Паратруперсупер• 16 августа 2023

Вам байдуже що про вас думають і говорять?

Вам байдуже?
Сіґеле-міґеле• 16 августа 2023
смотря кто
ОноВамнадо• 16 августа 2023
Так
dulenok• 16 августа 2023
Все относительно: смотря кто, смотря на что?
ПуГоФФка• 16 августа 2023
Мучає таке мене
Буває часто
Хоче я розумію
Що всім абсолютно пох на мене
Ось прочитала Вчора в ФБ
Піздюліно-терапія. Не дякуйте🙈😂
1. Всім пофiг на твої проблеми, як і на тебе. Бо у всіх свої проблеми, і це нормально.
2. Ти не унікальна людина. В тебе так само дві руки, дві ноги, голова і дупа, як і в 90% таких самих людей, як і ти.
3. Припини нарешті паритись, ’що скажуть люди?’ Їм по...уй, про кого триндiти - сьогодні це ти, завтра хтось інший.
4. Ти не представляєш абсолютно ніякої цінності. На землі 7 млрд пик, тебе серед цього моря з лупою не роздивишся. Тому, якщо є хоча б одна людина, якій цікаво, як пройшов твій день, тобі, повезло.
5. Ти смертна. Це може статись абсолютно несподівано. Май це на увазі. Радій, що живеш - це не надовго.
6. Розраховуй тільки на себе. Чому? Див. пункт 1.
7. Ти взагалі, можеш робити зі своїм життям, що хочеш, люди всеодно знайдуть, за що тебе обісрати.
8. Живи так, як хочеш ти, то твоє життя. Все одно рано чи пізно від тебе залишиться табличка з двома датами.
Тож let´s go, поки ти ще живеш!☝️🤩💫⚡️🔥
Вподобайден• 16 августа 2023
Вообще пофиг
KROX@• 16 августа 2023
Так
Люблю Украину• 16 августа 2023
В целом да, если мне это не мешает.
Потішаюся• 16 августа 2023
Да, совершенно фиолетово)))
Мы работаем с мужем в одной компании, в разных отделениях. Ему постоянно доносят, какая я плохая)) Он постоянно возмущается, он сам до отношений со мной в одном отделении работал, знает меня. Просто я хороший специалист, а там зависть выше крыше и корона у нулей))) Я не реагирую, цену себе знаю, а муж нервно воспринимает)) ничего с ним поделать не могу….
Фантазерша• 16 августа 2023
Мне не все равно, и это моя проблема, всегда хотела быть для всех хороше и избегала конфликтов, а осуждали все равно. Я мнительная, как от этого избавиться
Зашла на 5минут• 16 августа 2023
Если это чужие люди, то абсолютно всё равно.
Если близкие, которых я люблю, постараюсь сделать так, чтобы они понимали причины моего поведения. Их осуждения, будут однозначно не приятны мне.
неДодекаэдр• 16 августа 2023
Абсолютно пофик
Сомневаюсь, что я кого-то интересую..

Хотя.. мать одиночка неработающая с двумя квартирами..
И это они еще не знают что скоро третья будет.. в принципе, и не расскажу никому))
Я тут Живу• 16 августа 2023
Да
Теща дочки• 16 августа 2023
Нет, не всё равно. Было б странно жить в социуме и плевать на всех. Другое дело, насколько остро я воспринимаю чужое мнение.
Коханозадовільна• 16 августа 2023
Когда меня с ними рядом нет, то они могут меня даже бить ))
Я не чарівниця вам• 16 августа 2023
Ні. Моя робота залежить від моєї репутації, тому слідкую. Плітки тіток біля під´їзду - не цікавлять.
Тётя Хрюша• 16 августа 2023
Майже
Трільчиха• 16 августа 2023
Вобщем все равно. Есть ограниченный круг людей, чье мнение мне небезразлично.
Херсон це Україна• 16 августа 2023
Пофиг. Я сама все знаю про себя, меня не проймёшь
personality• 16 августа 2023
Абсолютно
AnnaOst• 16 августа 2023
Так. Найбільше наші справи цікавлять тих, хто сподівається що у нас все буде погано)
Посудомойка• 16 августа 2023
Мені не байдуже, що про мене говорять і думають люди. Особливо рідні і близькі, чи ті, з ким тісно спілкуюся. Але з часом навчилась не брати все близько до серця
Галя-краля• 16 августа 2023
За моей спиной меня даже могут бить , абсолютно все равно кто что думает
София• 16 августа 2023
Есть только 2 человека, чьё мнение я принимаю к вниманию. Муж и сын.
Все остальные - по боку.
Ждушечка• 16 августа 2023
Вообще пох
Kusalochka• 16 августа 2023
Если о Вас говорят - это уже успех
Розбещена цяточка• 16 августа 2023
Нет, конечно я в обществе живу.
Лялька в колисці• 16 августа 2023
Посторонние? Да, всё равно.
Близкие, родные и любимые- нет, не всё равно.
Не против• 16 августа 2023
Розумію, що в ідеалі має бути пофіг і працюю над удосконаленням себе в цьому ракурсі)
Білий Лосик• 16 августа 2023
Я і раніше не переймалася. А після сорока взагалі стало фіолетово.
Мама інколи може щось сказати типу: ’що люди подумають’. А я ловлю себе на тому, що це не їхнє життя і мені вже байдуже, що подумають.
VitalinkaGL• 16 августа 2023
давно