Кондуктор маршрутки• 14 августа 2023

Як люди мають купувати житло з середньою зп 15 тисяч?

Виходить, житло тільки для еліти? А де ж решті мільйонам жити? В коробці чи в батьків на голові? Чи 15 років на житло витратити?
Володарка мрій• 14 августа 2023
Всі мої знайомі і друзі які мають власне житло отримали його за допомогою батьків, а потім вже самотужки робили ремонти.

Татьяна_М5• 14 августа 2023
Ответ дляПьяная вишня
Плюс в Європі ти реєструєшся за орендованою адресою
А в Україні ніхто орендарів не прописує: через це проблеми зі школою, поліклінікою і т д
Потому что в Украине отмена прописки с согласия самого человека, который прописан. Детей не совершеннолетних, так вообще выписать нельзя. А в Ес при окончании или разрыве контракта на аренду прописка аннулируется автоматом
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 14 августа 2023
Ответ дляДинамоКит
Так я тоже среднестатистический человек. У меня 3 года назад зп была 21 тыс грязными, да, я не сидела 3 года в декрете, вышла через год.
У мужа всегда меньше был доход, тогда тыс 12 наверное. Жили у моей мамы, ребёнок маленький. Я поняла что не вывезу так жить
Не можу з Вами погодитись. Середня зп (взяла з першого-ліпшого сайту в інтернеті) по Україні на разі 16500 грн. - це брутто, після податків це 13283 грн. множимо на 2 людини в сім`ї, що працюють і отримаємо 26 565 грн. Тобто для цих людей спочатку треба кілька років збирати на перший внесок при цьому не їздити нікуди, одяг тільки секонд або масмаркет на розпродажах фінальних і не те, що хочеться, а те, що вдасться знайти, не ходити по кафе і т.д. Взяли вони іпотеку, що далі? А невідомо. Бо в Україні новобудови здаються у вигляді коробки на яку треба витратити від 50% до 100% вартості квартири. Мені квартира у спадок дісталась і я дуже зараз неясно уявляю, як я б могла на неї заробити сама....
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 14 августа 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Так а как должно быть в воющей стране? Кредиты под 0 % с погашением тела банком?
В воюючій країні, де кожного жня літають ракети? На мою думку, нерухомість не варта майже нічого. Вибачте, що образила. В мене самої тут нерухомість, якщо щось.
Сердючка• 14 августа 2023
Ответ дляДайте подумать
Звичайно нема, в Україні іпотека доступна одиницям , з високим офіційним стабільним доходом, а в умовах війни практично нікому
От про що і мова.
Купити зразу квартиру нереально. якщо дохід невисокий.
Іпотеку не дадуть.
Ринок оренди житла дикий.
Сидіть, дорогі касири, виховательки дитсадків чи працівники пошти, під боком у батьків , і не розмножуйтеся.
ДинамоКит• 14 августа 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Собирать конечно нужно, без этого никуда. Ну без труда не выловить рыбку из пруда. Я брала вторичку в высотке 1988 года
СережкинаЯ• 14 августа 2023
Ответ дляСердючка
З ким укладати?

Ринок зйомного житла у нас зараз геть дикий. Де я знайду хоч когось з власників житла адекватного, хто захоче офіційно підписувати довгостроковий договір з усіма наслідками? І поки я буду шукати, мені на вулиці в коробці жити, чи що?
А где вы до этого жили, в коробке?
Пока будете снимать вчерную, ничего с места и не двинется.
Есть квартиры, которые сдают агентства, там немного лучше ситуация, можете поискать.
Дайте подумать• 14 августа 2023
Ответ дляСердючка
От про що і мова.
Іпотеку не дадуть.
Ринок оренди житла дикий.
Так і виходить
ДинамоКит• 14 августа 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Через років 5 це буде вже зовсім не страшна сумма. А через 10 можна легко закрити всю суму
Я об этом и пишу который раз. Что 15 лет назад люди брали ипотеки с платежем 1500 грн, и это было много денег. Минималка была в 2008 году около 550 грн. Что сейчас эти 1500 грн?
А вот откладывать деньги по 20 лет не выгодно

Потребую апгрейду• 14 августа 2023
Люди ещё думают как в войну купить квартиру, та нах она нужна . Все, у кого ничего нет, собрались и уехали . А мы сидим здесь под обстрелами , боимся оставить нажитое
Сердючка• 14 августа 2023
Ответ дляСережкинаЯ
А где вы до этого жили, в коробке?
До того я жила в гуртожитку при університеті. А після закінчення - досвідос. І або повертайся в своє маленьке містечко до батьків, де роботи тупо немає по мої спеціальності. Або знімай ось на таких пташиних правах.

Зараз-то я вже і з житлом, і все ок, але як згадаю минулі часи - то аж страшно. І ладно би за цей час щось покращилося - фігушки, нічого не змінилося.
Оч@ров@Шк@• 14 августа 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
40 тысяч это круто! Кем работаете? У меня брат получает 1,5 тысяч, то квартира пока ему только снится.
Это не круто совсем. Работаю в фарм сфере, производство, руководитель.
Байрактара• 14 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Те ж саме питання, знайома хоче взяти іпотеку, там мінімальний платіж в місяць буде 15 тис, і це більше 20 років.

Не уявляю, як і де брати таку суму їй
Подруга купила будинок в Швейцарії. Виплачувати кредит все життя. І в спадок ще дітям залишиться кредит.
Потребую апгрейду• 14 августа 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Да, а на удаленку 12 часов, мне сказали а зачем вам перерыв, вы же и за компьютером можете поесть, вы же не в офисе
Так а что не так сказали ? Работающие на удаленке и в магазин ходят в рабочее время и обедают и остальное , не надо рассказывать что у Вас по -другому
ЯблокоРаздора• 14 августа 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Так в Европе на 30 и 40 лет берут жилье в кредиты и ничего, они там и живут только кредитками
Там процент низкий ,у нас драконовский
Эт вернячОк• 14 августа 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
І кредити абсолютно не доступні коли зп 15-20 тисяч, їжа + комунальні+ проїзд, і вже немає 10 тисяч, особливо якщо є дитина.
А їто вас примушує працювати за 15т?

Чому б не вивчитися та не стати більш оплачуваним спеціалістом?
Брюнетка в Мармеладе• 14 августа 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Ну ось ми без айфонів, нікуди не їздили, за кордоном не були, свята не святкуємо і т.д., але квартиру не можемо купити ((
Ну в кожного ж своя історія, я не знаю вашої. Писала саме про цю родину. При скромному житті навіть з орендою долл так 800 вони могли б на місяць відкладати, це майже 10к на рік. Я відповідала на коментар автора, де вона з зп 15 тис мріяла про житло, але так щоб і одяг гарний, і техніка хороша, і їжа поза домом.
Уже писала вище, свою квартиру ми купили маючи 1.5 тис на місяць на двох і на зйомі.
Леді Душка• 14 августа 2023
Ответ дляЭт вернячОк
А їто вас примушує працювати за 15т?

так чекала цього коменту. Хтось повинен працювати в садочках, на пошті, двірником. Чи всі повинні по вашій логіці стати більш оплачуваними спецами, чи жити разом по три покоління в одній квартирі?
З понеділка на дієті• 14 августа 2023
Ответ дляДинамоКит
Не, я не в Киеве живу, а в Днепре, мне 34, работаю в банке, плачу ипотеку по первой квартире)))
сколько вы платите за аренду квартиры, в которой живете?

Дама-мадама• 14 августа 2023
А уже писали про программу ’єОселя’? Пільгова ставка на весь термін кредиту — 3%, максимальний строк кредиту — 20 років, мінімальний початковий внесок — 20%. Не для всех категорий, но военные, врачи и учителя могут так приобрести жилье. Остальным пока под 7%, но прогресс же есть.
Эт вернячОк• 14 августа 2023
Ответ дляЛеді Душка
Повинні. Тимчасово, для старту наприклад. Такі люди завжди були, є ці будуть.
Вчорашні студенти наприклад, або мами що щойно вийшли з декрету.
А потім що заважає розвиватися далі?
Оксана_12• 14 августа 2023
Ніде. Ми ж ідем в ’Європу’. Там так і орендують віками. У нас ще можна купити щось десь у глибинці.
Я в дамках• 14 августа 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Боже справжнє рабство на 20 років😦
Дивлячись де купляти? Є міста де квартира коштує 110 тис.грн. Кімната в гуртожитку 30-40 тис.грн.
Оксана_12• 14 августа 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Кредити мають бути доступними. Але кому є діло до людей?
Дивовижна безграмотність. Як тільки кредити стануть ’доступними’. - ціни підлетять до небес. Будете збирати тих самих 40 років, тільки уже з кредитом. Іпотека сильно роздуває ринок.
Оксана_12• 14 августа 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
навіть в рашці є мат.капітал, правда точно не знаю скільки там і як платять...
Пристромите собі той капітал до хвоста. Ці гроші хіба для розширення існуючого житла, та й то не вистачить. Брат двушку на трикімнатну міняв, з незилою такою доплатою до того ще капіталу. І працюють вони вдвох з дружиною. І к нього зп не ’,середня’, а дуже непогана.
успокойте_Меня• 14 августа 2023
Ответ дляОксана_12
хоч якасб допомога від держави, що погано чи що
Оксана_12• 14 августа 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Добре. Можете переїздити. У нас газо- і нафтобаксів немає поки що. Якраз війна за них іде.
Аноним НаВсеГда• 14 августа 2023
Ответ дляКупи слона
Клас! А так-то да, добре жити в Канаді. А якщо внуки не захочуть платити, захочуть переїхати в іншу країну і взагалі жити своїм життям?
Тоді продається житло разом з кредитом, довиплачуватиме новий власник. Там хоч і кредити пожиттєві, але все розумно зроблено для людей.
Шкварочка• 14 августа 2023
власне житло можна купити лише у випадку високих заробітків, іншого не дано
Оксана_12• 14 августа 2023
Ответ дляДинамоКит
Чому? Ринок циклічний. Ми так на кризах купили собі житло. Правда складали аалюту. Починали при доларі 4,85.