Как_б_не_так• 15 августа 2023

Коли новонароджена дитина на ШВ потрібно давати воду?

Сину 3 неділі і
Йому можна давати водичку ?
І скільки разів на день ?і скільки грам
Показушница• 15 августа 2023
Зараз дуже жарко, так можна, але кількість краще у педіатра запитати.

Пухнасті штани• 15 августа 2023
Нужно. Давайте ребенку воду, сейчас жара. По количеству просто в течение дня предлагайте , он сам будет пить сколько нужно.
автор Как_б_не_так • 15 августа 2023
Ответ дляПухнасті штани
После кормления давать
Или в промежутке между ?
БальзаковскийВозраст• 15 августа 2023
Ответ дляПоказушница
Шок! Питати ще треба чи можна воду
пьЯНА• 15 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Шок! Питати ще треба чи можна воду
ви зайдіть в тік ток і подивіться відео, де популярно розказують що воду не потрібно немовляті
БальзаковскийВозраст• 15 августа 2023
Ответ дляпьЯНА
В мене в Тік тоці нормальні рекомендації, а не псевдопорадниць
пьЯНА• 15 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
я таке навіть не шукала, дітей у мене немає. само вилізло і я охеріла
БальзаковскийВозраст• 15 августа 2023
Ответ дляпьЯНА
Тут те саме. Одна запитує чи можна, друга відповідає, що краще запитати ще в когось…
БальзаковскийВозраст• 15 августа 2023
Ответ дляПоказушница
Кількість повітря, яким можна дихати, для дитини теж краще запитувати?

Показушница• 15 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Шок! Питати ще треба чи можна воду
Питати про кількість, а не чи можна. Ви добре читаєте?
Є діти які потім відмовляються харчування і просять тільки воду. Я особисто через таке пройшла. Донька набирала надто мало і перестала їсти молоко.
Показушница• 15 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Ви адекватна чи у вас тільки своє бачення на ситуацію перекручуючи слова?
БальзаковскийВозраст• 15 августа 2023
Ответ дляПоказушница
Я спочатку не побачила слово «кількість». Але все одно це дивно запитувати про кількість води. Зрозуміло, що малюку потрібно давати не цілу баклажку, це можна самому зрозуміти
БальзаковскийВозраст• 15 августа 2023
Ответ дляПоказушница
Адекватна
Показушница• 15 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Так і пишіть - читати не вмію. Автор запитує про все, і чи можна і яка кількість. Турбується. Дитині всього на всього 3 тижні. Чи ви теж не встигли прочитати? Відповідь зрозуміла всім окрім вас. Але наїхати на всіх зранку ви можете. Ідіть зривайтеся на близьких, а не на форумі.
Показушница• 15 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Адекватна
По ходу не дуже.
Гладиолус• 15 августа 2023
За останніми рекомендаціями воду дитині не варто давати до пів року. З якою метою це робити? За умови, якщо вдома є кондиціонер, то адекватніше тримати нормальну температуру повітря та не допускати перегріву дитини, ніж навантажувати нирки додатково.
Пухнасті штани• 15 августа 2023
Ответ дляКак_б_не_так
После кормления давать
Или в промежутке между ?
Пока сильная жара можно и так и так. Не слушайте тех кто говорит, что воду давать нельзя. Они путают кормление штучное с грудным. В полностью грудном кормлении всегда говорилось о том что ничего кроме груди давать ребенку не нужно, но даже на грудном кормлении в жару нужно давать воду!
Раздражевская• 15 августа 2023
Ответ дляпьЯНА
На ГВ не потрібно,а на штучному,ще й літом потрібно
Раздражевская• 15 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Тікток це дуже авторитетно))

Стервочка• 15 августа 2023
Треба давати воду
Стервочка• 15 августа 2023
Ответ дляГладиолус
Ви відрізняєте ГВ від ШВ? При ГВ склад молока змінюється від початку гобувпння до кінця, залежно від погоди і навіть часу доби. Склад же суміші завжди однаковий, усереднений, тому дитину слід допоювати водою за її бажанням, адже влітку втрати вологи через дихання більші за подібні втрати взимку.
Стервочка• 15 августа 2023
Ответ дляКак_б_не_так
После кормления давать
Или в промежутке между ?
В проміжках
Стервочка• 15 августа 2023
Ответ дляПоказушница
Яке молоко? Ви читали, що дитина автора на ШВ, при чому тут молоко?
Фоточки нема• 15 августа 2023
Обов´язково потрібно давати водичку! Це на ГВ кажуть, що можна не давати, але в таку жару давати. А ШВ потрібно давати воду завжди!
Матраскин Брат• 15 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Шок! Питати ще треба чи можна воду
Шок😂😂😂😂
Гладиолус• 15 августа 2023
Ответ дляСтервочка
Не агресуйте. Так, я відрізняю ГВ від ШВ і відбиваю, що авторова дитина саме на ШВ. Але рекомендацї педіатрів сходяться в тому, що допоювання водою є необхідним лише за ознак зневоднення до піврічного віку. Що на ГВ, що на ШВ. Ні ви, ні я дитину автора не бачили, щоб стверджувати, що допоювання необхідне, тим паче у віці трьох тижнів.
БальзаковскийВозраст• 15 августа 2023
Ответ дляПоказушница
Воу, воу, воу, полегше. Зриватись видно як раз ви любите, я написала свою думку
БальзаковскийВозраст• 15 августа 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Шок😂😂😂😂
Смішно?
Стервочка• 15 августа 2023
Ответ дляГладиолус
Де ви побачили агресію?
Видно, у нас з вами різні педіатри, бо я бачила завжли рекомендації давати воду при ШВ.

Достатньо знати, що зараз +30, щоб здогадатися, що дитина хоче пити. А чекати ознак зневоднення взагалі дуже критично навіть для старшої дитини, а тим більше для 3 тижнів.
Коли ви, доросла людина, дуже сильно хочете пити, у вас же нема зовнішніх ознак зневоднення, уявіть, що хтось вам через це не дасть пити.
Матраскин Брат• 15 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Смішно?
Да. Представляю, как Вы сидите в шоке от того, что неизвестный человек в интернете не знает, давать ли воду ребенку. А что же с вами будет в серьезных случаях, если вы в шоке от такого?