Карапулька• Изменено 16 августа 2023

Чоловік пообіцяв не тусити з мамами на майдані, і сьогодні знов

Його батьки гуляли з дитиною, він поїхав забирати. 20 хвилин нема, дзвоню де вони, а він з мамами знов.
Знов поскандалила при дитині, і ще її звинуватила що додому не йде, бачучи що батько з жінками знов тусить.
Тепер донька боїться що ми роззлучимося.
Я втомилася вже скандалити. Так і тягне його туди.
Бо мовляв донька сказала, що ше не хоче додому о 21:00. То блін береш за руку і відводиш, або кажеш «то лишаєшся тут спати? Я їду» нафіга сидіти до 21:30 там? Дитині вечеряти, купатися! А він сидить!
Мені здається це початок зради. Це лише початок

Він обіцяв що не буде, але знов туди ж.

Завтра іду в спортзал, можливо також з чоловіками поспіокуюся і приходитиму на 30 хв пізніше обіцяного
автор Карапулька • 16 августа 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Для початку ви маєте відверто поговорити з чоловіком. Робити маєте те, що вам подобається. Я ходжу до залу, але не тому що,аби комусь щось довести, а тому що багато років про це мріяла, але через дітей не могла. От взяла купила абонемент зразу на 2 роки, і тепер ходу майже кожен день.
Стосовно відпочинку, не знаю, що вам порадити, я ніколи в цьому не підлаштовуватися під чоловіка. Я лише попереджала, що їду відпочивати. Ваш чоловік же не проти аби ви їхали з подругами без дитини, от візьміть і поїдьте
Він не проти поки впевнений що я не поїду.
А потім скаже «гроші витрачаєш, навіщо це. Це дурниця»

ДелайКак_Я• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
От бачите, ви ще навіть не спробували, а а вже ’знаєте’, що він скаже. Тоді скажіть, що підете працювати і самі собі на відпочинок заробите
БальзаковскийВозраст• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Яка чудова жіноча солідарність і підтримка
А вас хтось зобов’язаний підтримувати?
БальзаковскийВозраст• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Тому що я працюю, готую, прибираю, перу, воджу по гуртках, купаю, і тд САМА
І якщо свекри хочуть погуляти самі то вілпускаю
То розводіться з таким краще. Нічого не робить по дому, ще й до інших підкатує. Я серйозно якщо що
БальзаковскийВозраст• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Таке єдинодумтсво на порадниці вперше:
Автор дура і пила, а чоловік і мами классні.
Боже..
Ви б знали як мені боляче..
Я відчуваю що це не просто!
Жінка завжди відчуває…
А ви підняли на сміх.
Таке завжди було, а не вперше, тут майже у всіх схожих тема звинувачують жертв, такий форум
пАлАвинкА• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Адміни, закрийте, будь ласка, тему.
Нема сил це читати
Зробили з мене неадекватну істеричку і насміхаються дружно
Викладайте грошенята та й закриють
Мамина квіточка• 16 августа 2023
Ответ дляГейТуда
Автор, у меня тоже была такая ситуация. Я стала ходить вместе. Заметила, что одна девушка постоянно ищет с ним контакт. Мне говорит, что муж у меня такой хороший... Ему в глаза заглядывает... Мы просто сменили площадку
Нужно мужу еще трусы железные, что бы никто не позарился. Вы на работу вместе ходите?
Мамина квіточка• 16 августа 2023
Ответ дляГейТуда
Бережёного Бог бережет) Мои смелые подруги (’доверие’ и бла бла бла) остались без мужей. Это простые штуки, на которые можно повлиять.
Он у вас олень или не понимает где его стойло? Его вот так любая может взять за рога и увести?
пАлАвинкА• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Та мене навіть нудить від нервів..
А я далі читаю ці коменти
Мазохістка якась

Ще розповім:
Чоловік ніколи не каже що я гарна. НІКОЛИ!
Хоча тут писали що дійсно гарна.
Ну він цього не говорить.
В кафе втикає в телефон і читає новини. Коли обідаємо - те саме..
Є якісь поради мені, як самій собі дати те що він не дає?
Увагу, подарунки, час, і тд?
Самооцінка в мене була ого-го.
А з ним непомітно стала такою затхлою..
Пам‘ятаю себе студенткою. Така весела, хохотушка, очі блистіли, завжди жартувала, була душа компанії, почувалася впевнено. А з ним..
Може тому що він лідер, а з лідером завжди так?
Автор, бо любу красу затьмарить ваша поведінка. Пам´ятайте, що люблять не людей, а відчуття, які виникають поруч з ними. І то я не про чисту підлогу

Ирина_Б_• 16 августа 2023
бедный муж, бедный ребенок
автор Карапулька • 16 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
А моя поведінка безпідставна?
Ви читати всі мої відповіді?
Я відкрила душу і написала все, а у відповідь хейт на хейті.
Мене нудить просто від всього
Більше жодної теми і порад на цьому ресурсі
автор Карапулька • 16 августа 2023
Ответ дляИрина_Б_
бедный муж, бедный ребенок
Ага, от він і шукає нову жінку
Капитошечка• 16 августа 2023
Скільки років вашій дитині?
пАлАвинкА• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
А моя поведінка безпідставна?
Ви читати всі мої відповіді?
Мене нудить просто від всього
Ну знаю, що там а Вас щ чоловіком, але відносно порадниць явно безпідставна. ’Ой, я всіх підтримую, а Ви мене не підтримали.’ А чого вдруг ви вирішили, шо ми мали Вас підтримати і давати ту реакцію, яку Ви хочете бачити?
Може я хочу підтримати вашу дитину, яку ВИ (саме Ви, не поганий чоловік) вмішали в свої стерики. Це ж треба звинуватити дитину, що вона на майданчику грається, а не записує зі скількома жінкам чоловік поспілкувався.

Тож думаю і про чоловіка ваші історії треба ділити на 32.
Попадалочка• 16 августа 2023
Это же надо такой феерический бред склепать. Что вы курите?
Все буде Україна• 16 августа 2023
Кошмар.
Даже и не знаю что сказать
У меня малой с девочкой дружил. С ней все время гулял папа практически.
Ну и я с малым. Тусили часто прям вдвоем- я и тот папа, ну и дети соответственно..
Хорошо, что там мама адекватная , не такая как автор, а то была б я уже без волос
автор Карапулька • 16 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА

Я не звинуватила її в цьому. А просила йти додому коли тато приїхав щоб ми не сварилися. А вона і далі каже «не хочу»
Потім вдома сварки.
Я просила її просто йти додому
автор Карапулька • 16 августа 2023
Ответ дляКапитошечка
Скільки років вашій дитині?
8.5
автор Карапулька • 16 августа 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Кошмар.
Даже и не знаю что сказать
А мому чоловікові та мама подобаєтьсся. Я питала
Він каже ні але відводить погляд
І так тричі.
Реакція тіла видає

пАлАвинкА• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Потім вдома сварки.
Я просила її просто йти додому
Ну так кто в вашей семье в итоге абьюзер? Точно муж? Кто пытается всех подстроить под свою модель семьи? Что бы изменилось, если бы ребенок помылся не ровно в 9, а в 10?
автор Карапулька • 16 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Вона потім спить до 11, і чоловік мене гризе чому вже обід, а вона не снідала. Винить реально, що я псую здоров‘я.
А вона до 11 спить, вмивається і в пів 12 снідає
Збитий режим
А винна я
Все буде Україна• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Він каже ні але відводить погляд
І так тричі.
Реакція тіла видає
Ну нравится и нравится. Вы ж не запретите ему смотреть на нее или думать о ней если что..
Здесь вы бессильны в любом случае...
А своим поведением еще больше подливаете масла в огонь...
автор Карапулька • 16 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Я не робою того що неприємно чолорвікові.
Якщо я буду спілкуватися з іншими вечорами я навіть не знаю що буде. Він паролі зламував, накручував, тижнями не розмовляв бо мерещилося що я очі комусь там строю

Я перестала спілкуватися з чоловіками зрвсім!
А він фліртує з іншими, на новій пошті, при мені, компліменти розвішує, жарти жартує.
Думаю шо аб‘юзер не я
Святатабожа• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Я працюю 3 години в день. Продавець онлайн
Колись у мене був магазин, але він вимагав багато часу і сил, не завжди встигала виготовлювати. То ж чоловік сказав «не справляєшся - закривай магазин. Сім‘я має бути в тебе на першому місці»
Так і закрила
Сиджу вдома
Авторе, недавно дивилася дуже цікавий підкаст на ютубі про зручних жінок. Деяким чоловікам вигідно аби дружина не мала своїх грошей та роботи. За утримання вона буде заглядати йому у рота, виготовляти, радувати в сексі та бог зна що ще. А від нього окрім грошей по суті нічого і не треба. Він не буде старатися задовольнити жінку в сексі чи бути цікавим співрозмовником. Жінка і так нікуди не дінеться бо залежна від нього
пАлАвинкА• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Збитий режим
А винна я
Оооой, ’чоловік каже’,’чоловік винить’. В вас є якісь нормальні аргументи, крім цього маніпулятивного лайна?
Он піде в школу, буде знову той самий режим.
пАлАвинкА• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька

Думаю шо аб‘юзер не я
Та це було сто років назад, самі ж пишете. А Ви все жуєте ту саму жвачку
ГейТуда• 16 августа 2023
Ответ дляМамина квіточка
Такие варианты подходят только для вас. Ни один из перечисленных
Ирина_Б_• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Ага, от він і шукає нову жінку
ну конечно с такой е… на всю голову женой хочешь не хочешь нужно искать. У вас паранойя, идите к врачу
Святатабожа• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Я не знаю.. він успішний в роботі. Цілеспрямований, лідер. Досягає цілей, а я була тою підтримкою яка не тягнула одіяло на себе, а брала всю битовуху. Не казала «дім наполовину, бо я також хочу кар‘єру»
Тепер я здала, вже не модель, зморшки, кілька кг зверху.
Він так і каже «кого ти собі знайдеш в 37 з дитиною?»
Він взяв лебедя, перетворив на домашню качку і тепер питає ’а кому ти потрібна?’
У вас не майданчик проблема, а те, що ви нерівні у стосунках. Він може теревеніти з жінками, а вы посміхнутися іншому чоловіку не можете. І він може диктувати що вам робити, а ви ні. Бо передусім економічно від нього залежите. Він же не просто так домігся аби ви свій магазин прикрили.
І вам або жити так далі і вдавати що все ок. Або починати брати відповідальність за свє життя на себе, заробляти свої гроши, самій вирішувати що ви будете робити і куди вам їхати.
Мольфарочка• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
А моя поведінка безпідставна?
Ви читати всі мої відповіді?
Мене нудить просто від всього
Авторша! Я вас узнала и вашего мужа!
Так у меня для вас полная информация - он не туссил с мамашами, а с каждой пару палочек перекинул, и не раз .