ЯниЯ• 15 августа 2023

Во сколько вы начали давать воду ребенку?

Дочке давала воду с месяца, но больше потому что так насоветовали, но я не парилась. Между смесью предлагала воду. Сейчас попалось видео в тик токе, девушка вводить воду в рацион пятимесячной дочке воду. Хвалиться что начинала с полчайной ложке и уже дошла до целой ч.л) Просто интересно что такого опасного в воде для малышей?
60 метрів сметани• 15 августа 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Это ребенок так сказал, что не особо нуждается?
А вам з народження сказав,що хоче пити?
Червона рута• 15 августа 2023
Ответ дляЕдимнаморе
У меня ребенок был на ГВ. Воду начала давать в то же время, что и прикорм, то есть ближе к полугоду. Насколько я знаю, именно на ГВ дети не особо нуждаются в воде (пока они только на ГВ), искусственников это не касается. Но могу и ошибаться, у меня опыт только с ГВ.
Ви знаєте, що рекомендвано укропну воду? От з неї я і почала. Крім того, треба знати, що спочатку з грудей дитина отримує найжирніше молоко, а більш рідке вже пізніше. Тому дитина хоче пити, а ми їй - хопа - тримай вершки. Особливо в жару. Дитина починає кричати, ми думаємо, о, треба іншу цицьку дати - а там же теж спочатку жирне молоко. Животик дитини починає страждати.
Я давала воду за потреби дитини. Часто перед годуванням. Під час сціджування побачила, що за 100 грам молока в мене 30 грамів вершків.
Едимнаморе• 15 августа 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Нет, педиатр. Ребёнок ещё не говорил. А ребёнок как минимум, из бутылки с соской её не пил. Около полугода сразу начал из чашки пить.

А вы обо всем своего младенца спрашивали, и если не говорил, то ничего и не делали?) Тупой у вас какой вопрос.
З горіха зерня• 15 августа 2023
Ответ для60 метрів сметани
А вам з народження сказав,що хоче пити?
Діти плачем показують, що їх турбує щось. Матусі підбирають, що саме. Зазвичай , якщо дитина накормлена, та немає коліків, а плаче, то дитині водичку пропонують. І так і виясняють, потребує дитина води, чи ні.
60 метрів сметани• 15 августа 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
А якщо не плаче? То матусі нічого не пропонують. Значить логічно,що і води не хоче. Так?
Хлопаю ресницами• 15 августа 2023
З 6 місяців, як почала знайомити з прикормом.
До цього гв на вимогу, не було ніяково сенсу давати воду.
Оченьценная• 15 августа 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Ми про воду пишимо, причому тут зріст ноги? Чи як не давати воду ноги ростуть? А як давати, то хворітиме більше 2 разів і буде маленький)))
У вас з логікою дружба відсутня.
У вас дружба відсутня взагалі в вихованні та розвитку дітей
Тому з лікарень і не вилазите
А мої двоє абсолютно здорові
І літала з ними з трьох місяців в різні країни , а слово ротовірус тут вперше почула рік тому
Оченьценная• 15 августа 2023
Ответ для60 метрів сметани
Нажаль, не зможу скористатися вашою порадою. Дитині вже 10 років
Тут люблять нитиків
Щоб Твльки й писали про те
Як всі хворі нещасні з аптек не вилазять

Мені жаль тих дітей з такими мамашами
Оченьценная• 15 августа 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Якийсь недолугий медик, вирішив написати десертацію на тему про воду з народження,і в своїх безглуздих доводах таки щось накрапало . Це і про пуп не мазати зеленкою, сюди ж. Захистило десертацію, бо скоріш за все чиясь дружина, або чийсь синок, і ось все просто, чого тепер радять не давати воду. Це ввели в стандарти. Воно звання отримало і винагороду, а мами, що дитина не повинна пити воду. Молоко мами солодкувате , як так не пити зовсім води? А влітку? Я так часто бачила, як діти в колисках аж червноніли плакали, кажу може водички:’ та ви що, лікарі ж не радять’. Да срати лікарю, що ваша дитина від жари в істериці, бо пити хоче.
Мої спали до чотирьох міс по три год
Нікрли не верещали не билися ногами
Як ваші
В аптеку нікрли я не ходила
Кормила молоком
Воду з п’яти місяців
А у нас макарошки• 15 августа 2023
Ответ для60 метрів сметани
А що змінилося чи ми втратили, що у 7 дали?
От є тема. Є запитання автора - у кого який досвід.
І тільки чомусь ті,хто з народження не дає залишилися поза межами реальності.
Моя мама у пелюшки мотала з руками і ’ стовбчиком’, у пологовому на 2-3 день дитину приносили - правда дико?
Ви ж так не робили? То чому мож рішення ,яке відмінне від вашого, викликає таку реакцію?
І , до речі, головне, що всі ми чинимо так, як вважаємо за необхідне і нікому не вказуємо.
Т.е. ответ на вопрос вы не знаете. Зачем лить столько воды? Так и напишите - не знаю
А у нас макарошки• 15 августа 2023
Ответ для60 метрів сметани
А вам з народження сказав,що хоче пити?
Ели ребенку дать воду и он начинает ее жадно пить, то явно хочет.
А у нас макарошки• 15 августа 2023
Ответ дляЕдимнаморе

Нееет, тупой ответ - ребенок в воде не нуждается.
Миссис Буркул• 16 августа 2023
Детям на ГВ вода до 6 мес не нужна
Это не мамы придумали.
И не надо сравнивать новорожденных со взрослыми
Переднее молоко заменяет воду.
Детей на смесях допаивают.
60 метрів сметани• 16 августа 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Знаю. Чи варто комусь щось доводити? Достатньо почитати коментарі.
Я дала відповідь на запитання автора. З якого віку . Що не так? Чому я повинна виправдовуватися?
60 метрів сметани• 16 августа 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Детям на ГВ вода до 6 мес не нужна
Это не мамы придумали.
Переднее молоко заменяет воду.
Детей на смесях допаивают.
У цій темі відповіді повинні бути зовсім інші.😉
60 метрів сметани• 16 августа 2023
Ответ дляА у нас макарошки
А якщо не тільки воду? І також не відмовляється, то давати все підряд.
Якийсь не надійний спосіб
Миссис Буркул• 16 августа 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
А зачем пуп мазать зелёнкой 🙈

Как младенцы выжили в странах (а это все остальные, кроме бСССР), где зелёнки нет?
А у нас макарошки• 16 августа 2023
Ответ для60 метрів сметани
А по вашему дать ответ это оправдываться? Т.е. вы никому не отвечаете прямо на вопросы....
60 метрів сметани• 16 августа 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Чому нікому ?
Автору я відповіла прямо