Сижу_и_плачу• 16 августа 2023
Припинення гв! Порекомендуйте
Тут тем мільйон( але все-таки мамусі , порадьте як безболісно (ну майже 😀) починати завершувати гв. Я б годувала скільки бажала б доця , але є певні обставини …
Малій 1,3 зараз активно зуби ріжуться (
Ніч їмо разів 2-3 , вранці прокинулася -гв , погралася до обіднього сну може і не просити , але перед сном то святе . Дякую за досвід)
Малій 1,3 зараз активно зуби ріжуться (
Бандитка Сью• 16 августа 2023
Скорочуйте кількість годувань, замінюйте ГВ чимось смачненьке (що дитина полюбляє). Не намагайтеся за місяць все прибрати бо не вийде. Приберіть спочатку проміжні годування залиште три вдень і один вночі. Потім поступово приберіть іще один раз, замінити смачним обідом, ввечері обов´язково ситно накормити щоб дитина не була голодна, а вночі наприклад пропонуйте водичку.
Поступово ви залиште одне годування буде менше стресу і вам і дитині.
сама себе прекрасная• 16 августа 2023
Я использовала зелёнку. Хотела постепенно убрать, но не получалось. Но ребенку 2 было.
Шкала Радощів• 16 августа 2023
Я тиждень, як завершила ....малій майже 3р ад , ніч не спимо.... затягнула ,но раніше б було ще гірше .Я намастила зеленкою і полином ,забрала в один день ,по іншому ніяк .А з старшим сином все пройшло без проблем, в 1,3міс , поступово прибирати по одному годуванню , останнє забрала на нічний сон