Голодаю• 15 августа 2023

Чоловік майстер бьюті-індустрії.

Дівчатка, в мене до вас таке питання)
Як ви ставитесь до чоловіків, які працюють в б’юті-індустрії? Ви б пішли до майстера-чоловіка ( бровист, перукар, колорист)?
Вчителька з мікрорайону• 15 августа 2023
Перукар, колорист - пішла б
Фіфачка• 15 августа 2023
Ставлюсь нормально, була якось в перукаря-чоловіка, задоволена
Rocka Rolla• 15 августа 2023
Перукар, колорист так, до бровиста ні, бо знаю одного
Ксерокопия ночи• 15 августа 2023
Мой парикмахер- мужчина. Победитель множества конкурсов, потрясающий мастер и просто приятный и пунктуальный человек.
автор Голодаю • 15 августа 2023
Ответ дляRocka Rolla
Чого до бровиста ні?
ДА да да• 15 августа 2023
А ще майстрів манікюру багато чоловіків-)
Я колись в 90ті стриглась разок на дому у молодого, але талановитого перукаря, він потім виїхав з нашого військового містечка, ото був майстер👍
Сердючка• 15 августа 2023
Мені, навпаки, тільки чоловіки подобаються перукарі. Мій майстер поїхав десь в 2015 році. Стриг мене і навчив стригти для себе. Складно знайти гарного майстра. В цьому році теж пішла до хлопця і супер результат.
Да Щас же• 15 августа 2023
Звичайно.
спальное место• 15 августа 2023
Нормально.
Мене білше чоловіки-гінекологі насторожують
Татьяна-bfd8• 15 августа 2023
Конечно пошла бы. Не вижу разницы между мастером мужчиной и женщиной
Ангел-предохранитель• 15 августа 2023
Ответ дляспальное место
Нормально.
Женщины урологи тоже?
спальное место• 15 августа 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Женщины урологи тоже?
Ага
Фіфачка• 15 августа 2023
Ответ дляспальное место
Нормально.
чим? Дуже часто чоловік-гінеколог як мінімум більш людяний, ніж жінка тієї ж спеціальності.
спальное место• 15 августа 2023
Ответ дляФіфачка
Можливо. Не перевіряла.