Соня-сонятко• Изменено 14 августа 2023
аналізи на муковісцидоз та сма при плануванні, Київ
дівчата, підкажіть де сдавали аналізи, якщо у темі.
є варіант сдати у Надії, але там аналіз коштує 8 тисяч і я їм телефонувала декілька разів і до кінця все одно не отримала всіх відповідей. може є ще варіанти. (розумію, що аналізи не дешеві)
дякую
Прокачую сідниці• 14 августа 2023
Подивіться в сінево, там ще додатково нарахується знижка, якщо оформлювати на сайті
Соня-сонятко
• 14 августа 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
я дивлюсь, але не розумію тоді - чого в надії це коштує 8000, а в сінево менше 4000 за обидва
Прокачую сідниці• 14 августа 2023
Ответ дляСоня-сонятко
У сінево є гаряча лінія - то може краще і у них уточніть, чи це саме ті аналізи які вам треба🤔 Бо я не спеціаліст в них - може залежить від того де будуть робити.
Можливо в Надії не власна лабораторія і націнка така щоб щось і собі за то отримати 🤷🏼♀️