От реально, курвить від такого. Купа людей гине, а це мовне.. во не припиняється.
Ответ дляMira29-c3c3
Нещодавно мережею гуляло відео про рос мовну продавчиню з Одеси ,яка відмовилася обслуговувати військового державною мовою .Цікаво ,чи понесе вона відповідальність за свій вчинок?
конечно понесет, так же как те, кто во Львовской области пи..дит гуманитарку и сдают позиции чисто на украинской мове.
Ответ дляBLUE_SKY
ну якщо ви десь напишите говори українською або помри то точно не сильно будете від нього відрізнятись
А коли ми вже маємо розпочати так говорити?
Це і є утиски.
Яких насправді ніхто не бачив й не чув, але деякі російськомовні чомусь вічно брешуть про них.
І воліють закривати очі на те з чим русскій мір сюди лізе.
Це і є утиски.
Краденые абрикосы• 14 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Хто напав на Латвію в 1939 році ? Відповідь дайте будь ласка
вы меня наверное не поняли, поехала моя мама щира украинка из Николаевской области в Ригу в 80 годах. Латвийского языка она не знает, украинский язык не знают они,как ей пирожок там купить? Показывать свидетельство о рождении свое и своей матери,и похоронку на отца, что он погиб в Венгрии и Латвию физически не мог оккупировать, потому что в армию призван в 41?
Или я поеду, мне тоже архив справок с собой возить, латышский за время пути к ним все равно не выучу. Картинками общаться, с хрена ли я для них оккупант, это больное воображение.
Миленька Лебідко• 14 августа 2023
Ответ для vihola
Це і є утиски.
Ми ВПО на Галичині. Самі зі Сходу, перейшли на українську, але чую дуже багато російськомовних сюди приїхали. Мені цікаво, що відчувають галичани? Як вони можуть відстояти свої мовні права, щоб їх не звинуватили в утисках? Це ж люди жили-жили собі, а тут тепер скрізь чують кацапську.
Mariya Prokhorova• 14 августа 2023
Ответ дляuul
Не знаю, у меня родственников там нет,поэтому мне никто российское гражданство не предлагал.
Ви самі можете його запросити , ви для них сьогодні знахідка , по ТВ покажуть , а ви розповісте , що вас тут бандеровці притесняють , а в ссср вас все ’устраівало’
Нісенітниця• 14 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
І ще тоді пишить , який державний устрій тих країн !
Ну про ту Швейцарію , це вже заїджана платівка )
Финляндия - унитарное государство
Официальные языки финский, шведский. Несмотрят на то, что финляндия была под гнетом Швеции долгое время
natallochka• 14 августа 2023
Ответ дляBLUE_SKY
Я цього не пишу, не потрібно фантазувати
Семицветка• 14 августа 2023
Ответ дляMiere
Там не лиш мова, історія також. І такі зусилля приклали б тільки ті, кому Україна не байдужа. А всі какаяразніца отримали б спокійно сірі паспорти і не голосували б за крєпкогохазяйственніка януковича чи за Кучму.
Тож і розвиток країни пішов би в іншому напрямку, можливо.
Але що вже говорити...
Побутове спілкування російською ніхто і ніколи не обмежував, не повторюйте роспропаганду.
Але що вже говорити...
Автора триггерит, конкретно, бытовое использование форумчанами русского языка)) Из-за этого и сыр-бор на 20 страниц
Mariya Prokhorova• 14 августа 2023
Ответ дляКраденые абрикосы
для меня это взяточничество,кумовство, как его языком победить?
Ви плутаєтесь в термінах
natallochka• 14 августа 2023
Ответ дляКраденые абрикосы
вот и на вас такая же реакция
Удалено администрацией...
Mariya Prokhorova• 14 августа 2023
Ответ дляКраденые абрикосы
нет, а что?
Та просто у вас вус відклийвся )
MashaizDusha• 14 августа 2023
Ответ дляКраденые абрикосы
Кто они, о наших речь, жители Ворохты таблички вешают, они дома,а жители Харькова типа в гостях в одной стране? Вы в прошлом году , писали на каком языке,языке оккупанта, не свалили почему-то в свою клоаку. Или в Латвии вы на украинском с ними,а они такие сразу все поняли?
Писала, ще й відстоювала право писати російською. При цьому голосувала завжди за проєвропейських політиків і була за єдину державну українську.
Тому країна-клоака, дякую, але не для мене, це для симпатиків росії й тих, хто без російської мови собі не мислить життя, якою виглядаєте якраз ви...
Для мене при зміні перемінних в рівнянні логічно що змінюється його результат. Велика війна на знищення України - це той водорозділ.
MashaizDusha• 14 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Це один з поводів цієї війни , а причина він і більшість росіян хочуть щоб Україна була провінцією росії
і деякі російськомовні громадяни України. Яким какая разніца на каком язикє, аби лише по-русскі.
Нісенітниця• 14 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Ирландия - унитарное государство
Официальные языки ирландский и английский
Про борьбу за независимоть от Соединённого королевства Великобритании писать?
natallochka• 14 августа 2023
Ответ для vihola
Це і є утиски.
Все вірно.
Ці... вже чітко на броніку навіть пишуть що хочуть.
Краденые абрикосы• 14 августа 2023
Ответ дляnatallochka
Удалено администрацией...
сама туда иди
Краденые абрикосы• 14 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Та просто у вас вус відклийвся )
что-то я не поняла вас сейчас
Нісенітниця• 14 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Израиль - унитарное государство
Официальный язык - иврит. Но арабский имеет особый статус, которого достаточно для всех функций. Так же как и английского.
Еще писать? Или достаточно.
Mariya Prokhorova• 14 августа 2023
Ответ дляКраденые абрикосы
Тому що не було поваги до инших народів в ссср
Це звичайна ввічливість , якщо їдеш в иншу країну ( республику за часів ссср) вивчи пару фраз , накшталт , щоб змога була купити пірожечек )
Краденые абрикосы• 14 августа 2023
Ответ дляMashaizDusha
много воды и много домыслов и неправильных выводов с переходом на мою личность, о которой вы ничего не знаете и нет фактов для этого,но на форуме это обычное дело
Краденые абрикосы• 14 августа 2023
Ответ дляnatallochka
Удалено администрацией...
Ответ дляmango_777
Чому в Україні рАдной ізик узкІй?
Рідна мова - це не мова держави, а мова матері, батька. Людина зараз має прийняти рішкння, щоб її діти говорили саме українською, а не припиняти думати російською, якщо підна мова, так склалося, та.
І не пресуйте людей за російську. Якщо ви уважно стежили за ситуацією, ви можете прослідкувати, що ця ідея - мрвна - нав‘язана українцям кацапами, і такі заяви, які ви робите, ім на руку.
Краденые абрикосы• 14 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
ну хорошо,выучу я на латышском как будет пирожок,а бублик уже не смогу значит купить))
natallochka• 14 августа 2023
Ответ дляКраденые абрикосы
Удалено администрацией...
Ну це може краще ніж в тюрьмі за крадені абрикоси
Ответ дляКраденые абрикосы
Вы берете на себя смелость решать,что тем,кто не балакает на мове и не носит вышиванку нужно,а что не нужно? Гражданство к этому не обязывает,это ваша личная забаганка, примха , слово каприз не передает истинного смысла.)
Я беру на себе сміливість мати власну точку зору.
Mrs.Ochmonek• 14 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
о , росіянці поширили відео , де жінку 74 р на інвалидному візочку на іспит привезли , о то вони там вже проклінали латвійців , як тільки не обзивали (
30 років тому їй було 44..