Кондуктор маршрутки• 14 августа 2023
Як люди мають купувати житло з середньою зп 15 тисяч?
Виходить, житло тільки для еліти? А де ж решті мільйонам жити? В коробці чи в батьків на голові? Чи 15 років на житло витратити?
Аноним НаВсеГда• 14 августа 2023
Ответ дляКривая спроса
А как в других странах? Зп 2 тыс - квартира 500 тыс
Квартири й будинки коштують як у нас, від 100 тис до млн, залежно де і який стан. В столиці дорожче, в селі дешевше. Зп 2000 то мінімалка. Як можна думати про покупку житла на мінімалці? Вчишся/працюєш - краща робота з вищою зп і тоді іпотека.
Ответ дляСердючка
От про що і мова.
Купити зразу квартиру нереально. якщо дохід невисокий.
Іпотеку не дадуть.
Ринок оренди житла дикий.
Сидіть, дорогі касири, виховательки дитсадків чи працівники пошти, під боком у батьків , і не розмножуйтеся.
Іпотеку не дадуть.
Ринок оренди житла дикий.
Ну розмножуватись же не від святого духа. Вчитель моєї доньки ремонт доробояє в домі під Києвом. У неї не ще чоловік, якби, є. 15+15 вже 30. А у чоловіків зарплати часто значно вищі, ну якщо вони не касири ст вихователі, а таки працюють.
Татьяна_М5• 14 августа 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
В воюючій країні, де кожного жня літають ракети? На мою думку, нерухомість не варта майже нічого. Вибачте, що образила. В мене самої тут нерухомість, якщо щось.
Так вы уже свою недвижимость почти бесплатно кому-то продали?
ДинамоКит• 14 августа 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
сколько вы платите за аренду квартиры, в которой живете?
Так я не плачу аренду,я живу в ипотечной квартире своей)
Леді Душка• 14 августа 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Повинні. Тимчасово, для старту наприклад. Такі люди завжди були, є ці будуть.
Вчорашні студенти наприклад, або мами що щойно вийшли з декрету.
А потім що заважає розвиватися далі?
брак коштів і заважає, деякі навіть у ВНЗ не можуть вступити, бо не генії і не діти депутатів. Щоб розвиватися і вчитися треба проходити різні курси, одиниці зможуть безкоштовно по ютубу стати спеціалістами
З понеділка на дієті• 14 августа 2023
Ответ дляДинамоКит
а, у вас вторичка.
долго искали продавца, который согласился ее продать в кредит через банк?
Ответ дляСердючка
Так в цивілізованих сфера оренди житла більш-менш впорядкована, і ти дійсно можеш спокійно орендувати пристойне житло хоч десятиліттями.
А не так, як у нас, зняв квартиру - а тебе через рік на вихід, бо господарі передумали/змінилися обставини/дитятко вивчилося і хоче там жити/на дачі взимку, виявляється холодно/і теде і тепе. Знаємо, проходили не раз.
Ви б не грішили. Бо величезна частина наших винаймачів у тих славнозвісних європах взагалі б нічого не зняла. Ви вимоги до орендарів бачили??? А завдатки? А умови в договорах? Ця сфера не впорядкована і для орендодавців теж, як не дивно.
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Тут деякі люди пишуть, що все можливо. Дуже смішно) Може в Києві ще й і можна з високими зп щось назбирати. Але ж Київ то не вся Україна. І от дехто пише - іпотека. Яка іпотека? Та, що під 20+% ? Ви в курсі взагалі яка це неймовірна переплата в довгостроковій перспективі? Таких ставок нема в розвинених країнах ніде! Люди он в США та Європі стогнуть, бо підняли з 1-3% до 5%. А в нас? Ну ок, допустимо - це єдиний варіант. А хто Вам дасть ту іпотеку? Банк ж розглядає заробіток Вашої сім`ї і на основі нього дає рішення про іпотеку. Для цього треба мати, ну явно чистими більше 15 тис. грн./особу. А тепер скажіть, який % людей працює на роботах, де все платять по білому та ще й неоподаткований дохід суттєво більший середнього по країні. Тут нереально купити житло, якщо Ви не на високоплачуваній роботі в містах-мільйонниках або не в ІТ.
Ви знаєте, всі так плачкться.... У всіх моїх однокласників є житло. У ВСІХ. Жоден не дивно на зйомі чи на вулиці у свої майже 40. Мають житло, машини, відпочивають з родинами... І ті, хто залишився в селі, в ті, хто в містечку, і ті, хто виїхав до великого міста і ті, хто переїхали за кордон... Тобто, все можливо
Тріль!• 14 августа 2023
Ответ дляЗубная фея
А когда эти люди рожают детей, а иногда 2-3, они не думают где будут жить их дети?
Ну от у людей було житло , робота, а прийшла війна і крім дітей нічого не залишилося...
Тріль!• 14 августа 2023
А особливо страшно зараз скільки людей залишилося без житла , які вже по віку чи стану здоров´я не зможуть заробити собі на житло.
І от як люди будуть виживати?
В моїй хаті моя правда• 14 августа 2023
це моя болюча тема.. бути без свого житла. весь час на арендованому. і квартири з старим ремонтом. виходить що ми з чоловіком нездари, бо не змогли накопичити достатньо грошей аби було своє житло. (( і так, ми звичайні офісні працівники, вище своїх голів стрибнути не можемо. не всі народжуються супер розумними і тими хто може заробляти багато, або красти. батьки прості люди, і не мали змогу купити житло нам. так, чула і про те що чого його ото пертися в той Київ якщо не можете житло купити і так далі.. блін, коли я приїхала сюди то невже я думала про те що так буде? просто реальність така що простим людям не світить мати своє житло, і скоріше за все старість доживати будемо там де залишиться житло від батьків. капець як це все засмучує..
СережкинаЯ• 14 августа 2023
Ответ дляСердючка
До того я жила в гуртожитку при університеті. А після закінчення - досвідос. І або повертайся в своє маленьке містечко до батьків, де роботи тупо немає по мої спеціальності. Або знімай ось на таких пташиних правах.
Зараз-то я вже і з житлом, і все ок, але як згадаю минулі часи - то аж страшно. І ладно би за цей час щось покращилося - фігушки, нічого не змінилося.
Всі мололі люди у всіх країнах не мають змогу легко і одразу придбати житло, якщо батьки не потурбуються про це. І це нормально. Ви впорались, я впоралась, і нинішні молоді люди також впораються, якщо є мізки та бажання працювати.
Инфотуфелька• 14 августа 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Не можу з Вами погодитись. Середня зп (взяла з першого-ліпшого сайту в інтернеті) по Україні на разі 16500 грн. - це брутто, після податків це 13283 грн. множимо на 2 людини в сім`ї, що працюють і отримаємо 26 565 грн. Тобто для цих людей спочатку треба кілька років збирати на перший внесок при цьому не їздити нікуди, одяг тільки секонд або масмаркет на розпродажах фінальних і не те, що хочеться, а те, що вдасться знайти, не ходити по кафе і т.д. Взяли вони іпотеку, що далі? А невідомо. Бо в Україні новобудови здаються у вигляді коробки на яку треба витратити від 50% до 100% вартості квартири. Мені квартира у спадок дісталась і я дуже зараз неясно уявляю, як я б могла на неї заробити сама....
Недавно була тема, жінка розказувала, як має зп менше 30, і будинок купили, і машини мають, тільки як спитала скільки відкладали і який час- мороз, багато води..
СережкинаЯ• 14 августа 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Тоді продається житло разом з кредитом, довиплачуватиме новий власник. Там хоч і кредити пожиттєві, але все розумно зроблено для людей.
Класс, правда? Всю жизнь платить и так и не стать собственником:) Мечта, а не жизнь!
Ms. Анонимная• 14 августа 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
І ці можновладці, що створили такі умови для люду, ще кажуть: ’повертайтеся додому’. Ага, щас.
Конотопська відьма• 14 августа 2023
Мы с мужем собирали деньги , практически сразу когда поженились, через 12 лет купили квартиру, жили с родителями, экономили. Никаких бизнесов нет, простые рабочие. Когда покупали квартиру, отдали всё до копейки, в кармане тысяча гривен осталась, это с учетом что мы немного заняли у родственников и родители где тыс. 200 дали. Вот так и купили, сейчас же, в данное время смотря как наша квартира взлетела в цене то мы бы не смогли бы купить.
ДинамоКит• 14 августа 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
а, у вас вторичка.
У нас была нестандартная ситуация. Там где мы жили тогда были соседи, которые набрались микрозаймов на 5 тыс долл, им капали проценты ежедневно. Они меняли квартиру на среднем этаже на квартиру на 1м этаже в хуже районе, чтоб расчитаться с долгами. Но в наследство они ещё не вступили в то время.
Мы им дали сразу нотариальный займ 5 тыс долл чтоб они погасили микрозаймы и не рос долг, и дали на оформление наследства деньги.
То есть они получили очень хорошие возможности за эту неудобность оформления в ипотеку. Все расходы по оформлению и налоги мы тоже взяли на себя. Мы получили возможность ипотеки.
Но это было до войны и ограничения на снятие. Мы с ними сидели в банке пока на их счет пришли деньги, они сняли в кассе, мы их повезли в обменник, всё поменяли и отдали нужную сумму в долларах.
СережкинаЯ• 14 августа 2023
Ответ дляЛеді Душка
Що ви кажете? Зараз вступ за результатми ЗНО! Хто не ледачій та з головою, той має високі бали та може взагалі обирати, куди йти.
ДинамоКит• 14 августа 2023
Ответ дляДама-мадама
А уже писали про программу ’єОселя’? Пільгова ставка на весь термін кредиту — 3%, максимальний строк кредиту — 20 років, мінімальний початковий внесок — 20%. Не для всех категорий, но военные, врачи и учителя могут так приобрести жилье. Остальным пока под 7%, но прогресс же есть.
Так под 7% это тоже шикарно
Ms. Анонимная• 14 августа 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Почему у них по 15? Нет образования или нездоровы, чтобы активно работать?
У нас в АТБ под домом листовки лежат, все время нужен персонал, так это там 14-15, просто без ничего, без образования, квалификации и т.д. Не удивительно, что кассир или уборщица не могут себе позволить купить квартиру. Это не нормально, на Ваш взгляд?
В 5 000 не хотите?))))) На должность с требованием квалификации уровня магистра))) Страна чудес.
СережкинаЯ• 14 августа 2023
Ответ дляОксана_12
І в мене. Ми 1992 року випуску, хтось зробив кар´єру, хтось ні, але ніхто не жебракує, ніхто ’під мостом’ не живе.
Мандолина Бу• 14 августа 2023
Ответ дляДинамоКит
Такого нет ни в одной стране, чтоб уборщица квартиру в столице покупала со свой зп
Не поверите, есть. Сестра 20+ лет в Праге, все ето время в клининге. В 35 осталась вдовой с 2 мя детьми, работала где могла. Но заработала четьірехкомнатную квартиру, правда , еще платить и платить и работает с одним вьіходньім всю жизнь Брала за 100 + тьіс евро, сейчас тьіс 300 стоит минимум. Да и в Украине есть знакомьіе , купившие пригород Киева на заработки в клининге.
бЭйбА• 14 августа 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Боже справжнє рабство на 20 років😦
як по-вашому виплачують іпотеку у західних країнах?
СережкинаЯ• 14 августа 2023
Ответ дляТріль!
Так, це біда. Після війни питання втрачегого житла обов´язково будет вирішуватись державою. Але це - зовсім інше питання. І після війни, а не зараз!
ДинамоКит• 14 августа 2023
Ответ дляМандолина Бу
В клинниге конечно, там зарабатывпют не хуже чем в офисе многие) мне в пример приводили что кассиры и уборщицы на минималке доджны быть в состоянии купить себе квартиру
Мандолина Бу• 14 августа 2023
Ответ дляДайте подумать
Він абсолютно звичайний сантехнік, який працює на підприємстві, аналог нашого жеку ,за фіксовану зарплату трохи більше мінімальної
Він абсолютно звичайний ледацюга
Ms. Анонимная• 14 августа 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Им разве запрещено арендовать жилье?
Ну смотрите, в Германии аренда трешки с коммунальными это плюс/минус половина минимальной зарплаты. А в Украине это минус одна зарплата, причем минималки не хватит.
ОноВамнадо• 14 августа 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Це де мінімалка 2000, а квартира 100к?
бЭйбА• 14 августа 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
вище своїх голів стрибнути не можемо. не всі народжуються супер розумними і тими хто може заробляти багато, або красти.
Ось цю стелю ви не проб´єте. Це вже не залежить від зовнішніх обставин.
З понеділка на дієті• 14 августа 2023
Ответ дляОксана_12
вам просто повезло с конкретным городком и с его расположением.
а я знаю много взрослых людей, которые не имеют своего жилья.
и одноклассники разлетелись по свету кто куда, даже не знаю где они и живы ли.
не зарекайтесь и не осуждайте. нет страховки