Звезда в шоке• 16 августа 2023
Дурка вже за мною плаче,? Останні два дні помічаю
На екрані телефону годину одну (наче вперед йде годинник,) а потім дивлюсь що тільки друга, хоча бачила що вже майже 3 доходить… два дні таке . Що воно таке ?
Звезда в шоке
• 16 августа 2023
Ответ дляКофе в лобби
Ничего не понятно
Мені здається коли дивлюсь на екран бачиться час наперед . Наприклад тільки 2 год , а мені вже бачиться наче 3 доходить
За декілька хв бачу та ні тільки друга год
Одна_на_всей_планете• 16 августа 2023
Я після 12 дня на роботі увесь час сиджу і бачу 14.55. Бо в 15.00 додому
Астановитесь• 16 августа 2023
Автор ви б перевірили свій телефон.
Можливо вас зламали. Тому ви бачите такі глюки.
Особливо уважно якщо до цього телефону приєднана картка чи ваші документи
Кофе в лобби• 16 августа 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Может, трудности со сосредоточнием, рассеянность? Сколько сейчас видите? )
Золота орда• 16 августа 2023
Ответ дляАстановитесь
Автор ви б перевірили свій телефон.
Скажіть, будь ласка, як це перевірити?
В мене інколи буває що пріложенія починають відкриватися самі собою. У цей понеділок вранці прокинулась, а я в мене відкритий онлайн-банкінг Райффайзен на сторінці ’введіть пароль’. І банкінг ПУМБ так само. Я точно ці 2 пріложенія з вечора закривала. Навіть не знаю що то було і що робити.
Астановитесь• 16 августа 2023
Ответ дляЗолота орда
Скажіть, будь ласка, як це перевірити?
Автор самостійна робота телефону неможлива!
Автор ви б звернулися до свого банку щоб перевірили ваші рахунок і рух коштів на ньому.
Передивіться додатки на телефоні особливо ті що невідомі. Можливо ви підчипили вірус.
Зверніться до телефонної компанії щоб вам провели діагностику.
Автор я серйозно! Не зволікайте з цим бо залишитися без трусів і ще й винною.