Малинка• Изменено 14 августа 2023
Ситуация. Умер свёкор.
Умер свёкор. Я в другой стране с ребенком.
Хоронили на следующий день. Приехать никак бы не успела. Свёкор болел год. Исход был понятен. До этого, обсуждали с мужем, что если случится со свекром непоправимое, то я с ребенком ехать не буду.
Обговорили, все ок.
Что по итогу?
Невестка супер хреновая, не приехала . И муж уже практически неделю со мной скандалит. Сидит сейчас у мамы. Что делать?
Обговорили, все ок.
Что по итогу?
Пилосмок працює• 15 августа 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Тобто максимально продовжити життя для людини, це погано.
Я вас зрозуміла
Це безглуздо, якщо це життя-мука.
Особливо, якщо окрім помираючого життя-мука стає в інших членів родини.
Треба реально оцінювати шанси на одужання.
і не ставити себе і своїх близьких у скрутне становище.
Лікувати дідуся 70 років і лізти в борги - безглуздо.
Особливо, якщо пронгоз невтішний
Бо допомога може в сім´ї знадобитися молодим, а лишися самі борги.
Натомість літнй людини можна організувати догляд, щоб вона не страждала
Особливо, якщо пронгоз невтішний
сладкий_ноябрь• 15 августа 2023
Ответ дляПилосмок працює
Це безглуздо, якщо це життя-мука.
Особливо, якщо пронгоз невтішний
Це безглуздо для вас в не безглуздо для мене. Всі ми різні, з різними цінностями і відношенням до рідних, до грошей і до чужого життя.
Красавица писяная• 15 августа 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Я вас зрозуміла
Життя в муках? Сумнівне життя. мій батько хотів якомога швидше померти і бабуля теж чекала смерть як позбавлення мук, бо паліативна допомога у нас нуляча. Коли помирала сусідка від онко підшлункової , то спеціально заморила себе голодом. Її ніхто не міг покормити , навіть силою. І ті крики, стони будуть у мене стояти у вухах ще довго.
А_я_ЛОЖУ!• 15 августа 2023
Ответ дляКуда_бежать
Угу, а ще можна 15 годин простояти на кордоні
А можна за 15 хвилин. Ми вчора проходили
Бяки-козяки• 15 августа 2023
Ответ дляБесбардак
И кому эти жертвы нужны? Наш менталитет дурной. Из штанов выскочить, но положить себя на алтарь под названием что ж скажут люди
В голову не приходит, что это было решение жены брата приехать и поддержать его? Никто не заставлял. Тут не про жертвы, а про взаимоотношения. В семье брата они есть.
Ух яка ж Я• 15 августа 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Ииии?
Что иии?
Вы очень ’понятно’ изъясняетесь