Морковку дай• 14 августа 2023
Мой ужин) А что у вас сегодня?
У меня только намечается…
Anjavoloschykk• 14 августа 2023
Ответ дляMs. Доброта
А вы что на речку тарелки и соус и сырники берете или где это вы?
Так)А чому ні?
Ms. Доброта• 14 августа 2023
Ответ дляAnjavoloschykk
Так)А чому ні?
Ну не знаю) Жарко же, они по дороге не испортятся? Ну и тарелки приборы..Всякое разное.. Если на машине то конечно не в руках, но это ж еще куда-то надо сложить чтобы не спрело)
Anjavoloschykk• 14 августа 2023
Ответ дляMs. Доброта
Свіженькі за 30 хвилин до поїздки насмажила.
Сіли в машину-15 хвилин їхали.гарненько у бокси-сирнички окремо,малинку окремо,сметанку у баночку.Це все легко-коли на машині.
Я ж не тільки це брала з собою.
Коли хочеться-все можеться))
Я ж не тільки це брала з собою.
Коли хочеться-все можеться))
Сиренькая• 14 августа 2023
Ответ дляСоветчица Года
От! Солоні! Я хочу з курицею та виявленими помідорами, або з капустою.
Дякую вам!🌻
Я робила з картоплею і грибами або курка, цукіні, перець, цибулька. З капустою, до речі, не пробувала ще, треба бігом це виправити