Мстящий за Зайца• 14 августа 2023
Не відчуваю себе жінкою(
На роботі, з моїми подругами колегами завжди фліртують чоловіки, запрошують на каву, в кіно, погуляти після роботи. До мене завжди ставляться, як до друга, не більше, наче в мені ніхто не бачить жінку. Доглядаю за собою, макіяж, гарний одяж, так, остангім часом набрала вагу і товстенька , але зараз я на дієті, тримаю себе в руках. Одного не можу зрозуміти чому так. Коли фліртую з чоловіками, вони на мене дивляться як на дурепу типу з таким "а ти що тут забула", з колегами по фншому вони спілкуються(
Я_з_Франека• 15 августа 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Вы точно понимаете значение слова ,,флирт,,?
О, так. Флірт - тонка матерія, вузьконаправлена, можна сказати. А те, що описує автор, це тупе домагання на робочому місці. Робота - місце для створення міцних стосунків, а ніяк на запрошень на каву при всіх.
Я_з_Франека• 15 августа 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Когда мужчина видит в женщине женщину - это не означает, что он видит в ней исключительно объект для секса
Завжди. Не для сексу бачать людину.