От реально, курвить від такого. Купа людей гине, а це мовне.. во не припиняється.
natallochka• 14 августа 2023
Ніхто не забороняє спілкуватися російською, але всі хто її лобіює підтримують рузькій мир, вбивство наших дітей, чоловіків, матерів.
Від цього гидко......
Дуже показовий приклад на броніку
Чим ви кращі за цього рузького солдата?
Від цього гидко......
Дуже показовий приклад на броніку
Чим ви кращі за цього рузького солдата?
Probel Tochka• 14 августа 2023
Ответ дляmango_777
Фу як це все гидко, читати це все вашою мовою.я буду там де хочу. Я в своїй краіні
Ви Конституцію для початку почитайте. Своєю мовою в свїй країні.
Mariya Prokhorova• 14 августа 2023
Ответ дляКраденые абрикосы
борьба с коррупцией и язык?обьясните тупому,как это связано
Спочатку треба визначитись з терміном корупція !
В нас завше була корумпована держава , а на росіі ще і більше від нас , а ми обирали проросійських депутатів у яких на миті було покращення свого становища і хозяєв з-за поребрика !
vasilek5050• 14 августа 2023
Ответ дляAnjutka-Anjuta
я ходила в школу в нашій країні, прекрасно знала українську, була відмінницею. Але коли ти користувався мовою (не важливо українською, англійською, китайською) лише двічі на тиждень, а потім перестав взагалі її використовувати на 15 років - ти не можеш нею володіти так само вільно. Я була здивована, що в мене з цим виникли труднощі, адже була впевнена що знаю українську так же добре як у школі. Але на ділі вийшло абсолютно не так.
Це тільки я добре володію обома мовами, хоча ходила в українську школу, російську вивчала на тиждень два уроки, живу в населеному пункті де всі говорять українською.
Mariya Prokhorova• 14 августа 2023
Ответ дляAmalpi
Стираты пододияльнык, встречала тут такое
то такі матрьошкі , як ви і писали навмисно , щоб ви потім тикали в очі !
чекістські методи і все
MashaizDusha• 14 августа 2023
Ответ дляJulieta78
И на русском даже не смогли написать правильно....
може в 19 віці такий був правопис, без дефісу.. хз
тоді ж он ще й твердий знак використовували
Probel Tochka• 14 августа 2023
Ответ дляmango_777
Краще так, ніж мовою вбивць моєї сімʼї
Німці 80 років тому не вбивали ваших предків?
Mira29-c3c3• 14 августа 2023
Ответ дляПодрысь
разница в том, что у нас знают украинский, но просто кто-то не пользуется. И никто не требует обслуживания на русском, не качают права. Экзамен по укр языку сдадут почти все, если заставят.
В Латвии все иначе, там прожившие всю жизнь этнические русские не удосужились выучить латышский, они его даже не понимают, но права качают.
Ха-ха-ха.
Ответ дляМиленька Лебідко
Так ви себе не ідентифікуєте як українку просто. Тому і слухаєте цю російську ганчірку. А гроші з ваших прослуховувань/переглядів на стрімінгових сервісах йдуть напряму на вбиства українців. Сподіваюсь ’музика’ така вам дуже подобається.
Я слушаю ту музыку,которая мне нравится ,а это российская и зарубежная. Не слушаю только украинскую и не слушала никогда.потому что,она для меня является именно тем,чем Вы назвали российскую.
Mariya Prokhorova• 14 августа 2023
Ответ дляПодрысь
Так а чим відрізняється , що у нас все життя прожили в Україні і не можуть сказати ’ Добридень ! ’
Краденые абрикосы• 14 августа 2023
Ответ дляMashaizDusha
вони в себе вдома що хочуть те вішають, а русским людям є величезна країна-клоака, третина суші, де можна жити-поживати й добра наживати. та ні ж, пруться закордон і волають про утиски.
Кто они, о наших речь, жители Ворохты таблички вешают, они дома,а жители Харькова типа в гостях в одной стране? Вы в прошлом году , писали на каком языке,языке оккупанта, не свалили почему-то в свою клоаку. Или в Латвии вы на украинском с ними,а они такие сразу все поняли?
MashaizDusha• 14 августа 2023
Ответ дляJulieta78
Это да,может. Я в основном о подписи к картинке.
а, точно)
Краденые абрикосы• 14 августа 2023
Ответ дляnatallochka
Від цього гидко......
Дуже показовий приклад на броніку
Чим ви кращі за цього рузького солдата?
Від цього гидко......
Дуже показовий приклад на броніку
Чим ви кращі за цього рузького солдата?
вы лично ничем,говори на украинском или вали, вот ваш девиз
Ответ дляuul
Як? Прям вся-вся?
Ви ж наче не слухали, а висновки зробили?
Як таке може бути?
Mariya Prokhorova• 14 августа 2023
Ответ дляКраденые абрикосы
это да, в супермаркете не купит свеклу и сахар)
Ви етнічна росіянка ?
natallochka• 14 августа 2023
Ответ дляКраденые абрикосы
Миленька Лебідко• 14 августа 2023
Ответ дляuul
Так я ж і кажу, сподіваюсь вам це лайно дуже подобається)). Вони беруть ваші гроші і завдяки ним вбивають українців. Ви це знаєте і продовжуєте слухати музику русні. І ще цим так пишаєтесь + вільно про це висловлюєтесь на українскьому форумі. Сором просто.
Ответ дляnatallochka
Від цього гидко......
Дуже показовий приклад на броніку
Чим ви кращі за цього рузького солдата?
Від цього гидко......
Дуже показовий приклад на броніку
Чим ви кращі за цього рузького солдата?
ну якщо ви десь напишите говори українською або помри то точно не сильно будете від нього відрізнятись
VivaForever• 14 августа 2023
Ответ дляmango_777
Чому в Україні рАдной ізик узкІй?
чому в Берегово розмовлляють угорською? угорщина підтримує парашу!!! я вимагаю заборонити
Краденые абрикосы• 14 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
для меня это взяточничество,кумовство, как его языком победить?
Mariya Prokhorova• 14 августа 2023
Ответ дляКраденые абрикосы
ну конечно, вы же потомок оккупанта,ваши родители тоже для них оккупанты, вам виднее, а не надо никого любить,надо не хамить и обслуживать клиента,и не вешать таблички,здесь говорят на ..
Хто напав на Латвію в 1939 році ? Відповідь дайте будь ласка
Ответ дляFilomena
Як? Прям вся-вся?
Як таке може бути?
Почему же, у меня лучшая подружка в детстве была поклонницей территории А,поэтому крутила их песни целыми днями на кассетах. А сейчас в любом супермаркете играет украинская музыка, так оказывается,если сравнить с тем,что исполняют сейчас,то песни из территории А ещё были супер.
Mariya Prokhorova• 14 августа 2023
Ответ дляoksana_kseniya
Якби в Україні не говорили мовою кацапів, то пуйло б не використовував мову як фактор ’спасенІя руцкІх’ . А так прийшов спасать, с... ка така.
Це один з поводів цієї війни , а причина він і більшість росіян хочуть щоб Україна була провінцією росії
Чумачечая Весна• 14 августа 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Хто ?🤬🤬
пособники войны, которые разжигают конфликт и играют на руку врагу, а потом новости ’в Украине нацисты’, мозги есть, а думать не научились.