Петриківна• 15 августа 2023
Ваше финансовое положение сейчас?
Результат:
вже голосів:
170 (27.87%)
От зарплаты до зарплаты
123 (20.16%)
Я низы среднего класса
94 (15.41%)
Я затрудняюсь сказать
82 (13.44%)
Я уверенный средний класс
68 (11.15%)
Я бедная
44 (7.21%)
Я нищая
16 (2.62%)
Я состоятельная
13 (2.13%)
Я богатая
Свій варік• 15 августа 2023
Ответ дляБутерброд и я
Зависит еще от того что имеете без кредитов , выплаченное!
- свое жилье либо дом 100т +
- загородный дом / дача 50+
- автомобиль 30т+, а то и 2 авто .
Если у вас это все имеется и вы получаете зп в последние 5 лет 7+т $ и тратите 70% от дохода на себя (не кредиты и не инвестиции) то вы вполне такой средний клас в Украине .
- свое жилье либо дом 100т +
- загородный дом / дача 50+
- автомобиль 30т+, а то и 2 авто .
Мои активы: двушка в столице с ремонтом прям по ветке метро (старая панель). Однушка в пригороде Киева со старым уже немного уставшим ремонтом. Машина за 43к$. Кредитов нет. НЗ 50к€.
У мужа: только двушка без ремонта. Все. Ну и еще в активах ребенок на двоих.
Мальовнича даль• 15 августа 2023
а кто-то понимает, что автор вложил в понятие средний класс и низы среднего класса?
Мальовнича даль• 15 августа 2023
Ответ для66сезон666серия
Вчіть економіку, середній клас це доходи 60-70% населення. І в більшості європейських країн нема таких сум при працюючих двох дорослих. Там де високі доходи, там і будинки по 700 тис євро.
10 в реаліях Європи, то вище середнього, якби Ви це не доводили - є економічні показники.
класс
теперь понятно чего так все хотят остаться в Германии
средняя зп 4000 евро
супер
средняя зп 4000 евро
супер
Мальовнича даль• 15 августа 2023
Ответ для66сезон666серия
В Литве и Эстонии больше зп чем в Польше!
капец
Мейк-ап форева• 15 августа 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Вони чухать дупу, в той час, коли ви працюєте. А потім виявляється, що ви повинні з ними ділитися
Неправда, бедные работают полный рабочий день, просто зарплаты мизерные. Рабочий на заводе сейчас получает 10-12 тыс грн в месяц, А очень много работ, где вообще минималка или чуть выше.И требований вагон.
Мейк-ап форева• 15 августа 2023
Ответ дляСкорая помощь
А бедные не хотят помочь богатым? Убраться например, или приготовить еды. Пытаюсь понять вашу логику, мы с мужем пашем много лет, не богатые, но можно сказать нижний край среднего класса, выбивались сюда из истории от зп до зп и кредитка, мне пахать ещё за одну семью что бы им денег дать , а Почему?
Обеспеченным достаточно просто честно платить налоги. Хотя бы во время войны.
Скорая помощь• 15 августа 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Хм, только обеспечены надо честно платить?))
Стриптизерка• 15 августа 2023
Ответ дляІрина-a14
І ще хто вміє красти теж нормально почувається
Вам видніше
Мейк-ап форева• 15 августа 2023
Ответ дляСкорая помощь
Звісно усім. Але зазвичай маленькі зарплати й так оподатковуються по-білому
Не боюся осуду• 15 августа 2023
Ответ дляСвій варік
В Украине мы с мужем на семью имели 5к$ его + 1,9к$ мои. Но я нас отношу к низам среднего класса.
И это правильно
Та_шо_ж_таке• 15 августа 2023
Натиснула від зарплати до зарплати, а чесно кажучи я бедная, працюємо разом з чоловіком, але у нас дитина з інвалідністю, в мене ще мати та брат з інвалідністю, допомогаю їм, пенсія у них 2500, на чоловікові його батьки, хворі, він допомагає їм, ось так і живемо від зарплати до зарплати
Не боюся осуду• 15 августа 2023
Ответ для66сезон666серия
Учите жизнь, а не экономику на бумаге.
В реале 5000$\€ это низ среднего.
Но може гордиться принадлежностью к среднему, ваше право.
В реале 5000$\€ это низ среднего.
Скорая помощь• 15 августа 2023
Ответ дляМейк-ап форева
)) а ще часто не оформляются, продають через різні площадки в тому числі і кідстаф без фопа, здають в аренду без договору, і так далі, давайте про чесних бідних і не чесних багатих не будемо. Люди однакові, якщо можна не платити, будемо не платити.
В любому випадку я так і не зрозуміла чому людина яка змогла підняти свій дохід має на утримання взяті іншу дорослу людину просто так.
Мейк-ап форева• 15 августа 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Учите жизнь, а не экономику на бумаге.
В реале 5000$\€ это низ среднего.
Не знаю как в мире, но в Украине пять тысяч долларов это богатство, доход простого смертного за пару лет. Процентов 80, если не больше, населения живут на 100-300 долларов в месяц.
Капуста Маша• 15 августа 2023
Ответ дляСвій варік
Вы средний класс!
Стриптизерка• 15 августа 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Згідна.
Як на мене, середній клас в нас це десь від 2,5 - 4т уо.
Капуста Маша• 15 августа 2023
Ответ дляСкорая помощь
Ну, я на госслужбе с 14 тысяч (всё урезали) плачу налог намного больший, чем мой друг IT-шник ибо он ФОП.
А вообще-то, чем больше получаешь, тем выше налог должен быть...
Мейк-ап форева• 15 августа 2023
Ответ дляСкорая помощь
Про яке утримання Ви кажете? Я про те, що якщо Ви та інші забезпечені чесно сплатите податки, то держава сможе мені, за мою суспільнокорисну працю, платити нормальну зарплатню, а не менше ніж 200 доларів. Тільки і всього.
Мейк-ап форева• 15 августа 2023
Ответ дляСтриптизерка
Згідна.
Десь читала, що середній клас починається з 1 тис уо на людину(не на сім´ю).
Скорая помощь• 15 августа 2023
Ответ дляМейк-ап форева
)))це міф, ухилятися від сплати податків будуть завжди, і бідні, і багаті, а ще не забуваємо про корупцію, відкати на різних рівнях, і це є у всіх країнах світу, просто в нашій ці явища аж занадто розвинені, а вам можна поміняти свою суспільно корисну працю за 200 доларів, на іншу суспільно корисну за більшу зп, в свій час моя перша зп була взагалі 50 баксів, робота була Надзвичайно суспільно корисна, але рівень оплати змусив навчатися і ще раз навчатися, змінювати сфери, і ось я працюючи також в суспільно корисній сфері, але не за 200 доларів, і не розумію заклик автора розподіляти свою зп на ще когось, тому що так вийшло що моя зп більша , якось навчаючись і працюючи я не думала що працюю за себе і за ту дівчину
Скорая помощь• 15 августа 2023
Ответ дляКапуста Маша
)))чим більше отримуєш і так більше платиш, звичайна математика , чи ви хочете прогресивну ставку зробити, не боїтесь що вона і до вас прийде, буде, наприклад із мінімалки 18% ПДФО, а те що вище 10 000 20%,? Я думаю це вас не порадує. До речі про держслужбовців, моя знайома працює там, правда зараз я з нею не спілкуюсь, у вас там було все не погано, не плачтесь, 13 зп, премія, ви готові , якщо все повернуть із всього цього платити більше? Чи то хтось інший має?))))
Капуста Маша• 15 августа 2023
Ответ дляСкорая помощь
А сколько процентов налога, по вашему, платят бюджетники?
Скорая помощь• 15 августа 2023
Ответ дляПетриківна
Нижний край среднего класса не будет дрожать за 1000 грн
Не зрозуміла, тобто ’дрожать’? Я не ’дрожу’ за 1000 грн, і навіть за 5000, але щось не розумію чому я просто так маю комусь дарувати хоч 100 грн просто тому що у когось заробіток нижче? Логічно що і мені потрібно сходити до умовного мільйонера за допомогою, різниця в доході ж є. Назвіть мені причину не ’дрожать’ над 1000 грн?
я можу запропонувати роботу за ці гроші,тоді логіка мені зрозуміла, а просто дай, кхм...
Скорая помощь• 15 августа 2023
Ответ дляКапуста Маша
))) такий же процент як і не бюджетники, але до чого це? Ви що написали ’А вообще-то, чем больше получаешь, тем выше налог должен быть...’ я вас і питаю особисто ви готові більше платити? Ось у того у кого мінімальна зп такий податок, у кого більше 10 К такий, отримали премію і вийшло 20 тисяч ще більший податок, ви щось не відповідаєте)))чи вам так хочеться щоб хтось інший платив цей податок, так?)))
Капуста Маша• 15 августа 2023
Ответ дляСкорая помощь
У меня 14 тысяч гривен чистыми, и налог в месяц я плачу намного больший, чем друг с ЗП больше 2 тысячи долларов. Потому что он оформлен, как ФОП.
Скорая помощь• 15 августа 2023
Ответ дляКапуста Маша
))) це не відповідь на моє питання, я особисто плачу із своєї ЗП загальних податків більше чим ваша ЗП, і? Як це впливає на те що ви хочете щоб інший, наприклад я, платив більше податку, (хоча я і так плачу більше чим ви, а вам захотілось щоб я ще більше платила) а особисто ви не хочете, ви розумієте що так не буває, що давайте приймем закон такий щоб ось він інших торкався, а мене ні))) Ви не готові сплачувати більший процент від своєї ЗП ніж той що отримує мінімалку, і з премії вам би не хотілось підвищений податок платит, а ось інший то друге діло, інший хай платить)))
До речі, якщо вести такий податок, то людей які будуть знижувати зп стране більше, не тільки ви не згодні із своєї зп платити більше)))
Стриптизерка• 15 августа 2023
Ответ дляМейк-ап форева
не смішіть. щоб вам підвищували ЗП, ви маєте вимагати цього від держави. Страйкувати, звільнятися, аж поки не стане бажаючих працювати за негідну ЗП.
А поки ви там, держава робить висновки що вам і так ок, з якого б дива були якісь зміни?