Карапулька• Изменено 16 августа 2023
Чоловік пообіцяв не тусити з мамами на майдані, і сьогодні знов
Його батьки гуляли з дитиною, він поїхав забирати. 20 хвилин нема, дзвоню де вони, а він з мамами знов.
Знов поскандалила при дитині, і ще її звинуватила що додому не йде, бачучи що батько з жінками знов тусить.
Тепер донька боїться що ми роззлучимося.
Я втомилася вже скандалити. Так і тягне його туди.
Бо мовляв донька сказала, що ше не хоче додому о 21:00. То блін береш за руку і відводиш, або кажеш «то лишаєшся тут спати? Я їду» нафіга сидіти до 21:30 там? Дитині вечеряти, купатися! А він сидить!
Мені здається це початок зради. Це лише початок
Він обіцяв що не буде, але знов туди ж.
Завтра іду в спортзал, можливо також з чоловіками поспіокуюся і приходитиму на 30 хв пізніше обіцяного
Він обіцяв що не буде, але знов туди ж.
Бабайко• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
В чому я пила?
Окей.
Якщо завтра я піду в спортзал, познайомлюся там з чоловіками і буду по півгодини з ними спілкуватися замість того щоб додому йти. Це також нормально?
Окей.
так он же с ребенком гуляет. а не идет сам
Люблю_смаколики• 16 августа 2023
Ответ длягодовасик
Да да, мы так с мужем водили детей на одну секцию, потом после занятия дети еще гуляли , мы то по кофе , то просто болтали пока дети играют и вот уже 10 лет у меня самый лучший муж в мире )))
Ото ж, і я кажу що автор не марно переживає. А з неї зробили істеричку неадекватну.
Ваш чоловік був одружений?
Люблю_смаколики• 16 августа 2023
Ответ дляБабайко
Он вище перед ваши написала порадниця, в якої саме так зав‘язались відносни з чоловіком.
Бабайко• 16 августа 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
ну так что ему шарахаться от людей на площадке?завязаться может в любом месте, возле кассы в АТБ или в троллейбусе
годовасик• 16 августа 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ваш чоловік був одружений?
Да и он и я ))))
Перша на селі• 16 августа 2023
автор гуляйте вместе с мужем!!!!!!!!!!!! и не будет проблем.
попейте магния...я тоже в молодости была очень ревнивая, мужу мозг выносила....попустило,
пАлАвинкА• 16 августа 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
На работу тогда тоже не ходить. А то там все общаются, наверняка немало советчиц именно на работе мужей нашли. На площадке хоть корпоративов нет, а на работе еще и этот риск. Ну все.
Молчалка• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Поки хтось не нажалівся на ці два чудесні коментарі, залишу їх тут
Оце жіноча підтримка і солідарність.
обіймаю Вас автор
.
Тільки час покаже, що вам з тим чоловіком робити.
Але до психолога походіть, запишіться. Це Ви собі подаруночок зробите на майбутні роки
. Тільки час покаже, що вам з тим чоловіком робити.
Сиджу тихенько• 16 августа 2023
У вас забагато вільного часу. Справді. ’Тусити’ з мамами на Майдані - початок зради))) То їздіть на Майдан тусити разом із чоловіком. У партнерстві ключове - довіра. Немає довіри - за якийсь час і самому партнерству настане гаплик.
Кому там слова не давали• 16 августа 2023
Авторе, мені здається, що у вас впала самооцінка давно, ви підлаштовуєтесь під чоловіка і втратили себе. Тепер ви в стані жертви, ще й хочете, щоб чоловік робив вас щасливою. Робіть сама себе щасливою, запитайте сама себе, чого ви хочете для щастя. Якщо чоловік вас не чує, то висновок такий, що ви ніхто для нього. Навіщо вам така людина? Розʼїдьтеся поживіть окремо, якщо ваш чоловік абюзить вас, то треба без нього прийти до тями. Ви видно дуже боїтесь розлучення, ревнуєте, ще й фінансово залежна від нього. Краще робіть щось, а не жалійтеся. Треба діяти, щоб був результат.
Я в вашій першій темі радила самій сходити на майданчик та подивитися, що там робиться, поспілкуватися з тими дамами, подивитися, яка реакція буде у чоловіка, коли ви підійдете. А ви сидите вдома і ниєте.
ДелайКак_Я• 16 августа 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Ви переводите ’стрілки’. Спочатку ви однозначно висловилися: винна завжди жінка. Бо тільки так читаються ваші: відношення залежать від жінки..... А ось і не тільки.
Якщо розбирати випадок авторки: спочатку чоловік воліє спілкуватися з іншими жінками, через це - ревнощі дружини. Може і інші випадки були, які посіяли сумнів у авторки, але ж ’не впійманий - не крадій’. Ревнощі - істерики- маніпулювання дитиною, як з боку чоловіка, який постійно дитиною прикривається, так і авторкою, через своє безсилля. Чи правильно поводиться авторка з дитиною - ні, але взагалі дорослі часто з дітьми поводяться неправильно та егоїстично. Якби ж всі народжувалися зі знаннями з психології -психіатрії-дипломатії, то спеціалісти ’психологи’ взагалі б були б непотрібни.
Завжли від жінки. Бо якщо жінка себе поважає, вона не буде миритися з поганим відношенням і вчасно поставить крапку. Якщо цим відносинам вже більше 10 років, і вона продовжує блазнювати перед чоловіком, то то лише її вина, вона це дозволила і вона весь час дозволяє таке ставлення до себе і мириться з ним.
Ответ дляКарапулька
В чому я пила?
Окей.
Таааак, не повірите, але ТАК, це нормально, і піти з подружками в кафе або бар, залишивши чоловіка з дітьми дома, це теж нормально.
Ответ дляСонная Сова
Слушайте , ну как часто вы видели мужчину который будет с охотой слушать про детские болячки, либо что одеть мамочке на прогулку, а может ему интересны рецепты блюд для ребенка? Ну бред же. Женские разговоры редко мужчины вообще слушают. И не тянет его с мужиками о футболе или машине(пример просто) поговорить. А именно к мамочкам, про кашки .
А може він там анекдоти тратить і страшні історії розказує і відчуває себе зіркою серед мамок.
По темі, мій чоловік гуляє з дітьми інколи сам і дружить і знає усіх моїх подруг і мам подруг дітей, спілкується з задоволенням з усіма навіть без мене, не бачу проблеми абсолютно.
Ответ дляОце фіфа
Моєму мабуть потрібно було вже давно мандюлєй дати. Бо він довго був викладачем фізкультури у дівчат студенток. А влітку вони в шортиках і топіках ходять на пари. Щодня, толпами. Уявляєте, автор. І на роботі з Рим в кабінеті жінка щодня. Взагалі капець.
Ви б мабуть вже б з глузду з´їхали))))
Ооо, в пору мого навчання був у нас викладач фізкультури, він женився кожні три роки на новій студентці. Але за мого навчання він оженився на донці ректора і двері у світ студентських насолод тепер йому були наглухо закриті, він дуже жалкував і горював, сам завжди нам про це розказував.
Ответ дляДлинноНожка
Учитывая, сколько тем было на советчице типа: ’Познакомилась на детской площадке с мужчиной (тоже гулял с ребенком), теперь мне он очень нравится и тп.’
То я не думаю, что автор прям сильно не права.
Просто не треба буть дурой. Треба ж смекалочку включить і зробить все по мудрому, а не істерики закатувать вночі і при дитині.
пАлАвинкА• 16 августа 2023
Ответ дляol_kin
Автор так и не поняла, что если даже советчицы (не самый мудрый народ) считают автора истеричкой, то что-то в стратегии нужно менять.
Бо Советчицам надоело и они из темы вышли, а человеку домой возвращаться может не хочется, вот и сидят с ребенком на пару на площадке допоздна. Благодатная ли это почва для ’А вот есть женщины с которыми легче?’ Ответ очевиден
ДлинноНожка• 16 августа 2023
Ответ дляol_kin
Правильно. Пошла бы сама ребенка забрала.
ДлинноНожка• 16 августа 2023
Ответ дляБабайко
Та нет.
В АТБ или троллейбусе люди не видятся часто и нет коммуникации.
На площадке - частые встречи, неформальная обстановка, недостаток внимания от мужчин у женщин и милая болтовня.
Особенно повышен риск, если речь идёт о матерях-одиночках.
ДлинноНожка• 16 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Там хоть обстановка формальная.
А вообще , служебный роман - классика жанра.
Оце фіфа• 16 августа 2023
Ответ дляol_kin
Эх жалко, я не донька ректора
Чи не жалко))))
З понеділка на дієті• 16 августа 2023
Представляю как мамки там ржут с вашей семьи. Дети то все рассказывают)) ваша расскажет друзьям, что мама папу ревнует, те своим мамам расскажут. Вот это страсти на детской площадке) майдан отдыхает
Перловая Кашка• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Бо мені обідно!
Якщо він знає що я плакала минулого разу, він мене залишив саму в річницю весілля і тусив з ними до 10 вечора!
Обіцяв, «якщо тобі не прижмно то ьільше не буду, обіцяю»
Сьогодні знов!
Ненавиджу його!
Сьогодні знов!
Ненавиджу його!
Детский сад...
Перловая Кашка• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Я не звинуватила її в цьому. А просила йти додому коли тато приїхав щоб ми не сварилися. А вона і далі каже «не хочу»
Потім вдома сварки.
Я просила її просто йти додому
Потім вдома сварки.
Я просила її просто йти додому
А должна бежать домой по первому вашему свистку? Такое впечатление, что вам лет 15...
пАлАвинкА• 16 августа 2023
Ответ дляПерловая Кашка
А якщо не хоче, то вона теж зрадниця, вибирає гульки на площадці, а не мать
Миссис Буркул• 16 августа 2023
По вашему описанию видно что мужу нравится одна из мам, а вот вы его конкретно раздражаете. Плохая ситуация для вас, увы.
энциклопУдия• 16 августа 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Та звісно ж. Завжди винна жінка, з вами немає про говорити.
Ширли-Мырли• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Яка чудова жіноча солідарність і підтримка
Вам до 25?
Перловая Кашка• 16 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Ага.