crba1994• 15 августа 2023

Чому не виходить сцідитись молокоотсосом?

Дитині 2 тижні, на СВ (сціджене молоко+суміш догодовування)
Справа така руками сцідитись виходить, надої поки не великі але щось є
А як отсосом ну ні в яку, навіть на високих оборотах, коли здається мозок висмокче то там і краплі нема. Взяла медела свінг електрична, класні відгуки і думала що буде ок
А воно он як.Може я якось не так його прикладаю ? Воронка підходить, міряла, обирала з консультантом.
Витрачені гроші?
автор crba1994 • 15 августа 2023
Ответ дляПускаю бісики
От у мене так само, молоко є, а зцідити нереально. Руками - кілька крапель, а відсмоктувач не бере і все.
Думала так молодшу дитину догодовувати, бо лінувався сам смоктати, але не склалось.
Довго пробували?
Sunrise23• 15 августа 2023
У меня тоже одно время электро не получалось, тогда пользовалась канпол ручным и прогревала грудь под горячим душем. Тоже кормлю сцеженным уже почти 4 месяца, иногда молока становится меньше, тогда добавляю смесь. Вы молодец, что не сдаетесь и остаётесь на гв
Пускаю бісики• 15 августа 2023
Ответ дляcrba1994
Довго пробували?
Насправді, ні. Але це була друга дитина, першу вигодувала до двох років без жодних проблем, не сціджувалась (не було такої потреби). А син ледачий був, до 4 місяців з ним боролась, потім вперше дала суміш, бо реально на груди кричав дурним криком. Кілька разів помучила себе, та й на тому все. Іноді вдавалось підсунути грудь, решта суміш.
НЛОша• 15 августа 2023
Ответ дляcrba1994
Щось я сімніваюсь , груди його взагалі не віддають
Побачите😅
Маруська Му• 15 августа 2023
Автор, я не гуглила вашу модель. Але в мене був такий, що на пластикову лійку, яку до грудей прикладаєте, натягувалась ще силіконова накладка. І от поки я не спробувала без цієї накладки, у мене нічого не виходило. Мабуть недостатній вакуум створюється. Можливо якщо раніше у вас виходило, то після використання через миття чи стерилізацію якихось деталей теж вакуум недостатній.
автор crba1994 • 15 августа 2023
Ответ дляМаруська Му
От якраз тої силіконової штуки нема
Olenka_y• 16 августа 2023
Ответ дляПускаю бісики
Ого! У мене зворотна проблема - в 5 міс не бере пляшку. Тільки груди. Як не скачемо, як не міняєм пощи. І суміш іншу теж пробували, все ніяк
Маруська Му• 17 августа 2023
Ответ дляOlenka_y
Моя теж пляшку і соску не признавала. Суміш їла тільки з ложечки і то 50-80мл максимум
Тумба-юмба• 18 августа 2023
Ответ дляcrba1994
Це в усіх? Дивлюсь дівчата і до року годують нормально сцідженим
Намучилась я з цим зціжуванням, було змішане годування, дитині не вистачало. В 2,5 перейшли повністю на штучне годування. Грудь стала п.....