Кондуктор маршрутки• 14 августа 2023

Як люди мають купувати житло з середньою зп 15 тисяч?

Виходить, житло тільки для еліти? А де ж решті мільйонам жити? В коробці чи в батьків на голові? Чи 15 років на житло витратити?
Бубль Гум)• 14 августа 2023
Ответ дляЗубная фея
А когда эти люди рожают детей, а иногда 2-3, они не думают где будут жить их дети?
Очень остроумно , я такая была умная и обзавелись квартирами в Чернигове . Интересно город выстоит еще раз на вдруг чего … зато ж квартиры есть

Дим-дим• 14 августа 2023
Ответ дляДинамоКит
Если у Вас будет месячный платеж до 6 тыс то дадут)
У моей свекрови 25 чистыми, до войны было больше. Я понимаю что у молодых учителей нет таких окладов
Я не молодой учитель, у меня 14 лет стажа. Была бы молодой, было бы 7.
Знаю несколько учителей, которые обращались в еоселю, там хорошо поржали над ними)
Играю_на_кларнете• 14 августа 2023
Ответ дляДинамоКит
Очень доступная программа, военным, врачам и учителям вообще под 3%, это супер!
А військовим це кому саме? Тим хто добровольцем зараз пішов теж чи вони так, тимчасово військові?
КондуктЕр тролейбуса• 14 августа 2023
Ми зараз ВПО, живемо на зйомі. Працюємо обидва з чоловіком онлайн. У нього зп десь 35-40к грн, залежно від місяця, у мене 1100 доларів ставка, іноді з бонусами. Наче і могли б собі дозволити житло, але я особисто вагаюсь, адже одне житло на Сході ми вже втратили через клятих москалів... А раптом що - на третє вже можемо і не назбирати.
ДинамоКит• 14 августа 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Не знаю подробностей, читайте условия
Леді Душка• 14 августа 2023
Ответ дляДинамоКит
У меня 15.5% ипотека)
Лучше подумайте о том по какому курсу Вы её брали и какой сейчас
единственное что радует это то, что в гривне
Леді Душка• 14 августа 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Щоб розвиватися, почати можна і з безкоштовних. Потіа додавати навіть недорогі курси - це все одно плюс до кваліфікації.
Ну і так, нормальна освіта коштує коштів - це нормально.
Тому робити і виділяти копійчину на розвиток, інакше все життя пропрацюєш двірником і жітимеш в гуртожитку.
от цікаво з чого тому двірнику виділяти ті копійчини? Он в інших темах люди пишуть, що зп 7 тисяч так то на скромні харчі на місяць за умови, що є де жити.
Играю_на_кларнете• 14 августа 2023
Ответ дляОксана_12
Дивовижна безграмотність. Як тільки кредити стануть ’доступними’. - ціни підлетять до небес. Будете збирати тих самих 40 років, тільки уже з кредитом. Іпотека сильно роздуває ринок.
Можливо, я інженер, а не економіст чи фінансист. Але ж якось в інших країнах люди беруть житло в кредити, під приємні відсотки, отже, це можливо. На рахунок цін мені теж не все зрозуміло. От ми перед війною купили трикімнатну квартиру за 100 тис $ у передмісті Києва. Знайомі зараз шукають собі будинок у другому за величиною місті в іншій країні. Показували фото будинку, 3 спальні, 2 ванни, ціна -170 тис. По їх розрахункам вони будуть платити 500£ в місяць кредиту. Для порівняння оренда квартири в якій я зараз живу ( на дві спальні) - 720£, будинок дорожче орендувати буде. Тобто кредит виходить дешевше оренди.
Леді Душка• 14 августа 2023
Ответ дляСтриптизерка
Автору жить негде.А тысячи домов с землей и садом в селах,части дома в пгт,дачи у города.Копейки.Зацепись,достройся.Что вы мечтаете сразу сто тыс квартирку подавай
а их бесплатно раздают эти дома и бесплатно достраивают? И если там жить в этих селах то где работать?

Нульовий сантиметр• 14 августа 2023
У меня такая зпл,включая алименты,я на неё пытаюсь выжить с ребенком....кв есть,в ней с ребенком будем жить,он уже подросток,но скоро вырастет и будет у него своя семья.....думаю все будет жить здесь ((((
КондуктЕр тролейбуса• 14 августа 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Цев Бірмінгемі такі ціни на житло?
Играю_на_кларнете• 14 августа 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Цев Бірмінгемі такі ціни на житло?
Ні
КондуктЕр тролейбуса• 14 августа 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Ні
Не знаю, де такі солодкі ціни, ви в фунтах написали просто. Але в Німеччині в Баварії також все не солодко і далеко не кожна людина може дозволити собі власне житло. Там здається по країні більше 40% людей не мають власного житла. Але у них плюс в тому, що ти на старості років не залишишся на вулиці, якщо немає власного житла, держава про тебе потурбується. У нас же, якщо на сторості років ти без житла, то будеш жебракувати і жити в картонній коробці.
ДинамоКит• 14 августа 2023
Ответ дляЛеді Душка
Вы брали по 27 наверное) радуйтесь))
Я по 27.96 брала, а сейчас уже курс на сколько больше
Оксана_12• 14 августа 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Виходить. Але що тут, що там - це для багатих людей. Не пишіть заради бога хоч ви про 2%, це теж для багатих. Середняк має ті ж 7-8, що і тут. Не слідкувала що там до аійни, ми свій будинок в передмісті (7 км від КПП) взяли за 42 тисячі - 8 соток, 100 квадратів, хороше км. Це і близько не 170 тисяч, згодьтеся.
Зараз поряд продавався трохи більший - 75
Играю_на_кларнете• 14 августа 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Звісно, це не самий елітний будинок, але дуже непоганий. Так і наша квартира не елітна також.
Тут те саме, на старості видадуть соціальне житло чи у будинок для старих прилаштують. Подруга ходила на курси для доглядальників, то показувала фото цих будинків, у нас не кожен так живе при своєму житті і при дітях, що працюють.
КондуктЕр тролейбуса• 14 августа 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Але це означає, що мабуть величезні податки для працюючого населення. В Німеччині принаймні так.
Играю_на_кларнете• 14 августа 2023
Ответ дляОксана_12
Я про відсотки не знаю нічого, сказали тільки, що виросли дуже, останнім часом, так, здається щось про 7% чула.
Так, між 75 і 170 велика різниця. Але ж у людини з зп 2000 більше можливості виплатити 170, тим більше якщо % нижчий, ніж у людини з зп 300 - 75.
Эт вернячОк• 14 августа 2023
Ответ дляЛеді Душка
Ну так може і діврника, і отих людей що живуть на 7т все влаштовує.
З якого дива ото їм щось міняти, поясніть?

Сумчатая кошка• 14 августа 2023
Родители помогают детям купитьжильё, от бабушек остаётся, сами тоже копят зарабатывают
Куколка-мяуколка• 14 августа 2023
Ми отримали давно молодіжний кредит, тоді це була новина і люди боялися влазити в борги.
Подрузі з чоловіком купили його батьки, батько працював на жд, перевозили через кордон всяке-разне налегально, от гроші і були.
Брат чоловіка пішов жити до дружини в 3кімнатну, де крім них ще жила його теща, тобто мама друдини, і бабуся дружини. Мама в результаті трагічного випадку отруїлася чадним газом (угоріли з коханцем в машині в гаражі), і молодята довго жили з бабусею...
Однокурсниця вийшла заміж за хлопця в село, там і жили з батьками в хаті...
Ще одна жила з батьками, Туди ж привела чоловіка, потім знімала житло з другим чоловіком, потім повернулася до батьків в 3кімнатну і привела третього...аж потім нарешті якось вони купили квартиру, продавши кімнату в гуртожитку, яку він отримав за вислугу років як пожежник... у неї вже було 2 дитини на той момент, і вони врешті зїхали від батьків...
Донька знайомих успадкувала квартиру бабусі...
І тд, і тп
Коротше, майже нема історій ’заробили і купили’. І це обласний центр....
Леді Душка• 14 августа 2023
Ответ дляЭт вернячОк
ну так дійсно, що може не влаштовувати у виживанні на 7 к гривень? Можна ж влаштуватися на ще 2-3 роботи, не спати і склеїти ласти через пару років тоді і житло не знадобиться
Оксана_12• 14 августа 2023
Ответ дляЛеді Душка
Хм. Наш двірник О 9:00 але на ласґвуі сємки лузає. Було б у неї бажання. І, доречі, хто вам збрехав про 7 тисяч? У нашої до війни було 13, зараз наче навіть підняли,
Оксана_12• 14 августа 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
З язика зняли)
Играю_на_кларнете• 14 августа 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Так, податки великі, та їх платять усі і ідуть вони не по кишеням можновладців.
Эт вернячОк• 14 августа 2023
Ответ дляЛеді Душка
а можна чомусь навчитися та змінити таке життя.

кожен обирає свій шлях.
Свезло так свезло• 14 августа 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Боже справжнє рабство на 20 років😦
Ой, да что вы разнылись тут. Через пять лет 15тыс будет казаться копейками, посмотрите на инфляцию. Мы хотели взять ипотеку в 2018 году, так у нас самый жёсткий платеж был 9000грн. Нам тогда ипотеку не дали, бо муж офицер ЗСУ, не стабильный плательщик🤣 Хорошо, что мы умеем крутиться и вкладывать, сейчас уже 2 своих квартиры трёшки.
автор Кондуктор маршрутки • 14 августа 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Ким працюєте? Підскажіть 🙏🏻
Lux Aeterna• 14 августа 2023
заробитчанство раньше позволяло заработать на жилье в сжатые сроки без всяких кредитов
Большой секретик• 14 августа 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
І кредити абсолютно не доступні коли зп 15-20 тисяч, їжа + комунальні+ проїзд, і вже немає 10 тисяч, особливо якщо є дитина.
А коли зп 12 років мінімалка, і троє дітей?