Как_б_не_так• 15 августа 2023

Коли новонароджена дитина на ШВ потрібно давати воду?

Сину 3 неділі і
Йому можна давати водичку ?
І скільки разів на день ?і скільки грам
Яйцеголовая• 15 августа 2023
Я читала, что на ив нужно давать воды в сутки столько, сколько ребенок за раз ест смеси. 30 мл сейчас? Значит в сутки 30 мл воды. Когда 60 мл за раз и воды за день 60.
Но моя (сейчас пятый месяц) столько не пьет воды. Просто часто предлагаю, она по несколько глотков пьет, если хочет. Последние дни сама к воде ручки тянет.

Опля Картопля• 15 августа 2023
Ответ дляГладиолус
За останніми рекомендаціями воду дитині не варто давати до пів року. З якою метою це робити? За умови, якщо вдома є кондиціонер, то адекватніше тримати нормальну температуру повітря та не допускати перегріву дитини, ніж навантажувати нирки додатково.
Це на гв, а не на шв!
Гладиолус• 15 августа 2023
Ответ дляОпля Картопля
Це на гв, а не на шв!
Та ще більше знаків оклику доставте, якщо так вам буде спокійніше. І нові дослідження та рекомендації почитайте.
Опля Картопля• 15 августа 2023
Ответ дляГладиолус
Я їх регулярно читаю. Вас так тригерять звичайні норми граматики?
БальзаковскийВозраст• 15 августа 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Да. Представляю, как Вы сидите в шоке от того, что неизвестный человек в интернете не знает, давать ли воду ребенку. А что же с вами будет в серьезных случаях, если вы в шоке от такого?
Не воспринимайте все за чистую монету. Если я пишу здесь, что в шоке, то это не значит, что я весь отхожу от этого и только про это думаю
Показушница• 15 августа 2023
Ответ дляСтервочка
Яке молоко? Ви читали, що дитина автора на ШВ, при чому тут молоко?
А ШВ це не молоко? Напевно супчик в пляшці для немовляти.
Показушница• 15 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Воу, воу, воу, полегше. Зриватись видно як раз ви любите, я написала свою думку
Ви наїхали, не читаючи нормально.
Стервочка• 15 августа 2023
Ответ дляПоказушница
Це суміш.
Показушница• 15 августа 2023
Ответ дляСтервочка
Це суміш.
Молочна дитяча, якщо бути точним. Мене не треба виправляти.

Королева Сарказма• 15 августа 2023
Я давала по пару чайных ложек после кормления. Или в промежутках.
Платье Длинное бальное• 15 августа 2023
Ответ дляКак_б_не_так
После кормления давать
Или в промежутке между ?
Моя дитина була на нутрілоні з народження. Воду почали давати , коли вводили прикорм (8 місяців). До цього дитині хватає тієї води, що Ви розводите суміш. Якщо будете давати додатково воду, то дитина не буде насичуватися їжею, бо вже рідину випила, шлунок заповнений.