SectetlyYours• 16 августа 2023

Как часто Вы говорите родителям что их любите ?

Nathalie27• 16 августа 2023
Не испытываю любовь к родителям, честно говоря. У нас это взаимно.

anabelia• 16 августа 2023
Рідко. На жаль. Якось ця ниточка після деяких з´ясувань порвалася.
snejs• 16 августа 2023
Не так часто, но периодически говорю. Люблю их безумно
GaleTTa• 16 августа 2023
Никогда не слышала такое и никогда не говорила им. Спасибо за то что есть другие люди в жизни, которые восполняют эту потребность.
Кайдашева дочка• 16 августа 2023
Не говорили никто никому.Папа уже умер,а мама...Тяжело это все.В детстве ни одного теплого слова не слышала от них
Ananasty• 16 августа 2023
Напевно, жодного разу не казала як і вони мені
Gudgud• 16 августа 2023
Люблю їх безмежно, вони дуже світлі люди, найкращі в світі батьки. Але про свою любов до них, і про те, що в мене в серці говорила дуже-дуже рідко. А минулої суботи, коли ховали мого татуся, що раптово помер від інфаркту, я нарешті сказала йому все-все, як люблю його і як вдячна за те, що він робив для мене . Цінуйте і шануйте своїх батьків, бо може бути пізно ((

Байрактарочка• 16 августа 2023
Мені батьки ніколи не говорили «люблю тебе», я відповідно теж, бо батьки подають приклад дітям.