Тріль підпільний• 16 августа 2023
Обидно почему так мало калорий можно в день(
А вам не обидно? ( вот за завтрак и обед съела 1000ккал норм еды. А норма без активности 1500. Вот как тут вписывать ещё вкусняшки?(
Коко Шанель• 16 августа 2023
Ответ дляОябунчик
Я тоже. А якщо не добираю по калоріях, то ввечері зжираю польську шоколадку мілка 300 грамову, там якраз 2 тис ккал
Я 2 таких съедаю на работе
ОхиИВздохи• 16 августа 2023
А мені образливо, що навіть при 1100 і спорті вага не повзе вниз. Пофіг на ті смакотульки. Є пріоритети. Їжа - не на першому місці ( десь на 10-му: не вмер і вже добре). Гірше, коли живеш на останню гривню місяць до можливої зарплати.
А тут соплі???
aleksey.bo• 16 августа 2023
Тільки що підрахували і чесно прифігєла.
1 авокадо, омлет в мікрохвильовці, 2 черрі, хліб чорний(зважити нема на чому,ну хай 100 гр), суп гороховий, паштет на хліб, 2 шматочки булочки з сиром і маслом, кава із згущ.молоком.
Дохєра вийшло за один день.
Це я заради цікавості прорахувала.
Дохєра вийшло за один день.
Це я заради цікавості прорахувала.
Ответ дляStepa_nida
З точки зору наукового підходу потрібно зробити наступне:
1. Відмовитись від надто культивованих фруктів, овочів та злаків. Наприклад, теперішні солодкі банани-апельсини або сучасна пшениця - далеко не ті, що їли наші предки.
2. Споживати якісний білок. Якісний - це від тварин вільного вигулу та без сучасних комбікормів. Наприклад, баранина чи телятина вільного випасу
3. Споживати достатню кількість насичених жирів (більше стосується жінок), тому що індустрія нас підсадила на ненасичені жири, які нам в такій кількості не потрібно
4. І найскладніше, майже нереальне в умовах поточного світу. Підтримувати високий денний NEAT - не допускати типового ’офісного’ робочого дня, багато ходити, рухатись, виконувати вправи.
5. Останній пункт - сон в години регуляції гормонів, тобто в ідеалі з 22:00 по 06:00 чи довше (8-10 годин) та запобігання стресу.
Все так, але найскладніший пункт якраз останній...
Лапка• 16 августа 2023
Ответ дляКоко Шанель
Я насчитала, я ем где-то 9300 ккал в день. Вес 48 при 169.
Этот нереально столько осилить даже при всем желании. Неправильно считали наверно
Ответ дляaleksey.bo
Дохєра вийшло за один день.
Це я заради цікавості прорахувала.
Дохєра вийшло за один день.
Це я заради цікавості прорахувала.
Так у вас хлеба не мало и сгущенка ,вот они сделали зло
Коко Шанель• 16 августа 2023
Ответ дляPmB
С чего бы ? Плохо обычно тем кто 10 тыс ккл за день ест
Мне прекрасно. Я же не злая как Вы))))
ОхиИВздохи• 16 августа 2023
Ответ дляPmB
Авокадо теж калорійне, але корисне.
Тут навіть не справа в калоріях. Як можна порівняти калорійність авокадо і алкоголю. Ніби однаково, а реально для організму - це дві різні речі і різне навантаження.
Княгиня пітьми• 16 августа 2023
Ось моє за день на 1229 ккал.
Сніданок 300 ккал:
Кава з молоком і ложкою цукру
Вареники з вишнею 138 г
Цукор 2 г
Перекус:
Кава з молоком і ложкою цукру 63 ккал
Обід 434 ккал:
Кава з молоком і ложкою цукру
Скумбрія холодного копчення 142 г
Помідор 195 г
Огірок 46 г
Хумус 42 г
Другий перекус 49 ккал
Лохина 125 г
Вечеря 383 ккал:
Кукурудза варена 250 г
Сливи 90 г
Шматочок шоколаду з горіхами 15 г
В усе можна вкластися, шукайте рецепти, вивчайте калорійність їжі
Сніданок 300 ккал:
Кава з молоком і ложкою цукру
Вареники з вишнею 138 г
Цукор 2 г
Перекус:
Кава з молоком і ложкою цукру 63 ккал
Обід 434 ккал:
Кава з молоком і ложкою цукру
Скумбрія холодного копчення 142 г
Помідор 195 г
Огірок 46 г
Хумус 42 г
Другий перекус 49 ккал
Лохина 125 г
Вечеря 383 ккал:
Кукурудза варена 250 г
Сливи 90 г
Шматочок шоколаду з горіхами 15 г
Стильна штучка• 16 августа 2023
Ответ дляaleksey.bo
Вийшло так. Навіть не добрала
Суп гороховый 100 гр. у вас очень маленькие порции.
aleksey.bo• 16 августа 2023
Ответ дляСтильна штучка
Ну може 200, не маю ваги, щоб точно вибрати число. Це я вперше так порахувала, чисто із зацікавленості.
Сливочная пенка• 16 августа 2023
Ответ дляaleksey.bo
А, ну раз наглаз, то множте на 2😄 ми занижаємо порцію, перевірено
Коко Шанель• 17 августа 2023
Ответ дляPmB
У вас какие то странные выводы . Но после 10000 ккл в день даде не удивительно
Я еще забыла написать что я бегаю в туалет по большому 5-6 раз в день. У людей бывает недостаточно ферментов для переваривания. Но Вам это не понять( Удачки
Коко Шанель• 17 августа 2023
Ответ дляPmB
Держитесь
Сейчас ем тортик с ряженкой. За что держаться?