Курочка-чубаточка• 14 августа 2023
Це була погана ідея
Вітаю. Розповім про свій досвід для всіх, хто зараз навчається на тестувальника або розробника.
Я свій шлях почала ще у серпні 2022 року. Закінчила мейт-академію. Потім 2 місяці намагалася знайти роботу - не знайшла. Взяла ще курс від ГоІТ, які нібито обіцяли працевлаштування. Пройшла курс, отримала серифікат - він ніде не котується. Ще місяць невдалих пошуків і безкоштовний курс QATestLab, який без проблем закінчила з потрібною для отримання сертифіката кількістью балів. Загалом - 3 пройдені школи. Трохи практичного досвіду. Хороша теоретична база. Більше 150 відгуків. Близько 10 співбесід та стільки ж виконаних тз. Загалом витрачений рік і я ще без роботи.
Такі ж справи у всіх з ким я навчалася. З близько 200 тестувальників-новачків з моїх чатів, отримали офер лише троє. Один з яких, працює на аутсорсингову компанію свого дядька.
Це я нікого не відмовляю. Це я ділюсь своєю історією, адже на днях натрапила на повідомлення людей яким по 10 пропозицій на день надсилають)))
Десь так, але...• 14 августа 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
я вам как авиационный инженер скажу что ваше ’не бачу перешкод’ - это чиста теория. а на практике женщина эту специальность не осиливает.
чому?
Клементина• 14 августа 2023
Просто статистика: викладають вакантну позицію джуна і на неї буває по 400 відгуків
Чотириста
І джун зараз, це ще як років п´ять тому мідл
Багато хто (і я також) взагалі згоден півроку безкоштовно працювати заради першого запису комерційного досвіду, але і такого немає.
Короче, я потроху вже забила на все це.
Одне гарно, що навчання мені обійшлося безкоштовно.
І інша робота є.
Чотириста
Короче, я потроху вже забила на все це.
І інша робота є.
Помеха справа• 14 августа 2023
Ответ дляДесь так, але...
Якби я не була така криворука як я є, то мамой клянусь, я б пішла в автомеханіки) або в електрики. Хороший електрик добрі гроші має. А прілічного автомеханіка дньом з огньом не знайти. На відміну від юристів, яких як собак кругом)
Ну так вы думаете, что вы одна такая криворукая
Тут большинство таких)))
Попельшка• 14 августа 2023
Ответ дляДесь так, але...
Ідіть на робочі спеціальності-сантехніки, електрики, автомеханіки. Буде на Вас попит, буде вам і робота і заробіток.
А я б хотіла бути автомеханіком, тільки не знаю, де вчитись.
Мааарковная• 14 августа 2023
Ответ дляДесь так, але...
І як вам працювати юристом? Особисто мене підташнює вже від цієї роботи. Але ось такі історії, я у автора, розбивають всі надії на щось нормальне
Помеха справа• 14 августа 2023
Ответ дляПопельшка
Колледж)
Прибираю щодня• 14 августа 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
я и не говорила, что это много
Так а чего вы на больше не ходили?
Десь так, але...• 14 августа 2023
Ответ дляПомеха справа
Отгоняете конкурентов?)))
Чтобы не шли учиться на юристов, айти и тд, а шли на автомехаников?)
Пффффф, цих юристів було валом ще за давніх часів, коли я здобувала освіту. І з тих пір їх ще прибувало, і прибувало, і досі прибуває. На 100 років вперед понавипускали.
Помеха справа• 14 августа 2023
Ответ дляДесь так, але...
Так с другими специальностями такая же история
И что делать?
Женщины в большинстве своем не могут выполнять мужскую работу...
И что делать?
Десь так, але...• 14 августа 2023
Ответ дляМааарковная
Мене давно підташнює), але ким іншим бути я так і не придумала.
Клементина• 14 августа 2023
Ответ дляДесь так, але...
Зараз таке саме з програмістами
Ще і реклама від різних курсів : платіть нам гроші і через пару тройку місяців ти крутий програмер з зарплатнею в декілька тисяч доларів
Попельшка• 14 августа 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
кращі вакансії через репутацію) брат чоловіка айтішнік, але дуже крутий) де тільки не працював, завжди має гарну роботу, з/п по типу 2000 доларів навіть не розглядає, був прикол, як він прийшов на співбесіду, а йому відмовили, прямо сказавши, що для них він надто досвічений та розумний, їм треба простіше хтось
Нормальна практика, таке у розвинених країнах не лише з айтішниками трапляється. Нормальні компанії часто відмовляють, якщо людина overqualified.
Попельшка• 14 августа 2023
Ответ дляПомеха справа
Девушка сантехник или автомеханик?
А почему нет? Есть девушки и автомеханики, и авиамеханики.
Десь так, але...• 14 августа 2023
Ответ дляПомеха справа
И что делать?
Ну чого це вона мужська? Он раніше і юристи, і хірурги теж були ’мужські’, а жінки могли бути тільки секретарками і санітарками. Але нічого, я ж змогла працювати юристом. І автомеханіком також якась дівчина зможе.
Попельшка• 14 августа 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
уявила собі дівчину-автомеханіка
А що там уявляти, я бачила особисто. Авіамеханіка-жінку теж.
Помеха справа• 14 августа 2023
Ответ дляДесь так, але...
В том-то и дело, что она не для всех девушек. Таких единицы
Мааарковная• 14 августа 2023
Ответ дляДесь так, але...
І скільки ви років вже ’мотаєте’ і в якій галузі?
Десь так, але...• 14 августа 2023
Ответ дляКлементина
Зараз таке саме з програмістами
Шо так буде, то було ясно ще з тих пір коли всі масово вирішили уйті в айті).
Обращеница• 14 августа 2023
Ответ дляКлементина
Зараз таке саме з програмістами
Тому що розумні люди знають: найкращий фах - це викладач, якого ніколи й нізащо не замінить штучний інтелект :) як би хто не хотів, але в майбутньому найбільш затребуваною спеціальністю будуть ОФЛАЙН викладачі і репетитори.
Помеха справа• 14 августа 2023
Ответ дляПопельшка
На сантехника можно курсы пройти. В Киеве что-то подобное когда-то видела
Десь так, але...• 14 августа 2023
Ответ дляМааарковная
багато років, я вже старенька))) веду цивільні судові справи поділи майна там всякі, спадкові, ну такоє, шо Бог пошле)
Я на хвилинку• 14 августа 2023
Автор, это совсем не ваше. Нужно иметь критическое мышление. А если сфера терпит непростые времена, повсюду сокращения и заказчик в Украину не идёт, и изменений в лучшую сторону не предвидится... Какой уровень интеллекта у тех, кто с 0 как раз в это время решил войти в айти?
Помеха справа• 14 августа 2023
Ответ дляОбращеница
Вы ошибаетесь)
Но то такое)
Клементина• 14 августа 2023
Ответ дляДесь так, але...
Колись в Америці була золота лихоманка.
Казково розбагатіти вдавалось одиницям, але всі шалено шукали золото, копаючи землю.
Тоді, знайшлася одна дуже розумна людина, яка стала мільйонером на продажі лопат.
IT курси зараз - це продаж лопат, під час IT лихоманки.
Цю аналогію придумала не я, але вважаю ії дуже влучною
Попельшка• 14 августа 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Практикующих женщин-авиаинженеров не встречала, честно, но авиамехаников да.
Не пириживай• 14 августа 2023
Автор вашей вины нет, Вы молодец, правда, что рискнули, занимались, развивались..
Мой муж работает в международной АйТи компании, часто проводит собеседования.. И каждый раз ругается.. Очень много умных ребят и девушек, но заказчики не хотятбрать на проекты украинцев.. Если украинцы выехали - берут, если в Украине, спрашивают сразу, есть ли возможность выехать.. И это не новички, а люди которые имеют большой опыт работы.. Объясняют тем, что не хотят терять деньги.. Специалиста ’ купили’, а завтра нет света, призвали, прилетело и прочее, и работа не выполнена в срок... Сначала перестали набирать новых, сейчас уже и свои сидят без проектов.. Слышу, что в основном собеседует поляков, индусов...
Помеха справа• 14 августа 2023
Ответ дляviter33
Є вже такі))
Правда, лише мийки))
але специфічні)))
Правда, лише мийки))
але специфічні)))
Ну СТО и мойка - это не одно и то же)))
Мядуза аля моргонер• 14 августа 2023
Ответ дляКлементина
Чотириста
Короче, я потроху вже забила на все це.
І інша робота є.
Чотириста
Короче, я потроху вже забила на все це.
І інша робота є.
А ви джун тестувальник?