птицаворона• 15 августа 2023

Шо пишемо в призначенні ЄСВ за себе за липень?

"101 ЄСВ за І квартал 2023 року" - отак і пишем?
Scylla• 15 августа 2023
Чому перший квартал?
автор птицаворона • 15 августа 2023
Ответ дляScylla
Чому перший квартал?
Бо гугл мені так сказав(((
Юлия Крамарева• 16 августа 2023
Ответ дляптицаворона
Бо гугл мені так сказав(((
Так і пишіть як гугл видав,тільки вказуйте за який період ви платите.Хтось платить за квартал,хтось платить помісячно,кому як зручно.За 2 квартал треба було заплатить до 19.07.2023, за 3 квартал треба заплатити до 19.10.2023.Що стосується ЄСВ за себе(з останніми новаціями ще не можу до кінця розібратись),то точно не підкажу чи є штрафи,якщо не заплатив до потрібної дати,але рекомендую дотримуватись строків.
Птицекрыл• 24 августа 2023
Ответ дляЮлия Крамарева
а звільнення від сплати ЄСВ вже немає?
Юлия Крамарева• 24 августа 2023
Ответ дляПтицекрыл
а звільнення від сплати ЄСВ вже немає?
Звільнення від сплати ЄСВ за себе залишилось.Якщо вам не потрібен страховий стаж для пенсії,лікарняних,декретних,то можете не платити.
автор птицаворона • 24 августа 2023
Ответ дляЮлия Крамарева
Дякую дуже!