Из Виа-гры• 14 августа 2023

Допоможіть порадою, як впоратися з цим

Не буду розповідати деталей. Розійшлася з хлопцем, були разом 8 років. Дуже боляче. Як викреслити такий період зі свого життя довгий? Як ви переживали це? Чи допоміг вам психолог?
Обнемашечка• 14 августа 2023
Ви ніяк не викреслити це.
Я згадую роками. Тільки замінити його кимсь іншим
Тереза-da91• 14 августа 2023
Займите свое свободное время чем то новым , поход в спортзал , бассейн ...теннисные корты ( желательно Туда где будут мужчины....
SectetlyYours• 14 августа 2023
Общаться с мужчинами в большом количестве
жінка незаміжня• 14 августа 2023
Заиметь проблемы.. единственный способ быстро перекоючиться но уж больно негативно-радикальный. Поэтому сори за банальность, но все проходит и это пройдёт.
Най хоч раз• 14 августа 2023
Только переключиться на поиск новых отношений.
Заліковий троль• 14 августа 2023
А чому розійшлися? Яка причина?
НетЕщеНаверное• 14 августа 2023
8 лет отношений с ’хлопцем’? Миленькая, если хлопец не делает предложения в течении первых 6-12 месяцев отношений, то не фиг высиживать там что-то ещё 7 лет.
автор Из Виа-гры • 14 августа 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Ми почали зустрічатися в 15
НетЕщеНаверное• 14 августа 2023
Ответ дляЗаліковий троль
А чому розійшлися? Яка причина?
Он встретил другую, влюбился и сделал ей предложение.
НетЕщеНаверное• 14 августа 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Ми почали зустрічатися в 15
А последние 3 года, что было?
Бринзолетта• 14 августа 2023
Проаналізуйте той досвід. Що б ви не хотіли бачити надалі в чоловіках, яким чоловікам не місце поруч з Вами. Що можливо потрібно змінити вам в собі.
Ну і рухайтесь далі.
Гага Газу• 14 августа 2023
Мені допомогло аналізувати його як людину і як чоловіка, і поступово укріплювалось розуміння що він ненадійний, не дуже розумний, не дуже в сексі, не цілеспрямований. Так і пройшло. Перший час буде важко, плачте коли хочеться, слухайте музику, дайте собі час перестраждати. Можна пофантазувати як він приповзе назад, або про помсту (головне не втілюйте в життя, якийсь мудак точно не вартий років у тюрмі)). Якщо ви були разом 8 років, то рожеві окуляри у вас точно давно спали, от і згадуйте всі його недоліки. З часом попустить)
Я_з_Франека• 14 августа 2023
Мила Авторко, 8 років, камон, ну якісь були сигнали, да і навіщо 8 років без РАГСу? Вас використовували для сексу, чи ще для чогось, це боляче, але Ви така юна і колись будете сміятись з цього, Ви зустріне своє кохання і свою людину, вірну і ту саму Вашу, у Вас буде весілля і Вас будуть цінувати як ту саму свою людину і Вами будуть дорожити! ВИ безцінна, любить себе!
Не прохожу мимо• 14 августа 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Ми почали зустрічатися в 15
В 23 роки? Подякуйте за щасливі часи і за те, що попереду ще ціле життя і почніть жити- робити все те, що він заважав робити.
Мааарковная• 14 августа 2023
Ответ дляОбнемашечка
Ви ніяк не викреслити це.
а навіщо заміняти?
МеняАЖтрусит• 14 августа 2023
Перестаньте плакати і почніть нарешті користуватися молодістю! Той Вася і так 8 років вашого життя просрав.
Пожарник• 14 августа 2023
Дайте собі час попрощатись з цими відносинами. І живіть далі своїм життям. Жоднен хлопець не вартий витрачати на нього свій час марно. Будете потім жалкувати , що не жили на повну.
Та_все_ок_будет• 14 августа 2023
Послухаю. Мене учора на рівному місці хлоп найух послав після 5 років стосунків.
Гага Газу• 14 августа 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Людина може відчувати різні емоції, якщо погано і хочеться плакати, то чому б і не плакати?
Гага Газу• 14 августа 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Написала вище, можливо допоможе
Та_все_ок_будет• 14 августа 2023
Ответ дляГага Газу
Написала вище, можливо допоможе
Майже добу плакала. Різні думки і рішення з висновками.
Яжбоматуся• 14 августа 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Ми почали зустрічатися в 15
Опять вы? Сойдитесь снова, что ли. Сто тем за последнюю неделю.
Гага Газу• 14 августа 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Це нормально, всього день пройшов, якщо почуття були сильні, то погано може бути довго. Намагайтесь відволікатись на щось - робота/навчання, якщо є можливість, то можна кудись поїхати відпочити змінити обстановку.
Та_все_ок_будет• 14 августа 2023
Ответ дляГага Газу
Роздумую, що робити і як діяти. Така ситуація з цим чоловіком вже не вперше. Вперше усе минулось для мене спокійно і я його забула, хоч визнавала, шо кохаю його ще. Цього разу важко - його ледь не вбило ракетою і з того мене перемкнуло.