Тектологиня 80lv• 14 августа 2023

Хто оперувався в 6 пологовому у Києві? у якого лікаря і яка ціна? Лапароскопія

Поддакиваю иногДА• 14 августа 2023
Мене теж цікавить це питання.
автор Тектологиня 80lv • 14 августа 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Мене теж цікавить це питання.
мені сказали-у нас безкоштовно. внести якусь благодійну суму. ну і?)
Поддакиваю иногДА• 14 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Я поки чекаю результати МРТ потім на консультацію до гінеколога. Вона мені радила 7 та 1 пологові, але я не запитала за суму.
Ответ дляПоддакиваю иногДА
на Червоному хуторі всі хвалять Закордонець Роман, через касу в районі 15к, в конвертах нести нічого не потрібно. просто мені далекувато туди. вагаюсь
Поддакиваю иногДА• 14 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Треба запитати в свого гінеколога, бо народжувала в 7 і не хочу туди на операцію лягати, погані спогади, боюсь що буду сильно нервувати.
Ответ дляПоддакиваю иногДА
запитайте і пошукайте тут по темі лапароскопія. часто було в коментарях це прізвище. я питала свою гінеколог про нього, сказала-мій колега, хороший лікар
Сиреневенькая• 14 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
А что вам нужно сделать, зачем операция?
Ответ дляСиреневенькая
видалення кісти яїчника
Сиреневенькая• 14 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
видалення кісти яїчника
Яка кіста, лікування будо, як довго спостерігаєте?
По темі- 6 не ліпший вибір, він не славиться фахівцями, але якщо ви хочете безкоштовно, то фахівець так працювати не буде, всі спеціалісти мають свою таксу, зазвичай 500-1000 долл за операцію
Тишком_нишком• 14 августа 2023
Мне нравится 6 роддом и там сейчас действительно все бесплатно. Врачи как по мне, то все хорошие
Ответ дляСиреневенькая
кіста ендометріоїдна. більше року. мені сказали безкоштовно, але з натяком що благодійний внесок якийсь. так і хочу знати-до якого лікаря краще йти і сума того’внеску’
Ответ дляТишком_нишком
порадьте, будт ласка, кого знаєте
Сиреневенькая• 14 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
А скільки вам років, плануєте ще народжувати і який розмір кісти?
Сиреневенькая• 14 августа 2023
Ответ дляТишком_нишком
А раньше все платно было? У нас в принципе бесплатная медицина
очки_ннадо• 14 августа 2023
Клименко Андрей
Ответ дляСиреневенькая
платно. робила двічі лапароскопію в іншому обласному центрі
Ответ дляСиреневенькая
40. вагітність планую. 3*3,8 см
Сиреневенькая• 14 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
И сколько? Что вам делали?
Ответ дляочки_ннадо
Клименко Андрей
він приймає роди чи робить операції? ви не в курсі?
Сиреневенькая• 14 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
40. вагітність планую. 3*3,8 см
А вы пробовали беременеть? Дело в том, что после операции ваши шансы будут стремиться к 0, сейчас тактика - сначала родить, а потом оперироваться
Ответ дляСиреневенькая
пробувала. завмер плід в минулому році , 2 місяці після лапари вдалось завагітніти
очки_ннадо• 14 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
он профи по всем направлениям, но закреплен за гинекологией - я работала там много лет
Ответ дляочки_ннадо
дякую, я спитаю. бо мені сказали-поведуть на знайомство з лікарем. але не знаю з яким
Сиреневенькая• 14 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Те ваши яичники уже оперированы? Вам бы решить с беременностью, а потом с кистой, замершая к кисте отношения не имеет, там другая причина была
Ответ дляСиреневенькая
И сколько? Что вам делали?
робили дві лапароскопії. в 2014 з подяками 10к, в минулому році з подяками і ліками 33к
очки_ннадо• 14 августа 2023
но есть нюанс - бесплатно Вы можете прооперироваться только месту прописки и с таким доктором, к которому Вас завотделением определит. По желаю выбора придется платить
Ответ дляСиреневенькая
мені 5 лікарів сказали саме про те, що проблема в кісті. мої яїчники оперовані двічі. лівий один раз, правий двічі і зараз кіста на правому
Ответ дляочки_ннадо
я це розумію. просто хотілось би знати межу від і до, щоб орієнтуватись. бо в разі чого, піду на Червоний хутір, там хоч визначена ціна в касі
очки_ннадо• 14 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
по цене скажу сейчас. Не болейте!
Сиреневенькая• 14 августа 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Это неправда, вас оперируют, чтоб взять деньги, ищите врача, которыц сначала доведет до беремеености и родрв, может и операция не нужна будет, пусть хоть 25 врачей вам говорят другое, вам 40 и нужен ребенок, после 3 вмешательства, там от яичников ничего не останется