Привіт з ботойбіччя• 14 августа 2023
Змінити отримувача при поверненні посилки
Відправлена посилка олх доставкою новою поштою. Якщо її не забере покупець, буде можливість переадресувати комусь іншому, щоб її забрав, при поверненні?
Бо звичайні посилки можна, в додатку НП додаю іншого отримувача, а от при поверненні олх?
Привіт з ботойбіччя
• 14 августа 2023
Ответ дляБабуся Бетман
ну напевно ж не можна, як нема такої функції
Це ви точно знаєте, що нема?
Бабуся Бетман• 14 августа 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Це ви точно знаєте, що нема?
якщо нема такого функціоналу, то як ви думаєте, воно якесь таємне?
Привіт з ботойбіччя
• 14 августа 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Звідки я знаю чи є, мені ще не повертають нічого. Я питаю ’якщо’. Якщо б вже поверталась, то звісно я бачила вже є така функція чи нема.
Привіт з ботойбіччя
• 14 августа 2023
Ответ дляПланшетница
Ні, там лише повернення до відправника і ніяк інакше
Дякую
Фантазерша• 14 августа 2023
Колись хотіла теж замовити переадресацію, коли покупець відмовився. Але на Укрпошті мені відповіли, що це не передбачено. Повертається лише на те відділення, з якого відправлене.