеться бачити .
Та й позиції здають рос.мовні дуже часто.
Але ж вам це не хочеться бачити .
Mariya Prokhorova• 14 августа 2023
Ответ дляНісенітниця
Израиль - унитарное государство
Официальный язык - иврит. Но арабский имеет особый статус, которого достаточно для всех функций. Так же как и английского.
Еще писать? Или достаточно.
А як ви вважаєте , навіщо , нам в країні друга офіційна мова - російська ?
Чому не англійська ?
Mrs.Ochmonek• 14 августа 2023
Ответ дляКраденые абрикосы
Пусть украиноговорящие сначала диктант сдадут, историю уже и не трогаю, вижу здешние перлы, особенно о происхождении слова Русь и о том, что княгиня Ольга говорила на украинском. Как будто после экзамена волшебным образом, в один миг все заговорят на украинском.
От з Латвії з такою позицію вас би послали, якщо б це було виправданням особисто для вас чому ви не знаєте державної мови)
MashaizDusha• 14 августа 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
30 років тому їй було 44..
в самій рашці якраз таких пенсіонерів бабок повно, які пуйла люблять, Україну бомбить схвалюють, весь ршизм буйним цвєтом квітне.
Русскіє ж своїх не бросають. то хай бабульці забезпечать в себе достойну старість. Там все російською, як вона любить.
Mariya Prokhorova• 14 августа 2023
Ответ дляКраденые абрикосы
ну хорошо,выучу я на латышском как будет пирожок,а бублик уже не смогу значит купить))
Ну і буде легше вже , на бублік покажете пальцем
Ну ви точно етнічна росіянка , ваші батьки з росії ж ?
Mrs.Ochmonek• 14 августа 2023
Ответ дляКраденые абрикосы
щебечече то точно, если сад и школа не научат,то и дети такие же как родители будут
Все правильно: це завдання держави навчити в садочку і в школі , і у вищій школі
Ответ для vihola
Та ну нііі
Не було ніякої причини, приводу. Це готувалося з 1991 року скоріш ща все взагалі. Просто так. Щоб було.
Точніше щоб нас не було.українців. Навіть якби ми зробили державнмй гімн російською мовою, було б те саме! І якби портрет путінв висів би в кожній хаті - іе нічого б не змінило! Навіть якщо такі як автор і не скиглили «чого це портрет чужого ппкщидента висить кругом», все одно б війна була
Mariya Prokhorova• 14 августа 2023
Ответ дляTeonaa
Всі в своїй країні, вдома.
І російська мова кацапам не належить.
Господи , а кому ж вона належить ?
Не повторюйте ту кремлівську методичку !
То їх мова , яку вони створили для себе , а потім в силу своїх імперських замашок , нав‘язують окупованим теріторіям
Нісенітниця• 14 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Точно также как все империи, в том числе Британия
MashaizDusha• 14 августа 2023
Ответ дляTeonaa
Та ну нііі
поясніть, для чого була б війна тоді?
путін те, що здається без бою бере ’вєжлівими людьми’, згадайте Крим, Донбас. Опору не чинилося - зайшли так. Далі стали не пускати (АТО) - то стали воювати , і то ж спочатку під прикриттям (це не ми, це ополчєнці).
Нісенітниця• 14 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Чому не англійська ?
Никто не требует для русского языка официального статуса
Просто отстаньте от людей
Mariya Prokhorova• 14 августа 2023
Ответ дляНісенітниця
И что? Язык есть официальным, хоть и 5%
А трет‘я мова там російська ) але не офіційна !
Нісенітниця• 14 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Господи , а кому ж вона належить ?
Половина россиян не знает русского языка
БальзаковскийВозраст• 14 августа 2023
Ответ дляsammy
Э..шукайте самі. По-друге- у нас скільки офіційних мов? Ну і по-третє, Я не розмовляю мовою вбивць. А ви як вважаєте за потрібне, це справа честі та совісті кожного
Ви же самі почали ставити в приклад інші країни, правда тільки ті, які Вам вигідно ставити
Mariya Prokhorova• 14 августа 2023
Ответ дляПодрысь
держави не існує, вiрно, але ж люди залишились..
Не зрозуміла , погляньте в історію , багато країн вже не існує
А люди живуть і будують нову історію своєї держави !
aljonyshka• 14 августа 2023
Ответ дляСемицветка
Ага. На немцев, немецкоговорящих швейцарцев и австрийцев не говорят, что они один народ. А на русскоязычных украинцев, прям, говорят
И прямо все отличают, на каком именно говорят, украинском или русском))))ходят и прислушиваются)
БальзаковскийВозраст• 14 августа 2023
Ответ дляoksana_kseniya
Якби в Україні не говорили мовою кацапів, то пуйло б не використовував мову як фактор ’спасенІя руцкІх’ . А так прийшов спасать, с... ка така.
А чому у вас теми російською? Тобто ви свій внесок теж вносили, щоб рашисти виправдовувались?
Mariya Prokhorova• 14 августа 2023
Ответ дляНісенітниця
Про які подвійни стандарти ? Купа країн , де одна офіційна мова - держвана , що ми цім доводимо ?
Я вас запитувала , навІщо вам друга офіційна мова країни , яка на нас напала війною ?
aljonyshka• 14 августа 2023
Ответ дляOllka
На початку війни німецьку почали вчити майже в усіх школах. Це мені розповідали всі мої дідусі і бабусі, і чоловікові теж.
Да, потому, что было важно знать язык врага, моя мама и бабушка знали немецкий.
Annetka_100• 14 августа 2023
Автор, такие темы очень на руку соседу агресору. Вы сейчас играете на стороне врага. Мой вам совет, не касайтесь этой темы, проиграете. Потому что ’не ведаете, что творите’. Языковой булинг увеличивает количество ждунов и потенциальных предателей.
Говорю вам как житель русифицированного Запорожья. Русскоязычные жители считают себя потомками козаков, в гробу видели русский мир, считают себя украинцами, уважают украинскую культуру, традиции и язык. Говорить со временем тоже начнут на украинском. Но не по Вашей указке. Не там Вы врагов ищите.