У кого є? На Соцмісті глухо (
__Veritas_• 29 декабря 2025
Ответ дляВалькірія
взагалі було. але от як світла немає, то не працюють насоси і батареї охолоджуються. ось сиджу мерзну. Позняки.
У нас не включали з останнього обстрілу(
__Veritas_• 29 декабря 2025
Ответ дляnova_mama
Може, нечасто мацали?
У нас я б і не знала сьогодні, що було опалення, бо то було вночі, недовго, і температура десь 40-45 С, батареї трохи тепліші за руки були. Випадково перевірила, коли ходила пити.
Не знаю. Холодні. І води гарячої немає.
__Veritas_• 29 декабря 2025
Ответ дляnova_mama
Може, нечасто мацали?
Прийшла додому. Є гаряча вода. Не дуже гаряча, скоріше тепла, але все одно краще.