Саша5555• 15 августа 2023

Сталося ДТП, винен чоловік

Підкажіть, будь ласка, сталося дтп, винен мій чоловік, в іншій машині постраждала жінка, в неї роздроблена рука а районі кислі, та забій ребер. Намагалися домовитися що ми готові сплатили лікування та реабілітації, все по офіційним квитанціям, страхова сплатить ремонт авто( старий жигуль 80х років) донька постраждалої нам сказала що мама була перукарем, тепер можливо не зможе працювати. І навела нам приклад, що знає таку ситуацію де винуватець дтп платив постраждалій до кінця її днів кожного місяця гроші через те що втратили можливість працювати. Скажі, це можливо, вони можуть примусово змусити платити до кінця днів?
автор Саша5555 • 15 августа 2023
Ответ дляOdilie
Работать пойдёте и помогать мужу, не?
Дитину залишати з ким?

автор Саша5555 • 15 августа 2023
Ответ дляuma
Потерпевшие сейчас на эмоциях. У вас должна быть стандартная страховка, она покроет часть лечения. Пострадавшие понесут огромные расходы на «благодарности» врачам, но это недоказуемо и к делу не пришить ;медицина у нас бесплатная, а люди на жигулях стационар и операции в частных не рассматривают.
Доход парикмахера чаще всего нелегальный, так что за основу берется минималка пот рассмотрении компенсации.
Есть активы - избавиться, иначе будет на них арест. Есть только з/п, то сидите на попе ровно, максимум это будет отчисление в размере алиментов.
Ваша лирика про декрет с 7-летним ребенком вообще никому не интересна. Ребенок в школе, мама работает. Не работать это ваш личный выбор.
И все это разбирательство про деньги затянется на несколько лет.
И меньше лезьте на глаза к потерпевшим. Это расценят как вашу слабость. Руку пострадавшей вы не соберете, денег у вас все равно нет.
Якби ж дитина ходила до школи, я б залюбки пішла працювати. Проживає в місті де ведуться активні бойові дії, школи закриті, навчання тільки онлайн.
uma• 15 августа 2023
Ответ дляСаша5555
Это суд интересовать не будет. У вас не младенец.
alla1985m• 15 августа 2023
Ответ дляСаша5555
Відкрито кримінальне провадження. В будь якому випадку це буде космічна сума збитків постраждалим та можливо утримання цієї жінки. Лякає те що в місяць наш дохід 13000 гривень, і де брати ті всі кошти, але ж потрібно ще й нашу родину утримувати. Ось чого я боюсь. Знайомий сказал, беріть адвоката, допомагає вам дуже потрібна. Але це ж знову таки кошти, дуже великі кошти.
Так можна і з глузду з´їхати. Чому ви намагаєтесь все вирішити за чоловіка. Він рулив, то нехай вирулює і допоможе сам потерпілій стороні.. А ви сходіть на каву, на манікюр, на зустріч з подругою.. ну таке...рішать за чоловіків їх проблеми/косяки.. Будуть обачніші за кермом.
golublexa3• 15 августа 2023
Автор, я не читала 3 страницы, может повторюсь...
Если у Вашего мужа есть страховка ОСЦПВ, то все расходы по лечению (квитанции), реабилитации (квитанции), по втраті працездатності (согласно официальных ее зароботков), моральный ущерб обязана оплатить страховая компания, так как ответственность вашего мужа перед третьими лицами застрахована, ни каких пожизненных выплат они даже через суд не добьются.
max2013• 15 августа 2023
Ответ дляСаша5555
А як пів України працює, а діти онлайн? Так, і маленькі ,але самі вдома