Кондуктор маршрутки• 14 августа 2023
Як люди мають купувати житло з середньою зп 15 тисяч?
Виходить, житло тільки для еліти? А де ж решті мільйонам жити? В коробці чи в батьків на голові? Чи 15 років на житло витратити?
Мандолина Бу• 14 августа 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ви не пояснили, як це зробити зі середньостатистичними зп по країні. P.S. Ви молодець, що справляєтесь. Я просто пишу про те, що більшість дозволити собі це не може. Що це розкіш для пересічного українця.
Розказую,як купляла я - 10 років з авансу та получки купляла по 100 у е . На решту жила. За 10 років купила на дні цін пригород двушку новобудова. Кому скажу - більшість відповідає: я так не можу. Ну ні, так ні
Ответ дляОксана_12
Ви знаєте, всі так плачкться.... У всіх моїх однокласників є житло. У ВСІХ. Жоден не дивно на зйомі чи на вулиці у свої майже 40. Мають житло, машини, відпочивають з родинами... І ті, хто залишився в селі, в ті, хто в містечку, і ті, хто виїхав до великого міста і ті, хто переїхали за кордон... Тобто, все можливо
Да, всё возможно, а потом бац и нет этого жилья в 50.
З понеділка на дієті• 14 августа 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Ну смотрите, в Германии аренда трешки с коммунальными это плюс/минус половина минимальной зарплаты. А в Украине это минус одна зарплата, причем минималки не хватит.
и вы забыли уточнить, что говоря об Украине, вы не трешку подразумевали
Ответ дляДайте подумать
Є, звичайно. Моя мама багато років працює прибиральницею за кордоном, чоловік сантехнік , спокійно купили квартиру в кредит в столиці, платять менше, ніж платили за оренду.
І як? Паше в клвнінгу на повний день чи десь у якомусь відомстві підлогу буцімто протирає двічі на день? До нас приїздили хлопці на прибирання, то там і устаткування, і машина... Не думаю, що в них є проблеми з купівлею житла. Як і тих панянок, що прибирають у моїх сусідів від 3000 за вихід)))
Мандолина Бу• 14 августа 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
це моя болюча тема.. бути без свого житла. весь час на арендованому. і квартири з старим ремонтом. виходить що ми з чоловіком нездари, бо не змогли накопичити достатньо грошей аби було своє житло. (( і так, ми звичайні офісні працівники, вище своїх голів стрибнути не можемо. не всі народжуються супер розумними і тими хто може заробляти багато, або красти. батьки прості люди, і не мали змогу купити житло нам. так, чула і про те що чого його ото пертися в той Київ якщо не можете житло купити і так далі.. блін, коли я приїхала сюди то невже я думала про те що так буде? просто реальність така що простим людям не світить мати своє житло, і скоріше за все старість доживати будемо там де залишиться житло від батьків. капець як це все засмучує..
Навчіть чоловіка класти плитку- я з червня не можу знайти, всі розписані на місяці наперед , метр 509 грн плюс затирка, різка і тд. Десь 1000 метр, за день можно класти не один метр
Ms. Анонимная• 14 августа 2023
Ответ дляМандолина Бу
Ну так у вас шикарная зарплата была 10 лет назад и ранее, если по 200уе в месяц покупали.
З понеділка на дієті• 14 августа 2023
Ответ дляМандолина Бу
вы не уточнили, где вы жили эти 10 лет?
и были ли у вас простои или все 10 лет на одной работе непрерывно?
и была ли у вас семья? имеете ли детей или тех, на кого надо тратить деньги (инвалиды, старики и пр.)?
ни разу за 10 лет вам не было нужды влезть в заначку, чтобы оплатить лечение, операцию или что-нибудь еще форс-мажорное?
Ноу коммент• 14 августа 2023
Ответ дляПедиатор_я
а кому повинно бути діло, банкам?
Это должно регулировать государство. Плюс должны быть ипотечные программы хоть для каких то категорий. А у нас обдираловка и это факт .
З понеділка на дієті• 14 августа 2023
Ответ дляМандолина Бу
лето - высокий сезон, поэтому не можете найти.
строители нарасхват, поэтому за дешевые заказы не берутся. зимой будет дешевле, но плитка дольше сохнет, правда.
Ms. Анонимная• 14 августа 2023
Ответ дляНоу коммент
Я тому пример. Государство кинуло меня на программе молодежного кредитования. До последнего кивали, а когда купила квартиру - отказ.
Инфотуфелька• 14 августа 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Почему у них по 15? Нет образования или нездоровы, чтобы активно работать?
У нас в АТБ под домом листовки лежат, все время нужен персонал, так это там 14-15, просто без ничего, без образования, квалификации и т.д. Не удивительно, что кассир или уборщица не могут себе позволить купить квартиру. Это не нормально, на Ваш взгляд?
Ви рахуєте, що вчителі, медсестри, вихователі прибріхують про зарплати? Ви питали у касирів в АТБ скільки чистими на руки?
Дайте подумать• 14 августа 2023
Ответ дляОксана_12
Прибирає в готелі , 7 год на день , зарплата мінімалка
Дайте подумать• 14 августа 2023
Ответ дляМандолина Бу
Він абсолютно звичайний ледацюга
Звідки такі висновки ?
В нього є все, що потрібно для життя і досить вільного часу, щоб власне жити . В суботу їдуть на місяць по Іспанії, відпочинок теж можуть собі дозволити
З понеділка на дієті• 14 августа 2023
Ответ дляMs. Анонимная
почему отказ?
мне вообще всегда было интересно, почему оно молодежное.
как будто те же люди, с теми же детьми и той же проблемой отсутствия жилья, уже не так сильно будут в нем нуждаться, если повзрослеют хоть на день от того возраста, на котором заканчивается возрастной ценз этой молодежной программы?
Ms. Анонимная• 14 августа 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
почему отказ?
Не знаю, чинуша голову отвернул и испарился. А мне на тот момент проще было заработать те деньги, чем тратить время на обивание казенных порогов.
Мандолина Бу• 14 августа 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
вы не уточнили, где вы жили эти 10 лет?
Зп була 500-800 Дол., не найбільша для Києва при курсі 8. Жила з дочкою в гостинці колишнього в рахунок аліментів, тобто дочку і двох котів утримувала сама. На одній роботі, трималась за неї, бо давали співробітникам ссуди без відсотків при різних ЧП, тому в заначку не влазила. Але загалом жила так ,як тут плюються- Затока, манік сама і Європа автобусами. Кожному своє. Знаєте, коли твоя батьківська квартира в Краматорську, і ти розумієш ще в 14 році, що ти бомж з дитиною, то варіанти заробітку з,являлись самі собою якось
Мандолина Бу• 14 августа 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Та покладемо самі, але ж тут пишуть, що чоловіки заробити не можуть...
Ms. Анонимная• 14 августа 2023
Ответ дляМандолина Бу
В 2014м курс был 14.
З понеділка на дієті• 14 августа 2023
Ответ дляМандолина Бу
гостинка БМ - это таки ключевое в вашем рассказе.
вы с ребенком и котом попробуйте чужое поснимать. и в Затоке бы не побывали (ну я лично так и не побывала).
наличие родительской квартиры тоже немаловажно. когда в собственности не значится никакого имущества, то не то что ипотеку, а и кредит на чайник не дадут. особенно когда видят ’восточную’ прописку.
Купи слона• 14 августа 2023
Ответ дляMs. Анонимная
А в Польщі мінімалка 800 євро, і стільки ж зняти квартиру+ комуналка. А в Варшаві ще дорожче. Просто Німеччина - це одна з ведучих економік світу.
Мандолина Бу• 14 августа 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Я вже в чаті села пропонувала як підробіток на вихідні, або після основної роботи- глухо. Збільшила ціну вище середньої набагато- нікому не треба 7 тис грн за 7 метрів плитки. Погодився спробувати тільки хлопець дочки))), довелось погодитись, або вчитись самій по Ютубу))
Ms. Анонимная• 14 августа 2023
Ответ дляКупи слона
Просто в Німеччині не пи#дять бюджет. При тому що Україна має купу ресурсів на відміну від Німеччини.
Мандолина Бу• 14 августа 2023
Ответ дляMs. Анонимная
В 2014м курс был 14.
І що? Я купляла по 5-8, здавала по 21-25.
Купи слона• 14 августа 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Ну це звичайно. І не крадуть, і одна з найкращих економік. А от ми порівнювали зарплати та житло в Чехії - то плакати хочеться . Також збирати все життя або іпотека 20-30 років.
З понеділка на дієті• 14 августа 2023
Ответ дляMs. Анонимная
В 2014м курс был 14.
кстати. напомнили.
когда курс был 8, люди устраивались на работу, оговаривая сумму, допустим, 1000 долл.
но контракт заключался естественно в гривнах.
таким образом, когда курс начал расти, они продолжали получать свои условные 8000 грн, но в долларах это было все меньше с каждым годом(( а цены на все наоборот - росли.
Мандолина Бу• 14 августа 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Я бьі не снимала. Просто нашла бьі дочке нового папу и жила у него. Претендентьі бьіли, муж ето знал, поетому и дал жить до покупки жилья. Я конкурентна ( бьіла) на брачном рьінке , женихи с квартирами в Киеве бьіли и не один( два
)
Ms. Анонимная• 14 августа 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
кстати. напомнили.
Так и я об этом. 200 уе в месяц в 2015 это ещё больше гривен чем в 2014, т.к курс уже 22. В 2016 25. Но та дама из гостинки конечно же сейчас скажет, что у нее была зарплата в валюте.
Мандолина Бу• 14 августа 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
В Краматорске квартира мамьі, а не моя. Мама второй год живет у меня
Скорая помощь• 14 августа 2023
Или покупать жилье не в областных городах, а с тавить планку пониже и постепенно достигать вершин. В конце концов не всем жить в Киеве