Курочка-чубаточка• 14 августа 2023
Це була погана ідея
Вітаю. Розповім про свій досвід для всіх, хто зараз навчається на тестувальника або розробника.
Я свій шлях почала ще у серпні 2022 року. Закінчила мейт-академію. Потім 2 місяці намагалася знайти роботу - не знайшла. Взяла ще курс від ГоІТ, які нібито обіцяли працевлаштування. Пройшла курс, отримала серифікат - він ніде не котується. Ще місяць невдалих пошуків і безкоштовний курс QATestLab, який без проблем закінчила з потрібною для отримання сертифіката кількістью балів. Загалом - 3 пройдені школи. Трохи практичного досвіду. Хороша теоретична база. Більше 150 відгуків. Близько 10 співбесід та стільки ж виконаних тз. Загалом витрачений рік і я ще без роботи.
Такі ж справи у всіх з ким я навчалася. З близько 200 тестувальників-новачків з моїх чатів, отримали офер лише троє. Один з яких, працює на аутсорсингову компанію свого дядька.
Це я нікого не відмовляю. Це я ділюсь своєю історією, адже на днях натрапила на повідомлення людей яким по 10 пропозицій на день надсилають)))
Мааарковная• 16 августа 2023
Ответ дляБольшой секретик
Как-то обдумывала, но абсолютно не представляю, чего хотелось бы.
И как представлю, в 45 с полного ноля начинать...
Хотя сейчас прохожу курс по продажам в соцсетях. Но это так, чтобы было, для общего развития, как говорится 😀. Пока ещё не придумала, что безработному депрессующему 45-летнему юристу в соц.сетях можно делать ...
А что это за курс? Платный?
Напланетянка• 16 августа 2023
Ответ дляСусановна
у вас платная версия? потому что платная и бесплатная версия имеет колоссальную разницу, как земля и небо аж в космосе
Я працювала і з платною, і з безплатною. Чесно, не помітила різниці. Всюди досить стандартизовані відповіді, часті помилки, завжди потім треба перевіряти і дотягувати до нормального результату.
Мені цей інструмент загалом подобається, але потрібно розуміти його можливості та обмеження. А не думати, що ось так ШІ зараз половину ринку праці аж бігом замінить. Ні, не замінить майже нікого, крім хіба що копірайтерів/рерайтерів дешевих, що по 5 грн за кілознак пишуть.
18 мнеУЖЕ• 16 августа 2023
Ответ дляМааарковная
Бо це постійний стрес (конфлікт): перевірки держорганів, конфліктні ситуації з контрагентами, суди, скарги. Це капець. Мене це все випалило
Зрозуміло, дякую. Скільки Ви заробляли, як юрист, при такому стресі, можу спитати. У дитини вибір професії в недалекому майбутньому. Чи Ви жалкуєте, що обрали цю професію? І що б обрали зараз?
Мааарковная• 16 августа 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Зараз би я обрала мови і математику. І з цим багажем знань щось би пробувала і обирала підходящі варіанти
18 мнеУЖЕ• 16 августа 2023
Ответ дляБольшой секретик
Щоб Вы хотіли обрати врешті? Чи жалкуєте, що обрали бути юристом? Який мали дохід від діяльності? І що б обрали зараз, як би були випускницею школи?
18 мнеУЖЕ• 16 августа 2023
Ответ дляМааарковная
Дякую, тобто сферу та напрямок айті зі знанням мови. Нехай все збудеться до чого йдете і мрієте. Негативні емоції в юридичній сфері мабуть тільки чоловіки можуть довго витримувати...