Кондуктор маршрутки• 14 августа 2023

Як люди мають купувати житло з середньою зп 15 тисяч?

Виходить, житло тільки для еліти? А де ж решті мільйонам жити? В коробці чи в батьків на голові? Чи 15 років на житло витратити?
Хомо_сапиенс• 15 августа 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Бліін ну як його работать , щоб на квартиру накопити, тут з ніг падаєш, а толку 0. Як його крутитись, ніхто не дає готових методичок як гарно заробляти
Почитатайте,может эта информация Вам поможет)
Посмотрите фильм
Фильм Мирный воин(на реальных событиях)

Книга Путь Мирного воина
https://mirniyvoin.bib.bz/

Фильм Легенда Багера Ванса

Ответ 39
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1795877-1

Ответы 19,21,34
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1549119-1

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2889555

Ответ 34
Ответ про Негатив выводить в +
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3144676

Ответы Сеточки стр 3-4
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1940827-3

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2522635

Ответ 43 и текст Автора почитайте
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2596346-1

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3188041#a73...

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3331417

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3197420

https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-2371062

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3064606-1

Вся тема интересная
Ответы 105 и 172
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3084205-3

https://sobiratelzvezd.ru/najdi-pozhalujsta-v-etoj...

http://www.1-sovetnik.com/articles/article-504.htm...

Ответ 77
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2737099-2

Девочки, а вы знаете, на чем вы фокусируете свое внимание,
туда течёт ваша энергия?
Задумайтесь! Вы тратите свою жизненную энергию, свою силу
на проблемы, подпитывая их, вместо того, чтобы фокусироваться на позитивном и множить позитивное.
Чем больше сосредотачиваетесь на плохом, тем больше его питаете. Оно никогда не закончится,
подумайте плз над этим.Если что, послушайте каналы психологов, если нужен более
развёрнутый ответ и объяснение.Советую Аду Кондэ, не поленитесь, послушайте. Кого мучают
бесконечные проблемы, вам же хочется из них выйти? Я вам искренне этого желаю!
Пусть ваша жизнь изменится на 180°, как когда-то изменилась моя

Устроила удачно личную жизнь, в которой меня носят на руках, улучшила
материальное положение, голова вообще не болит за финансы, пристроить детей,
вообще не болею, улучшила здоровье и внешний вид, повидала мир.
НО САМОЕ ГЛАВНОЕ поняла, что такое счастье и гармония. Полюбила мир, людей.
Очень хотела бы поделиться с вами - кто испытывает проблемы, своей любовью.
Тему не читала. Мне страшно, сколько несчастливых людей всего лишь по незнанию
и непониманию законов Вселенной. Все проблемы у людей в головах.
Хочется всем пожелать избавления от проблем и любви.

Хомо_сапиенс• 15 августа 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Отрывок из статьи про это есть и в фильме Мирный воин
Где сюжет про камень

Проблема вашего флирта и проблема вашей игры!
В чем проблема девушек, которые не умеют флиртовать правильно и красиво? Ответ вас, наверняка, озадачит. Проблема в вашем восприятии жизни.

Нельзя отделить одно от другого, так как эти два понятия очень взаимосвязаны.

Вы воспринимаете жизнь не как чудо, а как данность. Вы еще не всегда довольны тем, что живете! Вообще обнаглели?

В этом исток вашей проблемы.

Именно здесь зарождается ваша серьезность и ваше неумение играть и флиртовать!

Я заметил, что девушки, которые легко относятся к жизни, так же легко относятся и к мужчинам. Это так, к слову...

Вот смотри.

Ты хочешь получать мужчин, как данность. Ты хочешь парня - это данность. Это данность, которая тебя ограничивает. Ты сосредоточена на результате. Хочу этого мужчину, топает маленькая девочка и дует губки, скрещивая ручки на груди! Дайте мне его! Он должен быть только моим!

Вы молитесь на результат, а нужно молиться на процесс, на сам флирт!

Ну, давай, представь. На сцене стоит актер, который хочет быть знаменитым. И все. Это его главная цель. Этот эгоист играет только для того, чтобы его носили на руках. Как ты думаешь, много ли у него шансов стать знаменитым? Лучшим?

Нет!

Его не будут носить на руках, пока он не станет лучшим, пока он не будет болен игрой.

Поэтому он будет вечно не уверен в себе и будет связывать это с игрой и не любить игру так, как ее можно любить...

Вот тебе мир бизнеса. Когда предприниматель хочет только бабки, и ему наплевать на ценность, которую он может дать рынку, людям, то, априори, он не сможет разбогатеть.

Что объединяет всех самых успешных бизнесменов, спортсменов, актеров, писателей, просто тех, кто добился какого-то успеха в жизни? Их объединяет то, что они кайфовали от процесса. Они любили делать то, что они делают. Они ценители не результата, а процесса!

Они все кайфовали от своего дела.

Генри Форд даже жену трахал не выходя из гаража, настолько он любил копаться в моторе.

Месси, лучший футболист мира. Он в магазин бежал с мячом. Не просто, как все ’нормальные’ люди, шел в магазин, а возился с мячиком на ходу.

Брэнсон, Гоголь, Грин, Битлз, Стив Джобс. Все они любили то, что делали. Просто обожали. Они дышали этим!

Самые лучшие любовники те, которые любят секс. А самые дерьмовые любят только результат - кончить.

Потому что это закон вселенной, божий закон, закон джунглей, закон физики, бытия, это научно доказанный факт. Наилучших результатов добиваются те, кто получает удовольствие от процесса.

Сюда же можно добавить и тех девушек, которые флиртуют правильно и умело соблазняют парней. Они не столько ждут результат, они получают кайф от процесса флирта. Им нравится это делать.
МАМА НИКИТКИ-2• 15 августа 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Тут деякі люди пишуть, що все можливо. Дуже смішно) Може в Києві ще й і можна з високими зп щось назбирати. Але ж Київ то не вся Україна. І от дехто пише - іпотека. Яка іпотека? Та, що під 20+% ? Ви в курсі взагалі яка це неймовірна переплата в довгостроковій перспективі? Таких ставок нема в розвинених країнах ніде! Люди он в США та Європі стогнуть, бо підняли з 1-3% до 5%. А в нас? Ну ок, допустимо - це єдиний варіант. А хто Вам дасть ту іпотеку? Банк ж розглядає заробіток Вашої сім`ї і на основі нього дає рішення про іпотеку. Для цього треба мати, ну явно чистими більше 15 тис. грн./особу. А тепер скажіть, який % людей працює на роботах, де все платять по білому та ще й неоподаткований дохід суттєво більший середнього по країні. Тут нереально купити житло, якщо Ви не на високоплачуваній роботі в містах-мільйонниках або не в ІТ.
Під які 5% в США? В мене друзі в червні придбали житло під 23% із розстрочкою на 30 років.
В США житло чи найдорожче, будинкі від 500 тис під 2% це на скількі років ви думаєте кредит буде? На 200?
МАМА НИКИТКИ-2• 15 августа 2023
Ответ дляСумка з негодою
Всі хочуть працювати на 15, а жити добре.
Ви ж напевно не в Кривому Розі житло дивитесь?
Миколаїв, Суми, Чернігів чи мені міста буде дешевше
В Че житло дороге , не тіште себе надією на дешеве житло.
Хомо_сапиенс• 15 августа 2023
Если не откроется, название над роликами.

Цени то, что имеешь!
Fenomen Woman

Как стать счастливым за 1 секунду, секрет счастья от Екатерины Неволиной
МАМА НИКИТКИ-2• 15 августа 2023
Ответ дляДайте подумать
Абсолютно ненормально , що сім´я з простими професіями не може собі дозволити іпотеку. Не можуть всі працювати на високооплачуваних посадах , тоді зникне будь-яка сфера послуг
Сфера послуг в Україні зовсім не дешева. Мій парикмахер сама купила власне жило, оплачує дитині приватну школу, а до цього був приватний садочок. Під час війни змінила машинку, їздить тепер на новенькій Тойоті рав 4. Мати одиначка. Із батьків в неї лише мати
Так шо, хто хоче, той працює і має все
МАМА НИКИТКИ-2• 15 августа 2023
Ответ дляСердючка
Не забувайте, що зарплати та вартість житла в різних містах, як правило, теж корелюють.

У нашому райцентрі (ще більш-менш пристойне місто) середня зарплата по місту у кращому випадку 8-10 тис грн, а однокімнатна квартира коштує $10000. Порахуєте, за скільки століть звичайній людині можна назбирати на це дуже дешеве житло?
За дуже бистро. Бо в Київі теж є люди з зарплатнею 8-10 тис а однокімнатна страртує від 40 тис
МАМА НИКИТКИ-2• 15 августа 2023
Ответ дляСердючка
Читайте уважно: ’забезпечити можливість отримати’. Одним з варіантів може бути й заробити. І знову ж таки читайте уважно, я вказала про необов´язково у власність. Але де та як у нас зараз держава надає можливість орендувати житло довгостроково без того, щоб тебе не виставили в ніч з речами, як тільки власник житла передумає? Де у нас хоча б регуляція цієї сфери? Або інші варіанти? Які у звичайної людини є адекватні варіанти?
Податковий кодекс регулює ці відносини. Простіше державу звинуватити, ніж привести до виконання закону орендодавців.
МАМА НИКИТКИ-2• 15 августа 2023
Ответ дляСердючка
А у нас в Україні це зараз є, серйозно? Будь-яка працююча людина з мінімальною зарплатою, одинак чи одиначка, може ось так піти в банк у своєму місті і оформити іпотеку в будь-який момент?
З мінімальною зарплатою ніде не дадуть іпотеку. Не фантазуйте. Зарплатня меньше ніж буде місячній платіж

МАМА НИКИТКИ-2• 15 августа 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
це моя болюча тема.. бути без свого житла. весь час на арендованому. і квартири з старим ремонтом. виходить що ми з чоловіком нездари, бо не змогли накопичити достатньо грошей аби було своє житло. (( і так, ми звичайні офісні працівники, вище своїх голів стрибнути не можемо. не всі народжуються супер розумними і тими хто може заробляти багато, або красти. батьки прості люди, і не мали змогу купити житло нам. так, чула і про те що чого його ото пертися в той Київ якщо не можете житло купити і так далі.. блін, коли я приїхала сюди то невже я думала про те що так буде? просто реальність така що простим людям не світить мати своє житло, і скоріше за все старість доживати будемо там де залишиться житло від батьків. капець як це все засмучує..
Виходьте з зони комфорту. А то хочете і повний соцпакет і сталий графік з 8 до 17 і зарплату велику.
МАМА НИКИТКИ-2• 15 августа 2023
Ответ дляЛеді Душка
брак коштів і заважає, деякі навіть у ВНЗ не можуть вступити, бо не генії і не діти депутатів. Щоб розвиватися і вчитися треба проходити різні курси, одиниці зможуть безкоштовно по ютубу стати спеціалістами
А Нашо тим, хто не геній вища освіта. Може краще робочу спеціальність і заробляти як гарний спеціаліст?
От якби всі «не генії» не перлись до вузу, хочь якогось, то може і ситуація в країні була б на краще.
МАМА НИКИТКИ-2• 15 августа 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Я тому пример. Государство кинуло меня на программе молодежного кредитования. До последнего кивали, а когда купила квартиру - отказ.
Може я недостатньо розбираюсь в цій програмі, Но все ж таки, як ви оформили кредит не маючі довідки про погодження вам цієї програми?
МАМА НИКИТКИ-2• 15 августа 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Ви рахуєте, що вчителі, медсестри, вихователі прибріхують про зарплати? Ви питали у касирів в АТБ скільки чистими на руки?
Так для них пільгова іпотека- 3%. Що не так знову?
МАМА НИКИТКИ-2• 15 августа 2023
Ответ дляЛеді Душка
то есть чтоб быть сантехником и электриком много ума не надо по вашему? так таким специалистом много не заработаешь. Где я написала чтоб кто то на что то жил? Я ясно выразила свою мысль: должна быть достойная оплата труда и минималка которая покрывает минимальные базовые потребности, а не такая что на еду еле хватает. И даже около ляма это овердофига зп или вы его жена и считаете что маловато будет?))
Ну якщо пити з ранку до ночі, то може і не заробить. А так, з того, що я останнє пам’ятаю, в дончиній квартирі електрику за 3 дні роботи заплатили більше ніж 1,5 тис$ і сантехнику десь 3$ за тиждень, ще теплі поли робив.
МАМА НИКИТКИ-2• 15 августа 2023
Ответ дляХуАнита
Ви що? Це процвітання і омріяний кінець епохи бідності)))) а ще тут ’особливо обдаровані’ люблять фукати на Європу і розказувати, що там роками треба пахати на квартиру)))
Не роками, а десятиріччями..
МАМА НИКИТКИ-2• 15 августа 2023
Ответ дляЛеді Душка
мені одразу сказали, що отримати кредит під 7% то майже анріал. А час піджимав, згодилися на 12%, але ж кожен рік банк переглядає ставку і зараз вже не 12, а більше. Як би знала, що така дупа буде, то і не брала б квартиру у іпотеку
А договір читати не пробували ДО того, як підписали? Всі ці підвищення мільйон відсотків в договорі в вас прописано.
МАМА НИКИТКИ-2• 15 августа 2023
Ответ дляБубль Гум)
Очень остроумно , я такая была умная и обзавелись квартирами в Чернигове . Интересно город выстоит еще раз на вдруг чего … зато ж квартиры есть
🤦🏻‍♀️
МАМА НИКИТКИ-2• 15 августа 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Не знаю, де такі солодкі ціни, ви в фунтах написали просто. Але в Німеччині в Баварії також все не солодко і далеко не кожна людина може дозволити собі власне житло. Там здається по країні більше 40% людей не мають власного житла. Але у них плюс в тому, що ти на старості років не залишишся на вулиці, якщо немає власного житла, держава про тебе потурбується. У нас же, якщо на сторості років ти без житла, то будеш жебракувати і жити в картонній коробці.
І чого досі в картонних коробках ніхто не живе? Союзу вже більш ніж 30 років немає.
МАМА НИКИТКИ-2• 15 августа 2023
Ответ дляЛеді Душка
ну так дійсно, що може не влаштовувати у виживанні на 7 к гривень? Можна ж влаштуватися на ще 2-3 роботи, не спати і склеїти ласти через пару років тоді і житло не знадобиться
Двірник працює не повний день. Так начинає досить раненько, Но до 11-12 вже вільний. Скільки ви вважаєте йому потрібно платити? 25-30 тис?

МАМА НИКИТКИ-2• 15 августа 2023
Ответ дляБольшой секретик
А коли зп 12 років мінімалка, і троє дітей?
Вас хтось примусив трійко дітей народити?
Большой секретик• 15 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не примусили, але дякую, що запитали. В кожній темі це хтось питає. Від цього моя мінімалка вища була б?
Инфотуфелька• 15 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я хіба про пільгову іпотеку питала?
Дайте подумать• 15 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так шо, хто хоче, той працює і має все
Я про іншу сферу послуг - прибирання вулиць, касири і т.д.
Ms. Анонимная• 15 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так шо, хто хоче, той працює і має все
Ну и представьте себе картину, если школьные учителя вашего ребенка, ваша медсестра из детской поликлиники, бухгалтер районо, проводящий платежи детского сада, куда ходит ваш ребенок, люди вывозящие мусор из мусорных баков в вашем квартале, - все станут парикмахерами, мастерами ресничек-бровок-ноготков. Дальше что?
Наши политики - бездари, довели страну до ручки на всех фронтах. Людей держат за скот. Это полностью их вина, что не предусмотрено нормальное распределение благ, производимых обществом, всеми гражданами. Каждый из нас - винтик в этой системе, важный узел, - заслуживающий на внимание и соответствующее вознаграждение.
У нас же кто жрет в три горла за чужой счёт и ’дом’ у него в Монако - тот молодец, все правильно в жизни сделал. А тот кто просто делает свою работу, прилежно выполняет возложенные на него функции - лох на минималке.
Ms. Анонимная• 15 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
В цивилизованных странах именно так это и работает
Ms. Анонимная• 15 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ну да, есть же ещё теплотрассы. Ещё скажите, что вы бомжей ни разу не видели.
Большой секретик• 16 августа 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Мені писали в іншій темі, що немає людей, які працюють за мінімалку. А я з такими працюю, їх дуже багато. І нема ніяких ні премій, ні доплат.