Карапулька• Изменено 16 августа 2023

Чоловік пообіцяв не тусити з мамами на майдані, і сьогодні знов

Його батьки гуляли з дитиною, він поїхав забирати. 20 хвилин нема, дзвоню де вони, а він з мамами знов.
Знов поскандалила при дитині, і ще її звинуватила що додому не йде, бачучи що батько з жінками знов тусить.
Тепер донька боїться що ми роззлучимося.
Я втомилася вже скандалити. Так і тягне його туди.
Бо мовляв донька сказала, що ше не хоче додому о 21:00. То блін береш за руку і відводиш, або кажеш «то лишаєшся тут спати? Я їду» нафіга сидіти до 21:30 там? Дитині вечеряти, купатися! А він сидить!
Мені здається це початок зради. Це лише початок

Він обіцяв що не буде, але знов туди ж.

Завтра іду в спортзал, можливо також з чоловіками поспіокуюся і приходитиму на 30 хв пізніше обіцяного
Мольфарочка• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
А мому чоловікові та мама подобаєтьсся. Я питала
Він каже ні але відводить погляд
І так тричі.
Реакція тіла видає
Правильно. Нравится. И секс у них отличный .

Мамина квіточка• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Навіщо? Щоб що?
Просто була попередня тема, і хтось впізнав.
Посилання давати не буду. Чекаю щоб і ця заглохла
Автор, подивіться на себе з боку, ким ви стали поруч з ним...я розумію якби ви жили в палаці, літали куди хотіли, мали прислугу, заради чого о це все? Ви мазохістка?
пАлАвинкА• 16 августа 2023
Ответ дляСвятатабожа
Він взяв лебедя, перетворив на домашню качку і тепер питає ’а кому ти потрібна?’
У вас не майданчик проблема, а те, що ви нерівні у стосунках. Він може теревеніти з жінками, а вы посміхнутися іншому чоловіку не можете. І він може диктувати що вам робити, а ви ні. Бо передусім економічно від нього залежите. Він же не просто так домігся аби ви свій магазин прикрили.
І вам або жити так далі і вдавати що все ок. Або починати брати відповідальність за свє життя на себе, заробляти свої гроши, самій вирішувати що ви будете робити і куди вам їхати.
Это автор так говорит. А на самом деле кто знает как там было. Автор же наверняка ныла как и сейчас, что у нее и работа, и быт, и ребенок на ней. Вот муж ей и сказал, что не хочешь - не работай, только не нуди.

Ви помітили, які у автора відбуваються трансформації?
Від ’Тому що я працюю, готую, прибираю, перу, воджу по гуртках, купаю, і тд САМА’(на початку теми, це дитину 8.5 років)
до ’Я працюю 3 години в день, бо чоловік не дозволяє’ в кінці теми?
Святатабожа• 16 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА

Можливо й так. Правду бачить тільки автор. Але очевидно що вона зараз не щаслива і думаю, що дах їй рве передусім від нереалізованості і того, що в родині вона на рівні служниці.
автор Карапулька • 16 августа 2023
Ответ дляМольфарочка
Яке ж лайно у вас всередині, аж виливається
автор Карапулька • 16 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА

А 3 години в день це не працюю?
А на всі гуртки хто водитиме дитину якщо я працюватиму 8 годин?
А готувати, прибирати?
Чоловік пас ділити обов‘язки. Хочу працювати в дві зміни то вперед, а не хочу то закриваю магазин
пАлАвинкА• 16 августа 2023
Ответ дляСвятатабожа
Или это манипуляция ’Я Вам тут полы намываю, а вы гуляете до ночи’. Знаете как матери некоторые детям говорят ’Я тебе все отдала, выкормила и выростила, а ты такой пересылкой, жену на отдых возишь’
В тексте автора есть эти звоночки. Потому многие их почувствовали и не поддерживают автора.
И ребенка, опять же, в конфликт втянула автор, чувство вины такое нехилое свалила на ребенка 8и лет.
Не плохой муж ’арбузер’, а именно автор
энциклопУдия• 16 августа 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Та ні,ви абсолютно нормальна,впевнена в собі жінка,яка не бере дурного в голову на рівному місці. Я теж люблю ці моменти розслаблену поки чоловік гуляє, я навіть ніколи і не питала, де вони там були. Але на вулиці з ним часто вітаються жіночки з дітьми. Я майже не гуляю з дитиною.
Я думаю, що чоловіки бувають різні. Є нормальні, а є такі кобелини.... То може через це авторка і невпевнена у собі? Може були в неї підстави?
автор Карапулька • 16 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Не плохой муж ’арбузер’, а именно автор
Життя цікава річ. Заплювали мене, дивіться щоб завтра ваш не почав поводитися аналогічно. А вам замість підтримки виллють лайно на голову

пАлАвинкА• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Ой бозе-бозе. Боюсь, боюсь
Полезла так ваша манипулятивная натурка, даже удобный образ жертвы ее не сдержал. Что и требовалось доказать.
автор Карапулька • 16 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Ой бозе-бозе. Боюсь, боюсь
А яка ваша натурка?
Злорадство на чужих переживаннях і сльозах?
Вам би про натурки судити.
пАлАвинкА• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
А яка ваша натурка?
Вам би про натурки судити.
Натурка бачити більше, чим ви хочете показати)))
автор Карапулька • 16 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
І самостверджуватися за рахунок жінок у яких проблеми і невдачі
Молодець. Допомогло? Полегшало? Тепер вам краще?
пАлАвинкА• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Автор, скажите, а почему Вы не ходите с мужем и ребенку на площадку? В том числе в годовщину свадьбы почему не пошли? Чем таким важный Вы были заняты? Или муж запретил Вам идти с ними?
автор Карапулька • 16 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
У нас був романтичний вечір, ми вже дивилися кіно, як він схопився «ой вже 9 вечора треба йти забрати малу. Зараз буду»
Тенденція однакова в 9 іде а на місці каже їй до пів 10 гуляй.
Тобто він спеціально так їде
Не поїхала з ним бо думала забере і все
пАлАвинкА• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Тобто він спеціально так їде
Не поїхала з ним бо думала забере і все
Ну і?
’Давай сходим, заберем, заодно прогуляємося’
Ну Вы реально считаете, что муж виноват в том, что пришел, ребенок хорошо играет, ну пусть поиграет ещё пол часика? Вот эта регулярная истерика за пол часа времени,серьезно?
Куколка-мяуколка• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Мамаші вже пів голі ходять.
А Вам нормально жить с постоянными подозрениями?
к тому же, держать мужа на поводке- такая себе методика семейных отношений.
Если он умный- он вдует и вы не узнаете.
А Вы прододжайте)
автор Карапулька • 16 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Ну і?
Мене хвилюють не мами в абстрактному розумінні, а одна з мам, з якою вони іноді і без інших мам сидять.
пАлАвинкА• 16 августа 2023
’Він мене кинув у річницю і пішов до мамок на майданчик’. Оказалось что речь о получасовой задержке

автор Карапулька • 16 августа 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
А Вы прододжайте)
То що робити? Може і вже зраджував а я не знаю
Можна вже давати собі добро на коханця? Чи в чому ваша порада?
автор Карапулька • 16 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Коли я сиділа і чекала а він мило спілкувався з одною з мамок, не гуртом а однією. Малій сказав «гуляй до пів 10»
Серйозно? Нема підстав?
пАлАвинкА• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Серйозно? Нема підстав?
Ну то ж був ваш вибір сидіти і чекати. Ви ж самі вище написали. Та й пів години, то ні про шо, щоб затівать скандал.
І звідки Ви знаєте з ким він спілкується, якщо Вас там не було? Ви продовжили романтичний вечір розпитуванням дитини ’де, хто і з ким?’
автор Карапулька • 16 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
А що є підставою затівати? Секс?
Тожі вже сенс затівати?
автор Карапулька • 16 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Сам розповів.
пАлАвинкА• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
А що є підставою затівати? Секс?
Тожі вже сенс затівати?
А зараз який сенс затівати?
пАлАвинкА• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Сам розповів.
Ну і?
автор Карапулька • 16 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
А зараз який сенс затівати?
Мені неприємно. Коли для нього було неприємна чоловіча увага до мене, постійні шанувальники, квіти, я всіх відшила, без надії. Все, мені не дзвонити і не писати.
Я не посміхнулася жодному із знайомих, бо мій ревнував.
Я бачу тут що я дорожила його почуттями, а він моїми ні. Йому байдуже що я буду ревеувати і все
автор Карапулька • 16 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Ну і?
Я сказала шо той факт що він надав перевагу постдіти з іншою жінкаю в той час коли я сиджу з фільмом на паузі чекаючи вдома мене розстроїв, мені неприємно. Він обіцяв більше не буде. Сказав що це було лише декілька разів!
І знову..
пАлАвинкА• 16 августа 2023
І скажіть мені ще хтось, що то чоловік арбузер, а не автор)
Вийшла людина за дитиною, на пів години затрималась, бо перекинулась словом там з кимось на площадці. Сам сказав, нічого не скривав.
Все, кінець світу, в дитини режим порушений, бо аж на пів години все збилось. Істерика на пів року, і мамка, з якою чоловік перекинувся фразами а-ля ’Як справи, шо нового’, вже відьма-розлучниця.
пАлАвинкА• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Ну теперь Вы знаете, что бывают и другие способы взаимодействия. Не только подчинение и драматичное заламывает рук ’Я удалила все мужские номера и теперь прохожу мимо мужчин не поднимая глаз’