Я такая наивная• 16 августа 2023
Как вывести деньги с апворк?
Светится нулевой баланс при заработке 300. помогите
Файно Замало• 16 августа 2023
Может там только от какой то определенной суммы выводить можно? Вы читали правила?
Почемучечка• 16 августа 2023
Там гроші нараховуються через певний час, від 5 до 14 днів перевірка коштів (точно не можу сказати, у мене довготривалий контракт і я отримую кошти через 5 днів, але раніше бувало і по 2 тижні). Тобто якщо ви тільки-тільки виконали роботу - треба почекати