Чарочка діда• 16 августа 2023
Фоп 2 група і готівка
Підкажіть, будь-ласка, хто знає
Якщо я отримала готівкою оплату за товар, видала електронний чек, я маю провести це через ПРРО, тобто маю внести готівку в касу? Чи достатньо просто чек і все?
Дякую
Платье Длинное бальное• 16 августа 2023
у вас все сплуталось. ви маєте видати покупцю фіскальний чек (той, що через прро піде в податкову)
Чарочка діда
• 16 августа 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Я видала чек і далі, простими словами, з готівкою можу робити, що хочу, так? не маю нічого з нею робити?
Платье Длинное бальное• 16 августа 2023
Ответ дляЧарочка діда
так, робіть з грошима що хочете)
Чарочка діда
• 16 августа 2023
Ответ дляEwuschka
В ППРО не маэ функції внесення готівки. Тому просто чек по ПРРО і все
Я засумнівалась через це
Чарочка діда
• 16 августа 2023
Ответ дляEwuschka
Готівка вноситься для того щоб були кошти давати решту покупцям.
Зрозуміло. Дякую
АБВГДейка• 17 августа 2023
Ответ дляЧарочка діда
Я засумнівалась через це
ваш чекбокс це і є прро, ви просто видаєте чек на готівку з чекбоксу і все. вам правильно написали, що внесення готівки це просто мелочь для сдачі. це не пробивка чеку
Чарочка діда
• 17 августа 2023
Ответ дляАБВГДейка
Дякую!