Петриківна• 15 августа 2023
Ваше финансовое положение сейчас?
Результат:
вже голосів:
170 (27.87%)
От зарплаты до зарплаты
123 (20.16%)
Я низы среднего класса
94 (15.41%)
Я затрудняюсь сказать
82 (13.44%)
Я уверенный средний класс
68 (11.15%)
Я бедная
44 (7.21%)
Я нищая
16 (2.62%)
Я состоятельная
13 (2.13%)
Я богатая
Капуста Маша• 15 августа 2023
Ответ дляСкорая помощь
))) це не відповідь на моє питання, я особисто плачу із своєї ЗП загальних податків більше чим ваша ЗП, і? Як це впливає на те що ви хочете щоб інший, наприклад я, платив більше податку, (хоча я і так плачу більше чим ви, а вам захотілось щоб я ще більше платила) а особисто ви не хочете, ви розумієте що так не буває, що давайте приймем закон такий щоб ось він інших торкався, а мене ні))) Ви не готові сплачувати більший процент від своєї ЗП ніж той що отримує мінімалку, і з премії вам би не хотілось підвищений податок платит, а ось інший то друге діло, інший хай платить)))
До речі, якщо вести такий податок, то людей які будуть знижувати зп стране більше, не тільки ви не згодні із своєї зп платити більше)))
А, так вы хитросдеданеый ФОП!) Так бы сразу и сказали. Я и так плачу 21,5 в месяц, а не копейки, как вы...
Доль Чекомбана• 15 августа 2023
Ответ дляСвій варік
С больной мамой на руках сижу в Германии. Именно для моей больной мамы здесь рай.
А у моей мамы мерцалка и давление
Каждый срыв ритма заканчивается стационаром
В Германии никакой стационар ей не светит
И что я буду делать при срыве ритма?
Скорая помощь• 15 августа 2023
Ответ дляКапуста Маша
Я вибачаюсь, яким місцем ви читаєте?
Я ж написала що у мене ЗП і податків із неї я плачу в сумі більше ніж 14 тисяч вашої ЗП
І що значить ’хитросделаный’ фоп? Вам нічого не заважає відкрити фоп, це безкоштовно і швидко, доба і ви Фоп, і вуаля куча грошей ваші, їх же просто так фопам дають, так? А ви ось така чесна на держслужбі? Чи все таки ви, так само як і я, не вмієте створювати продукт за який будуть 2 тисяч баксів давати щомісяця? А на держслужбі і ЗП гарантована, правда? Не потрібно бігати клієнтів шукати, 2 рази в місяць бухгалтер нарахує не зважаючи скільки ви каву пили, і відпустку вам оплатить, ще й допомогу до відпустки, і 13 зп, і лікарняний. Ви точно така ж ’хмтросделанная’, напрягаться і працювати на себе то тяжко, а підрахувати чужі доходи легко, правда? Вам навіть важко письмовий текст прочитати, боюсь уявити ваш професійний рівень, і нічого зп вам платять, а фопу за пиття кави ніхто не заплатить, тому ви будете каву пити і розказувати яка ви чесна))))
Стриптизерка• 16 августа 2023
Ответ дляТримаю свічку
Батьки допомагають.
Цікаві в нас люди такі. Стверджує кожний третій що в них ЗП або виплата копійки, а якщо копнути = то або нерухомість здають, або родина утримує, або підробляє нелегально, і так далі.
А потім їм розмір допомоги замалий.
Свій варік• 16 августа 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
А у моей мамы мерцалка и давление
И что я буду делать при срыве ритма?
Сидите в Украине) у вас мерцалка и давление!
Тримаю свічку• 16 августа 2023
Ответ дляСтриптизерка
А потім їм розмір допомоги замалий.
Що Вам цікаво? Я офіційно в декретный відпустці, на моїй роботі онлайн працювати не можна. А чоловік, ну всяке буває 10 років в нікуди. За 860 для дитини лиш суміш купити можна....
Стриптизерка• 16 августа 2023
Ответ дляТримаю свічку
Тим не менше живете ви не за рахунок декретних, а за рахунок і інших джерел.
Але щиро пишете, що живете на 860 грн.
Реанимация• 16 августа 2023
Ответ дляПетриківна
Предлагаю людям из верхних пунктов помочь людям из нижних
Я так і роблю зазвичай. Хоча мій пункт швидше останній. Не назвала б себе багатою. Але мільйони людей живуть значно гірше. Я з тих кого тут спостерігають на шикарному авто і з повним візочком у магазині. Але багато на що мені не вистачає. На море цього року, наприклад, не їздили.