ЗдесяЯ• 14 августа 2023
У кого чоловік дочекався дружину після відʼїзду з України?
Після повтомаштабної. Не зрадив, не пішов до іншої…
Результат:
вже голосів:
103 (72.03%)
Мій дочекався ☺️
25 (17.48%)
Мій не дочекався
15 (10.49%)
Я зрадила чоловікові
Пополняю_Карму• 14 августа 2023
)) откуда жены знают?
Сосед сверху водил кого-то стонущего пока ее не было
Вернулась, голосует ’не зрадив’ мабуть..
На пів ставки• 14 августа 2023
Ответ дляПополняю_Карму
)) откуда жены знают?
Тю, ну пополоскав цюцюндрика.
Чи не зрада
Птица секретарь• 14 августа 2023
в мене всі знайомі чоловіки та колеги - жоден не дочекався. І правильно зробили, якщо честно. Я від свого не їхала нікуди. Сижу в Києві, з двома дітьми і чоловіком, жодного разу не пожалкувала.
Просто красавица• 14 августа 2023
Ответ дляПлету корзинки
Уверена, что не изменял.
Откуда такая уверенность?
Lydmila408• 14 августа 2023
Надо було йому перед виїздом писюн на бантик зав´язати..
Що б точно ні ні...
Я пані прохана...• 14 августа 2023
у моєї подруги чоловік не зрадив і не пішов до іншої, але пішов на фронт декілька місяців тому, хоча вона просила не йти. мій хороший знайомий, дуже сумував за дружиною та донькою, а вони жодного разу не приїхали і сказав, що зараз бачить тільки один вихід - йти воювати.
Мадам Подлинник• 14 августа 2023
У меня сосед тягает на ночь одну , когда жена приезжает примерная семья цирк да и только и все рассказывает ей не время сиди там это их семья каждый знает и так все просто розовые очки многие одевают и все
Плету корзинки• 14 августа 2023
Ответ дляПросто красавица
Откуда такая уверенность?
Много лет в браке. Мужа своего знаю и уверена в нем.
Дуняша• 14 августа 2023
Мій дочекався, послужив, звільнився. Готуємось до виїзду за кордон всією родиною
На пів ставки• 14 августа 2023
Ответ дляПтица секретарь
Ех, любов любов.
Скільки жінок стали щасливішими
Просто красавица• 14 августа 2023
Ответ дляПлету корзинки
вы такая простая и наивная!! Если много лет в браке, то думаете не изменяет???
Вы не моя соседка? У нее такие же доводы как и у вас. Такая же риторика- мужа знаю, уверенна в нем, много лет в браке. А у нее муж много лет с любовницей
На пів ставки• 14 августа 2023
Ответ дляПлету корзинки
Они все такие такие такие
А мой не такой!
Бензопирен• 14 августа 2023
Ответ дляПомогалочка
Війна не закінчилася взагалі то. Скарга на тему.
Настрій зранку не задався? в темі і не написано про закінчення. Написано «після від’їзду»
Плету корзинки• 14 августа 2023
Ответ дляПросто красавица
К чему ваши догадки и сравнения?
Все люди разные и мужья у всех разные. Лично у меня относительно моего мужа нет никаких сомнений.
Голубка миру• 14 августа 2023
А мій поїхав воювати, і в селі під Харьковом знайшов собі дівчину.
Ще не знає, що я знаю(
Спочатку сам проговорився, казав що були на завданні в той день, а потім що в магазині в селі і як там все дорого і які люди привітні, і всі поповертались, і немає коллаборантів, і почав на ніч пропадати, а дізналась, тому що подруга моя в інтернеті позгайомилась з його начальником і той випадково розповів що мій підночовує у дівчини(
Що робити?
Ще не знає, що я знаю(
Що робити?
Просто красавица• 14 августа 2023
Ответ дляПлету корзинки
К чему ваши догадки и сравнения?
Ах обмануть меня не трудно, я сам обманываться рад, да?
Плету корзинки• 14 августа 2023
Ответ дляПросто красавица
Вы пытаетесь меня в этом убедить ?
Аристократка-тунеядка• 14 августа 2023
Обиженные судьбой и мужиками женщины с пеной у рта доказывают,что все изменяют...прям все мои знакомые и все мои друзья водили баб и тд и тп
Ой,аж смешно читать)
Женщины,если у вас в жизни был мудак ,который вам изменил,не равняйте всех по нему)
Ой,аж смешно читать)